Kërko: Hyundai (22 Produkte)

Televizor HYUNDAI 65" SMART 65HYN7210UFN
Asnjë vlerësim

Televizor HYUNDAI 65" SMART  65HYN7210UFN Telovizori eshte Smart Wi-Fi dhe ju jep mundesine te lundroni ne internet sa here te deshironi Me madhesi ekrani 65" ULTRA HD 4K (3840 x 2160) Marresi DVB-T2/. Me rezolu... Lexo më shumë

from 64,990.00ALL
at 1 stores
Minifurre Hyundai HFU3602W
Asnjë vlerësim

Nje minifurre me dy plitka e markes Hyundai modeli HFU3602W Furra ka nje  kapaciteti i saj eshte 36L. Plitkat kane nje fuqi maksimale prej 1000W dhe 1500W Mjaft praktike dhe e lehte per tu perdorur kudo. Me tre butona qe... Lexo më shumë

from 8,590.00ALL
at 1 stores
Televizor HYUNDAI 55" SMART 55HYN7210UFN
Asnjë vlerësim

Televizor HYUNDAI 55" SMART  55HYN7210UFN Telovizori eshte Smart Wi-Fi dhe ju jep mundesine te lundroni ne internet sa here te deshironi Me madhesi ekrani 55" ULTRA HD 4K (3840 x 2160) Marresi DVB-T2/. Me rezolu... Lexo më shumë

from 42,990.00ALL
at 1 stores
Televizor HYUNDAI 50" SMART 50HYN7210UFN
Asnjë vlerësim

Televizor i markes HYUNDAI 50" SMART 50HYN7210UFN Telovizori eshte Smart Wi-Fi dhe ju jep mundesine te lundroni ne internet sa here te deshironi Me madhesi ekrani 50" ULTRA HD 4K (3840 x 2160) Marresi DVB-T2/. Me rezoluc... Lexo më shumë

from 37,990.00ALL
at 1 stores
Televizor HYUNDAI 32" Smart 32HYN5210HFN
Asnjë vlerësim

Televizor i markes HYUNDAI 32"  Smart 32HYN5210HFN Telovizori eshte Smart Wi-Fi dhe ju jep mundesine te lundroni ne internet sa here te deshironi Me madhesi ekrani 32" LED HD Marresi DVB-T2/. Me rezolucion Full HD Me 3 dalje... Lexo më shumë

from 18,990.00ALL
at 1 stores
Furre Hyundai HFU6S08D1
Asnjë vlerësim

Furre Hyundai HFU6S08D1 Furre inkaso inox me ventilim  Ideale per amvisat qe gatimet te marin nje shije te vecante  Me opsion vetepastrimi me avull si dhe kontroll elektromekanik Numri i programeve te gatimeve es... Lexo më shumë

from 24,990.00ALL
at 1 stores
Sobe Hyundai HSO6022-EW B
Asnjë vlerësim

Sobe Hyundai HSO6022-EW  B Sobe e markes Hyundai, vatrat dhe furre ne nje te vetme. Sobe me korent modeli HSO6022-EW B Me 4 vatra, 2 me gaz dhe 2 elektrike dhe furren me ventilim e cila shperndan nxehtesine njet... Lexo më shumë

from 24,990.00ALL
at 1 stores
Pianure Hyundai HPI6022-I
Asnjë vlerësim

Suprine Hyundai HPI6022-I Suprina Hyundai Inkaso, teper funksionale dhe praktike. Ka kater vatra, nje nga te cilat jane 2 me korent dhe 2 te tjerat jane me gaz. Me panel kontrolli manual me celesa, nje celes per secile... Lexo më shumë

from 10,990.00ALL
at 1 stores
Frigorifer banak Hyundai CHFHY 250
Asnjë vlerësim

Frigorifer Hyundai CHFHY 250 Frigoriferet Hyundai jane nje zgjidhje ideale per cdo familje. Ata nuk karakterizohen vetem nga stili dhe finesa e ndertimit, por dhe nga funksionaliteiti i larte dhe klasi... Lexo më shumë

from 27,990.00ALL
at 1 stores
Kondicioner Hyundai ACHY120O 12btu on/off
Asnjë vlerësim

Kondicioner Hyundai ACHY120O 12btu on/off Per nje zgjidhje te duhur dimer-vere, per te mos ndjere ndryshimet stinore kondicioneret jane zgjedhje perfekte Hyundai ACHY120O 12btu on/off eshte kondicioner efikas dhe me ... Lexo më shumë

from 32,990.00ALL
at 1 stores
Fshese Korenti Hyundai HYUVC014
Asnjë vlerësim

Fshese Korenti Hyundai HYUVC014 Per pastrim me te lehte dhe efikas Me gote plastike ku kapaciteti i saj eshte 1 LT Fuqia motorrike eshte 800 W  Teknologjia e fsheses me Ciklone, lloji i Filtrit eshte  HEPA Klasi i En... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 1 stores
Kondicioner Hyundai ACHY180O 18000BTU on/off
Asnjë vlerësim

Kondicioner Hyundai ACHY180O 18000 BTU on/off Kondicioneri eshte projektuar per ftohje te shpejte dhe efikase te ambjentit   Kapaciteti btu eshte 18000 W Konsumi i energjise ne nghrohje (kW) eshte  1.543 kW Konsu... Lexo më shumë

from 54,990.00ALL
at 1 stores
Frigorifer Hyundai 263 White
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Frigorifer Hyundai 263 White Me klase energjie A+ keshtu do te kurseni dhe energjine elektrike Niveli i zhurmes eshte 40 dB per te krijuar sa me pak ndotje akustike po dhe per te mos krijuar bezdisje Me ndricim te ... Lexo më shumë

from 27,990.00ALL
at 1 stores
Televizor HYUNDAI 43" Smart 43HYN6210FFN
Asnjë vlerësim

Televizor i markes HYUNDAI  43"  Smart 43HYN6210FFN Telovizori eshte Smart Wi-Fi dhe ju jep mundesine te lundroni ne internet sa here te deshironi Me madhesi ekrani 43" LED FHD Marresi DVB-T2/. Me rezolucion Fu... Lexo më shumë

from 24,990.00ALL
at 1 stores
Sobe Hyundai HSO6031-EW B
Asnjë vlerësim

Sobe e markes Hyundai, vatrat dhe furre ne nje te vetme. Sobe me korent modeli HSO6031-EW B. Me 4 vatra, 3 me gaz dhe 1 korent dhe sistemi i pjekjes me ventilim e cila shperndan nxehtesine njetrajtesisht. Furra eshte me k... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Lavatrice Hyundai LAHY7123W
Asnjë vlerësim

Lavatrice Hyundai LAHY7123W Me nje kapacitet lares prej 7 kg dhe 1200 xhiro centrifugimi RPM Garanton performance te shkelqyer dhe me 12 programe te ndryshme larje   Ekran digital dhe klas energjie A+++... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Furre Hyundai HFU6S05X1
Asnjë vlerësim

Furre Hyundai HFU6S05X1 Furre inkaso me ventilim  Ideale per amvisat qe gatimet te marin nje shije te vecante  Me opsion vetepastrimi me avull si dhe kontroll elektromekanik  Kapaciteti i furres eshte 56 Liter dhe klasi e... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Frigorifer Hyundai TPFHY207
Asnjë vlerësim

Frigorifer Hyundai TPFHY207 Model i ndare ne dy pjese ku pjesa e ngrirjes eshte ne pjesen e siperme  Me disa hapesira dhe ndarje ne pjesen e poshtme per organizimin e ushqimeve  Me sistem ngrirje statik dhe klas energ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Frigorifer banak Hyundai CHFHY99
Asnjë vlerësim

Frigorifer Hyundai CHFHY99 Frigoriferet Hyundai jane nje zgjidhje ideale per cdo familje. Ata nuk karakterizohen vetem nga stili dhe finesa e ndertimit, por dhe nga funksionaliteiti i larte dhe klasi i kursimit te energjise. ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Sobe Hyundai HSO6022-EW
Asnjë vlerësim

Sobe e markes Hyundai, vatrat dhe furre ne nje te vetme. Sobe me korent modeli HSO6022-EW. Me 4 vatra, 2 me gaz dhe 2 elektrike dhe furren me ventilim e cila shperndan nxehtesine njetrajtesisht. Permasa e sobes eshte ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores