Filtra

Kërko: Grundig (5 Produkte)

Makine Qethese Grundig MT 6742
Asnjë vlerësim

Makine qethese Grundig modeli MT 6742 Mjaft praktike dhe e lehte ne perdorim. Shume e lehte per tu pastruar. Dimensionet: 15 x 20 x 20 cm dhe pesha: 880 g Me dy koka te pershtateshme per mjekren dhe floket. Makine ... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores
Set Grundig MA 5820 per thonjte
Asnjë vlerësim

Set Grundig MA 5820 per thonjte Praktik dhe shume i dobishem per t'u kujdesur per thonjte 2 nivele... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Peshore Personale Grundig PS 5
Asnjë vlerësim

Peshore elektronike Tregues LCD Pllake xhami shume i sigurt Dimensione: 30,2 x 30,2 x 0,2 cm ; 1,7 Kg Pesha... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
TV Grundig LED 32VLE4820
Asnjë vlerësim

Televizor i markes Grundig modeli 32VLE4820. Garancia 2 vjet Ekran LED me madhesi 32"... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
TV Grundig LED 49 Smart TV
Asnjë vlerësim

TV Grundig LED 49" SMART TV modeli 49VLX7850BP. Garancia 2 vjet  Me cilesi 4K ULTRA HD dhe... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores