Filtra

Kërko: L'oreal Paris (144 Produkte)

L`Oreal Gel Pomade per Vetullat Ebony 106
Asnjë vlerësim

L'Oreal Gel Pomade per Vetullat Ebony 106. Palete kremoze ne nuance Ebony. Rikonturim me i sakte dhe me i plote. Ne njeren ane peneli dizenjues dhe ne pjesen e poshtme gjendet pomada ngjyruese. Forme trekendore p... Lexo më shumë

from 1,190.00ALL
at 1 stores
L`oreal Set Rimel Volume Million Lashes & Penel Superliner Flash Cat Eye
Asnjë vlerësim

Nje set per te plotesuar make up-in tuaj, nga L'oreal Seti permban rimelin dhe penelin per syte Rimeli Volume Million Lashes me ngjyre te zeze te pigmentuar dhe realizon dendesine e kerkuar fale�... Lexo më shumë

from 1,690.00ALL
at 1 stores
L`oreal Korrektor Super Stay Under-Eye 15 Light
Asnjë vlerësim

L'oreal Korrektor Super Stay Under-Eye Nuanca 15 Light Eleminon vijezimet e erreta nga lodhja e tepert nen zonen e syve Fsheh ne menyre te persosur cdo njolle ose pucerr te dale mbi siperfaqen e lekures Rezistent deri ne 24 o... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
L`Oreal Paris Blush Life`s a Peach
Asnjë vlerësim

Blush ne frome pluhuri, nga L'oreal Paris, Life's a Peach 01 (nuance dhe ere pjeshke). Per konturimin e mollzave... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 1 stores
L`Oreal Gel Pomade per Vetullat Chatain 103
Asnjë vlerësim

L'Oreal Gel Pomade per Vetullat Chatain 103 Palete kremoze ne nuance Dark Blonde. Rikonturim me I sakte dhe me... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 1 stores
L`Oreal Paris Korrektor Full Wear 327
Asnjë vlerësim

L'Oreal Paris Korrektor Full Wear 327 Korigjues te njollave te fytyres nuance 327 Cashmere. Mbulues natyral ne... Lexo më shumë

from 1,090.00ALL
at 1 stores
L`Oreal Paris Highlight Palette Ouh La Lights
Asnjë vlerësim

Highlight ne frome pluhuri, nga L'oreal Paris, La Vie En Glow me ngyrat e tokes. Per konturimin e mollzave si... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
L`Oreal Paris Buzekuq Colour Riche Mate 348
Asnjë vlerësim

L'Oreal Paris Buzekuq  Colour Riche Mate 348 Buzkuq ne nuance Brick Vintage. Rikonturim me I sakte per buze me te plota. Ngjyra te thella dhe te gjalla, buzkuq Matt. Me efekt hidratues, ushqyes dhe I pasur me vaj Ca... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
L`Oreal Paris Rimel Unlimited Bendable
Asnjë vlerësim

Rimel Unlimited Bendable, nga L'oreal Paris, me ngjyre te zeze. I jep qerpikeve tuaj intensitet dhe volumin e... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
L`Oreal Buzekuq Colour Rich Shine 111
Asnjë vlerësim

L'Oreal Buzekuq Colour Rich Shine 111 Buzkuq ne nuance Instaheaven. Rikonturim me I sakte per buze me te plota.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
L`Oreal Paris Buzekuq Colour Riche XMAS 11
Asnjë vlerësim

L'Oreal Paris Buzekuq Colour Riche XMAS 11 Buzkuq ne nuance Nude (Afer Party). Rikonturim me I sakte per buze... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
L`Oreal Paris Rimel Volum Million Lashes Ext Black
Asnjë vlerësim

Rimel Volum Million Lashes, nga L'oreal Paris, me ngjyre te zeze Extra-Black. I jep qerpikeve tuaj intensitet... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
L`Oreal Paris Laps per Buzet Colour Riche 302
Asnjë vlerësim

L'Oreal Paris Laps per Buzet Colour Riche  302 Laps per buzet nuance Rosewood. Rikonturim me I sakte per buze me te plota. Ngjyra te thella dhe te gjalla. Me efekt hidratues,hapet lehte dhe nuk krijon carje.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
L`Oreal Paris Krem Puder Infallible 24H 125
Asnjë vlerësim

L'Oreal Paris Krem Puder Infallible 24H 125 Puder per fytyren e lengshme nuance Natural Rose. Mbulues natyral... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
L`Oreal Laps Vetullash Brunnete 105
Asnjë vlerësim

L'Oreal Laps Vetullash Brunnete 105 Laps per konturim vetullash ne ngjyre Brunette. Rikonturim me I sakte dhe... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
L`Oreal Paris Buzekuq Colour Riche Mate 349
Asnjë vlerësim

L'Oreal Paris Buzekuq  Colour Riche Mate 349 Buzkuq ne nuance Paris Cherry. Rikonturim me I sakte per buze me te plota. Ngjyra te thella dhe te gjalla, buzkuq Matt. Me efekt hidratues, ushqyes dhe I pasur me vaj Camelia... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
L`Oreal Laps Vetullash Cool Brunette 105
Asnjë vlerësim

L'Oreal Laps Vetullash Cool Brunette 105 Laps per vijezim te vetullave ngjyre Brunette. Rikonturim me I sakte... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
L`Oreal Buzekuq Colour Rich Shine 112
Asnjë vlerësim

L'Oreal Buzekuq Colour Rich Shine 112 Buzkuq ne nuance 112 Only in Paris. Rikonturim me I sakte per buze me te... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
L`Oreal Paris Buzekuq Colour Riche XMAS 12
Asnjë vlerësim

L'Oreal Paris Buzekuq  Colour Riche XMAS 12 Buzkuq ne nuance Lejla (Close At Nigh). Rikonturim me I sakte per buze me te plota. Pigmente qe japin ngjyra intensive. Aplikim I lehte, formule jo ngjitese dhe afatgjate ne q... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
L`Oreal Paris Laps per Buzet Colour Riche 374
Asnjë vlerësim

L'Oreal Paris Laps per Buzet Colour Riche  374 Laps per buzet nuance Intense Plum. Rikonturim me I sakte per buze me te plota. Ngjyra te thella dhe te gjalla. Me efekt hidratues,hapet lehte dhe nuk krijon carje.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores