Filtra
Çmimi
290.00ALL 26,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Kërko: Intex (46 Produkte)

Pishine Kerpudhe 1.02 m x 89 cm
Asnjë vlerësim

Pishine Kerpudhe 1.02 m x 89 cm Pishina e duhur per aventura te fresketa verore. Material rezistent, anti-alergjik dhe higjienik per femijet. Permasat jane 102 x 89 cm. E pershtatshme per femije nga ... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Pishine intex per femije 61x 22cm
Asnjë vlerësim

Pishine e vogel per femije deri ne 3 vjec Permasat: 61cm (diameter) x 22 cm thellesi. Mund te fryhet lehtesisht ne pak minuta. ... Lexo më shumë

from 890.00ALL
at 1 stores
Intex Dyshek Kampingu 67997
Asnjë vlerësim

Dyshek me ajer i markes Intex. Eshte i pershtateshme si per udhetime edhe per te pritur vizitor. Gjumi i shëndetshëm dhe i sigurt sigurohet nga teknologjia e shpërndarjes së ajrit shumë-dhomëshe. Falë ... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Dyshek Kolltuk Intex 68564
Asnjë vlerësim

Dyshek Kolltuk Intex me nje dizaj te vecant dhe teper komod ku mund te mbeshtesni edhe këmbë. Materiali i tij i qëndrueshëm është rezistent ndaj konsumit, duke e bërë të përshtatshme edhe për ambjentet e brendesh... Lexo më shumë

from 4,490.00ALL
at 1 stores
Dyshek me Ajer Intex 152x203x25 cm 64759
Asnjë vlerësim

Intex 64759 Air Downy Classic me teknologji të teknologjisë së fibrave Dyshek me ajer i markes Intex 64759. Fale teknologjis së fibrave e ben ate me komod dhe me stabilitet të përmirësuar dhe me nje siperfaqe te b... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Dyshek me Ajer Intex 191 x 137 x 25 cm
Asnjë vlerësim

Dyshek me ajer i markes Intex modeli 64758 Material cilesor PVC dhe i papershkueshem nga uji Për ambiente te jashtme ose te brendshme Praktik dhe mund te transportohet lehtesisht dhe mund ta merrni pa problem neper kam... Lexo më shumë

from 2,590.00ALL
at 1 stores
Pompe Dore Intex 68614
Asnjë vlerësim

Pompe dore shume praktike dhe cilesore te cilen mund ta perdoni kudo gjate udhetimimeve tuaja  ose ne shtepi per fryrjen e dyshekeve te ajrit, topave etj. Presion i larte i ajrit gjate fryrjes. Me dy gjilpera te perma... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Pompe Dore Intex 68615
Asnjë vlerësim

Pompe dore shume praktike dhe cilesore te cilen mund ta perdoni kudo gjate udhetimimeve tuaja  ose ne shtepi per fryrjen e dyshekeve te ajrit, topave etj. Presion i larte i ajrit gjate fryrjes. Me 4 gjilpera te permas... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Intex Pishine 457 x 457 x 84 cm
Asnjë vlerësim

Pishina Intex ideale per te gjith familjen gjate diteve te veres dhe lehtesisht e montueshme me permasa 457 cm dhe lartësi 84 cm. E përkryer për familjet e mëdha me fëmijë dhe adoleshentë, instalohet lehtësisht ... Lexo më shumë

from 26,990.00ALL
at 1 stores
Intex Pishine Easy Set 396x84cm
Asnjë vlerësim

Pishine me filter Easy Set me lartësia dhe diametrit: 396x84 cm Kapaciteti: 7,290 lt. Shume e lehte per tu fryre. Sasia e ujit qe mban: 80 % te kapacitetit te saj . Kapaciteti ne litra: 3853 L Pishina ideale per... Lexo më shumë

from 11,990.00ALL
at 1 stores
Pishine per Femije Intex Sun Shade
Asnjë vlerësim

Te gjithe ne pishine. Dhurata me e bukur per femijet kete vere eshte super pishina si shtepi. Material cilesor... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Pishine Intex Korkodili me Rreshkitje 2.01x1.70 m
Asnjë vlerësim

Pishine për fëmijë me një shatërvan krokodili dhe me një spërkatës uji të integruar tek pishina Gjithashtu me një jastëk per tu ulur, per nje rehati maksimale Pesha maksimale te cilen suporton esht... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Intex Pompe Manuale 36 cm
Asnjë vlerësim

Pompe Intex dore shume praktike dhe cilesore te cilen mund ta perdoni kudo gjate udhetimimeve tuaja  Me tre gjilpera te permasave: (10 mm, 18 mm dhe 7 mm). E larte vetem 36cm dhe me nje peshe fare te vogel. Nuk ze h... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
Komardare Intex 59570
Asnjë vlerësim

Komardare plazhi dedikuar femijeve. Permasat e te treja jane te njejta: 77 x 58 cm Te gjitha me... Lexo më shumë

from 2,790.00ALL
at 1 stores
Varke Intex Explorer Pro 100
Asnjë vlerësim

Ditet e plazhit do te jene ndryshe me varke e markes Intex Explorer Pro 100 Varka ka kapacitet per 1 person Ka... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Intex Komardare 152 x 99 cm
Asnjë vlerësim

Intex Komardare 152 x 99 cm Ne disa ngjyra ku mund te qendroni komod mbi uje Vjen me dy doreza te vogla... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Intex Pishine me Ngjyra 147x38 cm
Asnjë vlerësim

Intex Pishine me Ngjyra 147x38 cm 58439. Pishine rrethore ideale per argetimin e femijeve tuaj. Me 3 rrathe ku... Lexo më shumë

from 1,790.00ALL
at 1 stores
Intex Pishine 183 x 38 cm
Asnjë vlerësim

Intex Pishine 183 x 38 cm 56452 Ideale per femijet tuaj qe te largojne te nxehtin pervelues te veres E lehte... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Intex Dyshek Plazhi 183 X 69 cm
Asnjë vlerësim

Intex Dyshek Plazhi 183 X 69 cm  59703 Aksesor ideal per pushimet tuaja  Mund te qendroni mbi dyshek... Lexo më shumë

from 350.00ALL
at 1 stores
Varke Intex Explorer 200 me Pomp dhe Lopata
Asnjë vlerësim

Varke e markes Intex Explorer 200 Varka vjen bashke me Pompen per fryrje dhe 2 lopata. Kjo eshte varka ideale... Lexo më shumë

from 3,290.00ALL
at 1 stores