Filtra
Çmimi
300.00ALL 2,490.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Kërko: Gosh (43 Produkte)

Gosh Deodorant Spry Nothing for her
Asnjë vlerësim

Dodorant spray per femra e markes Gosh  Eshte nje arome intensive orientale te luleve Krijuar per grate... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Gosh Deodorant Spray for Him 150ml
Asnjë vlerësim

Deodorant Spray per meshkuj i markes Gosh  Nje arome e qendrueshme, e thelle dhe sensuale e krijuar... Lexo më shumë

from 1,590.00ALL
at 1 stores
Gosh Laps Kontur/highlight
Asnjë vlerësim

Gosh Laps Kontur/highlight Per konturim ne pjesen e siperme ose te poshtme te syve  Gjithashtu mund te perdoret per konturim te buzeve  Ne njeren ane konturon ne ane tjeter mund te mbushni pjesen e buzeve  I lehte ne perd... Lexo më shumë

from 1,090.00ALL
at 1 stores
GOSH Laps per Buzet
Asnjë vlerësim

Laps per buzet e markes Gosh  Perfekt per te vijezuar ne menyre korrekte konturet e buzeve  Nuk shperhapet jashte kontrureve e cila ju ben te dukeni me e rregullt  Nje ngjyre qe zgjat ,jep butesi ne buze ,aplikohet... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
GOSH Blush Strobe`n Glow kit 001
Asnjë vlerësim

Tone sysh ne 4 nuanca te ndryshme e markes Gosh  Ju mund te nxirrni ne pah syte tuaj duke i theksuar ato  Ju mund te kombinoni tonalitetin e syve me veshjet tuaj te perditshmerise  Nuanca te lehta te bezhes ... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Gosh Shampo Hidratuse-Ushqyese 250 ml
Asnjë vlerësim

Shampo Hidratuse-Ushqyese e markes Gosh  Floket kthehen ne ekuilibrin natyral hidratues, me rezultate te shkelqyera, Ofron shkeqim dhe pamje me floke te shendetshem  Sasia eshte 250 ml ... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Gosh Shampoo Macadamia 250 Ml
Asnjë vlerësim

 Shampoo Macadamia ne forme kremi e markes Gosh Eshte e pasuruar me vaj natyral Macadamia dhe me pro-vitamie B5 Lani floket butesisht dhe shampo do iu jape nje shkelqim te bukur  Do te keni floke te bute dhe te past... Lexo më shumë

from 300.00ALL
at 1 stores
GOSH Shampo Prof Floke te Demtuar+Balsam Falas 500 ml
Asnjë vlerësim

Shampo per Floke te Demtuar e markes GOSH + Balsam GOSH per Floke te Demtuar Falas Nje seri produktesh qe stimulojne rritjen e flokeve  Promovojne floke me te forte dhe me te plote Rigjalleron dhe shton energji... Lexo më shumë

from 1,590.00ALL
at 1 stores
Gosh Shampo Volum Flokesh+Balsam Falas 500ml
Asnjë vlerësim

Shampo per volum ne floket tuaj e markes GOSH + Balsam GOSH Volume Falas Rikthen elasticitetin e flokeve si dhe i forcon ato  E pasur me ceramide , proteina gruri dhe Pro-Vitamina B5 Aplikohet ne floke te lagur duke i ma... Lexo më shumë

from 1,590.00ALL
at 1 stores
Gosh Deodorant for Her Summer 150ml
Asnjë vlerësim

Deodorant per trupin ne aroma te ndryshme  Secila prej tyre mbart ne vetvete nje arome te luleve specifike  Aroma verore te embla dhe te lehta  Sasia eshte 150 ml ... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
GOSH Mascara Rebel Eyes Lengthening
Asnjë vlerësim

Rimel per qerpiket me efekt rrites i markes Gosh Dendeson fijet e qerpikeve si dhe i ben te duken me te gjate fijet e demtuara  Gjithashtu ndihmon ne rritjen e tyre duke e bere teper efikas si rimel  Furce ne forme ... Lexo më shumë

from 1,190.00ALL
at 1 stores
Gosh Perla Faqesh Glow
Asnjë vlerësim

Perla per faqet e markeq GOSH Me shkelqim ne momentin e aplikmit i cili dalllohet lehtesisht nga rrezet diellore  Per nje make up perfekt ku ju do te theksoni konturet e faqeve tuaja  Aplikim i thjeshte duke therrmuar perlat ... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Gosh Vaj per Kutikulat dhe Thonjte
Asnjë vlerësim

Vaj per Kutikulat dhe Thonjte e markes Gosh  Ndihmon ne zbutjen e kutikulave dhe forcimin e thojnve  E pasuruar me vitamine E e cila eshte enkas per thonjte e thare dhe te thate  Me vajrat Almond, Argan, Jojoba dhe kokosit ... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
Gosh Mascara Boombastic Swirl 001 Black
Asnjë vlerësim

Rimel zgjatues i markes Gosh modeli Swirl 001 Black Me gjatesi te ndryshme te fijeve te furces per tju dhene dendesi ne qerpiket tuaj dhe volum XXL Ndan fijet e qerpikeve dhe iu jep gjatesi duke theksuar edhe majat e ... Lexo më shumë

from 1,190.00ALL
at 1 stores
Gosh Laps Vetullash
Asnjë vlerësim

Laps per vetullat Gosh 2 ne 1 me furce dhe laps per mbushjen e vetulles Nje produkt i domosdoshem per te gjitha... Lexo më shumë

from 1,000.00ALL
at 1 stores
Gosh Maskara My Fav 001 Black
Asnjë vlerësim

Maskara nga Gosh, ngjyre e zeze nr 001 Shume cilesore dhe mjaft e preferuar per shkak te furces se vecante Ndan qerpiket duke i dhene volum dhe duke i bere mjaft terheqes Furçë klasike me fibra, aplikimi preciz I testuar... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
GOSH Krem Puder Creamy Compact 006
Asnjë vlerësim

Puder kompakte nga Gosh, Foundation Plus. Nuanca 006 Honey (Mjalt). Ju ofron nje mbulim te plote me efekt mat, i cili zgjat. Lekura jua do te jete e bute si mendafshi. E pershtatshme per te gjitha llojet e lekures. Mund ... Lexo më shumë

from 2,190.00ALL
at 1 stores
GOSH Lumi Lips 001
Asnjë vlerësim

GOSH Lumi Lips 001 Lipstick per buzet me nje shkelqim dhe nuance natyrale  Formule e zbehte duke i lene buzet te hidratuara dhe pa mbetje ngjitese  Buze te plota, te bukura dhe plot jete  Vaj dictyopteris jep efekt sh... Lexo më shumë

from 1,190.00ALL
at 1 stores
GOSH Liquid Matte Lips 007 Nougat Crisp
Asnjë vlerësim

Gosh Liquid Matte Lips 007 - Nougat Crisp Lipstick i cili qendron gjate gjithe dites pa u perhapur Ngjyra intensive, plot jete, te qendrueshme dhe ka nje palikim te thjeshte Efekt mat dhe rrites te volumit te buz... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 1 stores
Gosh Liquid Matte Lips 12
Asnjë vlerësim

Gosh Liquid Matte Lips 12 Lipstick i cili qendron gjate gjithe dites pa u perhapur Ngjyra intensive, plot jete, te qendrueshme dhe ka nje palikim te thjeshte Efekt mat dhe rrites te volumit te buzeve ... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 1 stores