Filtra
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 
CPU PROCESOR
 
GJENDJA
 
MADHESIA E EKRANIT
 
MARKA
 
RAM
 

Kërko: Fujitsu (9 Produkte)

Kompjuter Fujitsu Siemens Esprimo E720 SFF
Asnjë vlerësim

Kompjuter Fujitsu Siemens Esprimo E720 SFF. Procesor Intel® Core™ i3-4170 processor, 3 MB, 3.70 GHz Ram 4GB, 250GB HDD Sata. Karta Grafike Intel HD  Portat e pasme: 4 x USB 3.0, 10 x USB 2.0, Ethernet, VGA, Dis... Lexo më shumë

from 13,990.00ALL
at 1 stores
Kompjuter Fujitsu E500 SFF E85
Asnjë vlerësim

Kompjuter Fujitsu E500 SFF  E85+  SFF Procesor Intel® Pentium® processor G850 (2 Cores / 2 Threads, 2.90 GHz, 3 MB, Intel® HD Graphics) Ram 4GB, 250GB HDD Sata. Karta Grafike Intel  Portat e pasme: 2 x USB 3.0... Lexo më shumë

from 6,490.00ALL
at 1 stores
Laptop FUJITSU Lifebook E734
Asnjë vlerësim

Laptop FUJITSU  Lifebook E734 (I perdorur) Procesor  Intel Core i7-4610M... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Laptop FUJITSU Lifebook E734 (I perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop FUJITSU  Lifebook E734 (I perdorur) Procesor  Intel Core i5-4610M (Haswell)  3.0 GHz  Madhesia e ekranit 13.3 " me ndicim LED dhe rezolucioni 1366 x 768 Matte Hard Disk 256 SSD  Memorje 8 GB DDR3... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kompjuter Fujitsu ESPRIMO TWR P5731 DUAL-CORE (E7500) (I perdorur)
Asnjë vlerësim

Kompjuter i markes Fujitsu modeli Esprimo TWR P5731 DUAL-CORE (E7500)  I pershtatshem per shtepi ose zyra te vogla. Te gjitha produktet jane te testuara paraprakisht. Cilesia e Garantuar. Gjendja e produktit A+. Produ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kompjuter Fujitsu Esprimo TWR P9900 Dual-Core (I perdorur)
Asnjë vlerësim

Kompjuter i markes Fujitsu modeli Esprimo TWR P9900 Dual-Core I pershtatshem per shtepi ose zyra te vogla Te gjitha produktet jane te testuara paraprakisht. Cilesia e Garantuar. Gjendja e produktit A+. Produktet jane 1... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kompjuter Fujitsu Esprimo E920
Asnjë vlerësim

Kompjuter Fujitsu Esprimo E920. Procesor Quad-Core i3-4130 3.4 GHz Ram 4GB, 500GB HDD. Karta Grafike Intel HD... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kompjuter Fujitsu E710 SFF
Asnjë vlerësim

Kompjuter Fujitsu Siemens Esprimo E710 SFF. Procesor Dual-Core i3-3220 3.3 GHz. Ram 4GB, 500GB HDD Sata. Karta... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Set Lenovo ThinkCentre M91P + Samsung 2243wm (i perdorur)
Asnjë vlerësim

Set Lenovo ThinkCentre M91P + Monitor Samsung 2243wm Set Desktop, Monitor, Tastiere dhe Mouse i kompletuar. Procesori i3-2100 3.10 GHz  RAM 4GB, HDD 250 GB Fale procesorit Core i3 funksionon shume mire per program... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores