Filtra

Kërko: Huawei (6 Produkte)

Smartwatch Huawei Watch GT2
Asnjë vlerësim

Rreth këtij artikulli 【Çip i vetë-zhvilluar HUAWEI Kirin A1】Kjo orë e re inteligjente vjen me çipin e veshjes të zhvilluar vetë nga HUAWEI, Kirin A1, dhe teknologji inteligjente të kursimit të energjisë pë... Lexo më shumë

from 17,990.00ALL
at 1 stores
Huawei Honor 8 Lite
Asnjë vlerësim

Me nje dizajn luksoz te holle dhe ultra te ngushte. Eshte i lemuar ne menyre perfekte nga te gjitha kendet per t’iu dhene nje kontroll te rehatshem. Kjo pajisje eshte zgjidhja me e mire per ata qe kerkojne stilin dhe ... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Huawei Mate 10 LITE
Asnjë vlerësim

Smartphone i markes Huawei modeli Mate 10 LITE Me madhesi ekrani 5.9". Versioni hybrid me dy karta sim... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tablet Huawei Mediapad T3 10" 4G
Asnjë vlerësim

Tablet i markes Huawei modeli Mediapad T3 Me madhesi ekrani 9.6" IPS LCD Shume i holle dhe i lehte. Praktik... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Huawei Y6 Dual Sim Black 16 GB
Asnjë vlerësim

Me madhesi ekrani 6.09". Versioni hybrid me dy karta sim Nano Kamera kryesore e...

from 0.00ALL
at 0 stores