Filtra
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 
CPU PROCESOR
 
CPU PROCESOR
 
GJENDJA
 
GJENDJA
 
MARKA
 
MARKA
 
RAM
 
RAM
 

Kërko: HP (21 Produkte)

Cante Shpine HP 15.6"
Asnjë vlerësim

Cante shpine me ngjyre te zeze HP E pershtatshme kryesisht per laptop HP me madhesi deri ne 15.6" (39.62 cm) ... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 3 stores
Laptop HP Elitebook 850 G3 (i perdorur )
Asnjë vlerësim

Laptop HP Elitebook 850 G1 (I perdorur) Procesor Intel Core i5(6th Gen) 6300 / 2.4 GHz Madhesia e ekranit 15.6" Full HD me ndicim LED dhe rezolucioni 1920x1080 SSD 256 GB   Memorje 8 GB DDR4 SDRAM  Karte grafike Intel... Lexo më shumë

from 57,999.00ALL
at 1 stores
Cante Laptopi HP 17.3-inch Pavilion Gaming 500
Asnjë vlerësim

Cante Laptopi HP 17.3-inch Pavilion Gaming 500 * Dizenjuar per ata qe luajne kudo dhe ne cdo kohe * Me dizajn ergonomik dhe hapesire te bollshme per te vendosur te gjitha mjetet dhe pajisjet teknologjike te nevojshme * ... Lexo më shumë

from 5,190.00ALL
at 1 stores
Printer HP LaserJet PRO M102A
Asnjë vlerësim

Printer  HP LaserJet PRO M102A Printon me laserjet PCLmS, URF, PWG Printon mbi 22 faqe per minut dhe gati per 7.3 sekonda Printon me shpejtesi 600 MHz  hi-speed 2.0 port USB Teknologjia e printimit me lazer, bardhe e zi... Lexo më shumë

from 11,990.00ALL
at 1 stores
Printer HP LaserJet Pro M15a,
Asnjë vlerësim

Printer HP  LaserJet Pro M15a,  Printon mbi 19 faqe per minut dhe gati per 7.3 sekonda Printon me shpejtesi 600 MHz  hi-speed 2.0 port USB Teknologjia e printimit me lazer, bardhe e zi. Lidhje USB  Printon 8,000  f... Lexo më shumë

from 9,490.00ALL
at 1 stores
Kompjuter HP EliteDesk 800 G1 MT
Asnjë vlerësim

Kompjuter HP EliteDesk 800 G1 MT Procesor Intel® Core™ i5-4570 Processor 6M Cache, up to 3.60 GHz Ram 4GB, 250 HDD. Karta Grafike Intel HD  Portat (6) USB 2.0 (2 front, 4 rear), (4) USB 3.0 (2 front, 2 rear), seria... Lexo më shumë

from 18,990.00ALL
at 1 stores
Kompjuter HP Compaq 6200 SFF
Asnjë vlerësim

Desktop HP Compaq  Pro 6200 SFF Procesor Intel Core i3-2100 (3.10 GHz, 3MB cache, 2 cores) Ram 4GB, 250GB HDD Sata. Karta Grafike Intel  Portat e pasme:  10 x USB 2.0, Ethernet, VGA, DisplayPort,  Garancia 1 Vit... Lexo më shumë

from 8,990.00ALL
at 1 stores
Laptop HP EliteBook 820 G2 (I perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop HP EliteBook 820 G2  (I perdorur) Procesor Intel® Core™ i3-5010U  Madhesia e ekranit 12.5" me ndicim LED dhe rezolucioni 1366 x 768 Hard Disk 128 SSD Memorje 4 GB - DDR3  Karte grafike Intel HD G... Lexo më shumë

from 27,990.00ALL
at 1 stores
Laptop HP ZBook 15 G2 (I perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop HP ZBook 15 G2 (I perdorur) Procesor Intel Core i7 (4th Gen) 4810MQ Madhesia e ekranit 15.6" me ndicim LED dhe rezolucioni 1920 x 1080  Hard Disk 256 GB SSD RAM 16 GB me shpejtesi 1600 MHz NVIDIA Quadro K2100... Lexo më shumë

from 66,990.00ALL
at 1 stores
Laptop HP PROBOOK 430 G2 (I perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop HP PRO BOOK 430 G2 (I perdorur) Procesor Intel Core i3-4005U  Madhesia e ekranit 13.3" me ndicim LED dhe rezolucioni 1366 x 768  Hard Disk 128GB Solid State Drive Memorje 4GB of 1600 MHz DDR3L  Kar... Lexo më shumë

from 29,990.00ALL
at 1 stores
Kompjuter HP ProDesk 600 G1-SFF
Asnjë vlerësim

Kompjuter HP ProDesk 600 G1-SFF. Procesor G3220 Gen 4 me shpejtesi 3.2 GHz. Ram 4GB, 500 HDD. Karta Grafike Intel HD Graphics 4600. Portat (6) USB 2.0 (2 front, 4 rear), (4) USB 3.0 (2 front, 2 rear), serial, (2) PS/... Lexo më shumë

from 9,990.00ALL
at 1 stores
Kompjuter Gaming Titanium 750
Asnjë vlerësim

Kompjuter Gaming TITANIUM 750 Procesor Core i5-6500 3.60 GHz Gigabyte WindForce  1650 Gb 4gb Ram 16 GB DDR4 2400HZ SSD 256 gb Kompjuteri eshte i testuar per Gaming dhe mund te luani shume mire Fortnite ,PUBG GTA ,etj... Lexo më shumë

from 69,990.00ALL
at 1 stores
Laptop HP NB 250 G7
Asnjë vlerësim

Laptop HP Notebook 250 G7. 1 Vit Garanci  Procesor Intel® Core™ i3-7020U ,(core i3 gjenerata e 7)  Intel® HD Graphics 620 (2.3 GHz, 3 MB L3 cache, 2 cores) Madhesia e ekranit 15.6" Slim HD dhe rezolucioni 1366x768  ... Lexo më shumë

from 54,990.00ALL
at 1 stores
Printer HP DeskJet Ink 2320 All-In-One
Asnjë vlerësim

Printer HP DeskJet Ink 2320 All-In-One Kryen funksionin e printert, fotokopjes dhe skanerit. Printeri i duhur... Lexo më shumë

from 6,490.00ALL
at 1 stores
Laptop Elitebook 840 G1 (i perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop Elitebook 840 G1 (i perdorur) Intel Core I5- 4200U / 1.6 GHz  Madhesia e ekranit 14.1" me rezolucion 1366 x 768 px RAM 4 GB DDR3 SDRAM, 128GB SSD  Karte grafike Intel HD Graphics 44... Lexo më shumë

from 25,990.00ALL
at 1 stores
HP Compaq Pro 6300 SFF, Core i5-3470 (I perdorur)
Asnjë vlerësim

Desktop HP Compaq modeli Pro 6300 SFF Seria Biznes Core i5 gen3 I pershtatshem per lojra ose programe te avancuara kompjuterike. Te gjithe produktet jane te testuara paraprakisht. Cilesia e Garantuar. Gjendja ... Lexo më shumë

from 14,990.00ALL
at 1 stores
Laptop HP Elitebook 820 G3 12" (i perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop HP Elitebook 820 G3 12"( i perdorur)  Procesor Intel Core i5-6200U (6th Gen)  2.8 GHz Madhesia e ekranit 12-inch HD anti-glare (1366 x 768) RAM 4 GB DDR3. HDD 128 SSD. Karte grafike  Intel HD Graph... Lexo më shumë

from 32,990.00ALL
at 1 stores
Kompjuter Gaming Segoptep
Asnjë vlerësim

Kompjuter Gaming Segotep Procesor Core i5-4570 3.60 GHz 6 mb cache  GeForce 1070 8Gb Gigabite Ram 16 GB DDR3 1600HZ 12800e SSD 256 gb Kompjuteri eshte i testuar per Gaming dhe mund te luani shume mire Fortnite ,PUBG GT... Lexo më shumë

from 62,990.00ALL
at 1 stores
Laptop HP 14M-DW0013DX SILVER TOUCH
Asnjë vlerësim

Laptop HP 14M-DW0013DX SILVER TOUCH 1 Vit Garanci  ProcesorIntel Core i3- 1005G1 gjenerata e 10  Grafika Intel UHD Graphics Madhesia e ekranit 14" 1366 x 768l HD RAM 8 GB DDR4-2666 SDRAM  Webkamera 1080p FHD ... Lexo më shumë

from 72,990.00ALL
at 1 stores
Laptop HP Elitebook 850 G2
Asnjë vlerësim

Laptop HP Elitebook 850 G2 (I perdorur) Procesor Intel Core i5 (5th Gen) 5200M / 2.7 GHz Madhesia e ekranit 15.6" me ndicim LED dhe rezolucioni 1366x768  SSD 128 GB  Memorje 8 GB DDR3 SDRAM  ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores