Kërko: Home Style (53 Produkte)

Thyese arrash frutash te thata KT-45 Home Style
Asnjë vlerësim

Thyese arrash dhe frutash te thata KT-45 Home Style Nje aksesore i domosdoshem per kuzhinen tuaj Materiali Inoks

from 189.00ALL
at 1 stores
Tenxhere me kapak qelqi 24 cm + 2 spatula FALAS
Asnjë vlerësim

Tenxhere inoksi e pershtatur per skuqje. Paketimi permban tenxheren, kapakun e qelqit. Me diameter 24 cm. Nje... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Nderese rrobash Home Style 18 m
Asnjë vlerësim

Nderese rrobash Home Style 18 m Mund te paloset lehtesisht per te mos zene hapisren Gjatesia e telave arrin deri ne 18 metra Permasa e saj eshte 180cm Χ 55cm Χ 108cm... Lexo më shumë

from 1,190.00ALL
at 1 stores
Gote Birre Tavern 310 ml
Asnjë vlerësim

Gote Birre Tavern Set gotash birre me material qelqi dhe nje dizajn te kendeshem per nje perdorim te gjere ne kuzhinen e shtepise apo lokalit tuaj. Kapaciteti i gotes eshte 310 ml. Paketimi permban 6 gota.... Lexo më shumë

from 490.00ALL
at 1 stores
Gote Birre me doreze Bavaria 500 ml
Asnjë vlerësim

Gote Birre me doreze Bavaria  Set gotash birre me material qelqi dhe nje dizajn te kendeshem per nje perdorim te gjere ne kuzhinen e shtepise apo lokalit tuaj. Kapaciteti i gotes eshte 500 ml. Paketimi permban 6 gota.... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Gote Birre me doreze Bavaria 400 ml
Asnjë vlerësim

Gote Birre me doreze Bavaria  Set gotash birre me material qelqi dhe nje dizajn te kendeshem per nje perdorim te gjere ne kuzhinen e shtepise apo lokalit tuaj. Kapaciteti i gotes eshte 400 ml. Paketimi permban 6 gota.... Lexo më shumë

from 890.00ALL
at 1 stores
Gote Birre me doreze Bavaria 270 ml
Asnjë vlerësim

Gote Birre me doreze Bavaria  Set gotash birre me material qelqi dhe nje dizajn te kendeshem per nje perdorim te gjere ne kuzhinen e shtepise apo lokalit tuaj. Kapaciteti i gotes eshte 270 ml. Paketimi permban 6 gota.... Lexo më shumë

from 690.00ALL
at 1 stores
Gote Birre 400 ml 50803
Asnjë vlerësim

Gote Birre 400 ml 50803 Set gotash birre me material qelqi dhe nje dizajn te kendeshem per nje perdorim te gjere ne kuzhinen e shtepise apo lokalit tuaj. Kapaciteti i gotes eshte 400 ml. Paketimi permban 6 gota.... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Kavanoz me Pipez ne forme kaktusi 430 ml
Asnjë vlerësim

Kavanoz me Pipez ne forme kaktusi 430 ml Kavanoz ne material qelqi ne formen e nje kaktusi Vjen me opsionin me pipez per lehtesi komsumi Me kapak metalik per te mos lejuar derdhjen e lengjeve  Sasia eshte 430 ml ... Lexo më shumë

from 129.00ALL
at 1 stores
Tenxhere Inoksi Home Style 24 cm
Asnjë vlerësim

Tenxhere material inoks Ngjyre silver me diameter 24 cm Material inoks shume cilesore per gatime qe nuk ngjisin Mund te lahet edhe ne lavastovilje. Disajn ergonomik, modern dhe elegant Perdoret ne vatra gazi, qeramike, ele... Lexo më shumë

from 2,190.00ALL
at 1 stores
Tenxhere Inoks me Diameter 20 cm
Asnjë vlerësim

Tenxhere material inoks Ngjyre silver me diameter 20 cm Material inoks shume cilesore per gatime qe nuk ngjisin Mund te lahet edhe ne lavastovilje. Disajn ergonomik, modern dhe elegant Perdoret ne vatra gazi, qeramike, ele... Lexo më shumë

from 1,790.00ALL
at 1 stores
Moka per 2 filxhane kafe + FALAS Kafe e Bluar Lavazza
Asnjë vlerësim

Setet 2 ne 1 ju krijojne mundesine te blini dy produkte duke paguar vleren e vetem njerit prej tyre Dy produkte qe plotesojne njeri-tjetrin ne funksionin e tyre Seti permban: 1- Moka per 2 filxhane kafe Pergatisni kafene... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tenxhere Inoks me Diameter 18 cm
Asnjë vlerësim

Tenxhere material inoks Ngjyre silver me diameter 18 cm Material inoks shume cilesore per gatime qe nuk ngjisin Mund te lahet edhe ne lavastovilje. Disajn ergonomik, modern dhe elegant Perdoret ne vatra gazi, qeramike, el... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Qese Vakumi Home Style 40x60cm
Asnjë vlerësim

Qese Vakumi Home Style  Zgjidhje e perkryer per paketimin e veshjeve jashte sezonit apo te produkteve si jorgan, batanije. Materiali transparent mundeson shikimin me lehtesi te gjerave qe ju keni vendosur brenda. Kjo qese ma... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Qese Vakumi Home Style 70x120cm
Asnjë vlerësim

Qese Vakumi Home Style  Zgjidhje e perkryer per paketimin e veshjeve jashte sezonit apo te produkteve si jorgan, batanije. Materiali transparent mundeson shikimin me lehtesi te gjerave qe ju keni vendosur brenda. Kjo qese ma... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Cante per veshje Home Style 40x50x15cm
Asnjë vlerësim

Cante per veshje Home Style Cante magazinimi nje zgjidhje ideale per magazinimin e rrobave tuaja. Prakticiteti dhe komoditeti i organizimit ne çast ben qe kjo çante te krijoje me shume hapesire ​​per jorgane dhe rro... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Cante per veshje Home Style 40x60x40cm
Asnjë vlerësim

Cante per veshje Home Style Cante magazinimi nje zgjidhje ideale per magazinimin e rrobave tuaja. Prakticiteti dhe komoditeti i organizimit ne çast ben qe kjo çante te krijoje me shume hapesire ​​per jorgane dhe rro... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Cante per veshje Home Style 50x90x50cm
Asnjë vlerësim

Cante per veshje Home Style Cante magazinimi nje zgjidhje ideale per magazinimin e rrobave tuaja. Prakticiteti dhe komoditeti i organizimit ne çast ben qe kjo çante te krijoje me shume hapesire ​​per jorgane dhe rro... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Cante per veshje Home Style 115x50x15cm
Asnjë vlerësim

Cante per veshje Home Style Cante magazinimi nje zgjidhje ideale per magazinimin e rrobave tuaja. Prakticiteti dhe komoditeti i organizimit ne çast ben qe kjo çante te krijoje me shume hapesire ​​per jorgane dhe rro... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kellef per kostume Home Style 60x90 cm
Asnjë vlerësim

Kellef per kostume Home Style Mund te perdoret per ruajtjen afatgjate te veshjeve dhe eshte ideale kur ju doni te trasportoni veshjen ne udhetime. Permasa eshte 60x90cm... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores