Kërko: Fuego (76 Produkte)

Hekur Fuego KY-262
Asnjë vlerësim

Hekur Fuego KY-262 Pllaka qeramike te cilat nuk ngjisin  Nxjerrje uji ne forme spray  Kapaciteti i rezervuarit te ujit 320 ml Me fuqi 2600 W ... Lexo më shumë

from 3,290.00ALL
at 2 stores
Mixer me tas Fuego CT-6503 B
Asnjë vlerësim

Mixer me tas Fuego CT-6503 B Me 5 nivele shpejtesie turbo dhe fuqi 400W Hapesire e pershtatshme per vendosjen... Lexo më shumë

from 3,190.00ALL
at 1 stores
Frigorifer Banak Fuego FGCF5100W
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Frigorifer Fuego FGCF5100W Frigorifer ne formatin banak i markes Fuego ne modelin FGCF5100W Frigoriferi ftoh me akull keshtu qe mund te vendosni dhe produktet per ne ngrirje Ne ngjyre te bardhe Vjen ne kapacitet total ... Lexo më shumë

from 20,990.00ALL
at 1 stores
Frigorifer Banak Fuego FGCF316W
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Frigorifer Banak Fuego FGCF316W Frigorifer ngrires horizontal i markes Fuego ne modelin FGCF316W Vjen ne klasin A+ te kursimit te energjise ne nivelet maksimale te kursimit te energjise Frigoriferi vjen me shkrirje... Lexo më shumë

from 30,990.00ALL
at 1 stores
Frigorifer Fuego Rfbf 186 Nfw
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Frigorifer Fuego Rfbf 186 Nfw Frigorifer i markes Fuego ne modelin Rfbf 186 Nfw Me 2 zona ndarese per ngrirje dhe freskuese Zona e siperme freskuese vjen me 4 rafte dhe nje kosh per te mbajtur frutat apo perimet Zo... Lexo më shumë

from 43,990.00ALL
at 1 stores
Frigorifer Fuego Rftf144X
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Frigorifer Fuego Rftf144X Frigorifer i markes Fuego ne modelin Rftf144X Me 2 zona ndarese per ngrirje dhe freskuese Zona e siperme ngrirese vjen me nje raft ne 2 zona per te organizuar ushqimet Zona e poshtme fresk... Lexo më shumë

from 27,990.00ALL
at 1 stores
Frigorifer Fuego FGTM5205WNF
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Frigorifer Fuego Fgtm5205Wnf Frigorifer i markes Fuego ne modelin FGTM5205WNF Certifikuar ne klasin A te energjise ne nivelet maksimale te kursimit te energjise Me ndarje ne pjesen ngrirese ne pjesen e siperme ... Lexo më shumë

from 39,990.00ALL
at 1 stores
Lavatrice Fuego WMFGV70812
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Lavatrice Fuego WMFGV70812 Lavatrice e markes Fuego ne modelin Wmfgv70812 Ne ngjyre te bardhe Ne garanci 24 muaj Lani rrobat ne lavatricen e qendrueshme ne kohe duke siguruar rroba qe i rezistojne larjes ... Lexo më shumë

from 24,990.00ALL
at 1 stores
Fshese dore Fuego XH-1813D
Asnjë vlerësim

Fshese dore Fuego XH-1813D Lloji i depozites se pluhurit eshte plastike Me kapacitet te depozites: 0.8 l Punon me bateri te rikarikueshme Bateria ne Volt: 4.8 V... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Ibrik Fuego T-906
Asnjë vlerësim

Ibrik Fuego T-906 Fuqia: 1850 - 2200W  Kapaciteti 1.7 litra Garancia: 1 vit Mbyllje automatike Celes On/off per ndezje dhe fikje Tregues te nivelit te ujit  Rrotullim 360º bazë Produkt origjinal Fuego.... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Grill Fuego KJ-212
Asnjë vlerësim

Grill Fuego Modeli: KJ-212 Fuqia: 1500 W Pregatisni sanduic, haburger ne cdo kohe. Pllake fikse qe nuk ngjit. Me kontroll automatik te temperatures. I pershtateshem per te gjitha madhesite e bukes. Permasat: 36x15x32cm... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Toster-Grill Fuego Y-8801
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Toster-Grill Fuego Y-8801 Toster i markes Fuego per te siguruar nje mengjes te gatuar mire dhe ne shije absolute Pergatisni sandwich apo tostin tuaj te preferuar ne tostieren Fuego Ne fuqi 1000 Watt Me 2 pllaka jo ngji... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Televizor FUEGO 65VEU710T2
Asnjë vlerësim

Përshkrimi TV Smart Fuego 65VEU710T2 Televizor Smart i markes Fuego ne modelin 65VEU710T2. Vjen me ekran 4k Ultra HD ne pamje per te kapur cdo detaj te objekteve ne ngjyra te gjalla. Ne format 3D per te percjelle perceptimin e ... Lexo më shumë

from 56,990.00ALL
at 1 stores
Ibrik Fuego T-907A
Asnjë vlerësim

Ibrik Fuego T-907A Fuqia: 1850 - 2200W  Kapaciteti 1.7 litra Mbyllje automatike Celes On/off per ndezje dhe fikje Tregues te nivelit te ujit  Rrotullim 360º bazë Produkt origjinal Fuego.... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Televizor Fuego LED 32" 32EL600T + Android TV Box X96 Mini
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Kornize e holle dhe elegante rreth ekranit me madhesi 32". Ekran LED me rezolucion HD 1366 x 768 pixels. Rrjedhshmeri te pamjes dhe cilesi shume e mire zeri. Me marres dixhital tokesor High Definiton te i... Lexo më shumë

from 19,990.00ALL
at 1 stores
Ngrohese Panel Fuego PN2500
Asnjë vlerësim

Ngrohese panel e markes Fuego modeli PN2500 Me fuqi 2500W dhe rregullator te nxehtesise. Me mbrojtje ndaj pikave te ujit IPx4 Per te pasur ngrohtesine e deshiruar dhe per te ruajtur temperaturen konstante ne çdo ambient qe j... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Grille Fuego ZM-902B
Asnjë vlerësim

Grille e markes Fuego modeli ZM-902B Me pllaka si te zgares me veshje qe nuk ngjisin Ka nje drite treguese nga e cila e kuptoni qe tosteri eshte gati Pervec berjes se tostit ju mund te piqni perime, mish, peshk etj Fuqia ... Lexo më shumë

from 4,890.00ALL
at 1 stores
Ngrohese Fuego JHS-2000S
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Ngrohese Fuego JHS-2000S Kryesisht i pershtatshem per lokale apo zyra pune Ngrohja behet me 1 nivel nxehtesie me opsion per mbrojtje nga mbingrohja Fuqia e saj 2000 wat... Lexo më shumë

from 7,490.00ALL
at 1 stores
Tharese flokesh Fuego BY-510
Asnjë vlerësim

Tharese flokesh Fuego BY-510 Me 2 nivele shpejtesie Fuqia eshte 1800 W E vogel e cila mund te meret kudo me... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Shtrydhese Shege & Agrumesh Manuale
Asnjë vlerësim

Shtrydhese agrumesh dhe shege Shtrydhni agrumet dhe perfitoni lengun e tyre per nje jete te shendetshme Perdoret manualisht  Dorezë ergonomike për përdorim të lehtë Shume e thjeshte ne pastrim. Keshillohet te pastrohet... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores