Filtra
Çmimi
13,990.00ALL 99,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 
MARKA
 

Kërko: Haier (4 Produkte)

TV HAIER 65` Smart UHD/4-K LE K6500 A
Asnjë vlerësim

Televizor i markes Haier modeli LE 65 K6500A Televizori eshte Smart dhe ju jep mundesine te... Lexo më shumë

from 99,990.00ALL
at 1 stores
Frigorifer Haier HRF-90
Asnjë vlerësim

Frigorifer Haier modeli HRF-90 Me klas energjie A+ Frigoriferi vjen me nje hapje te vetme Kapaciteti total eshte 93 liter Ne brendesi ka 3 ndarje  Nivel zhurme 42 dB Material plastik ne ngjyre te bardhe Lambe... Lexo më shumë

from 13,990.00ALL
at 1 stores
Bolier Horizontal Haier 80 lt
Asnjë vlerësim

Bolier Horizontal Haier 80 L Struktura speciale e dizajnuar per rajone me probleme energjetike Rezervuari UMC prej çeliku me trashesi 2 mm (Ultra Micro Coated) me smalt qelqor qe mbron rezervuarin nga gerryerja Rezervu... Lexo më shumë

from 16,990.00ALL
at 1 stores
Bolier Vertikal Haier 80 lt
Asnjë vlerësim

Bolier Vertikal Haier 80 lt Struktura speciale e dizajnuar per rajone me probleme energjetike Ideale per ndertesa te larta dhe per pompa me presion Teknologjia RSC siguron perdoruesit per rrjedhshmeri te vazhdueshme te ujit te ... Lexo më shumë

from 17,490.00ALL
at 1 stores