Filtra
Çmimi
9,490.00ALL 129,900.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Kërko: LG (18 Produkte)

LG TONE Free FN6 Wi-Fi
Asnjë vlerësim

 Djepi i Pastrimit Vetë-Pastrues UVnano Vret 99.9% të Baktereve në Rrjetin e Altoparlantit. * Funksioni UVNano funksionon gjatë ciklit të karikimit me energji në vetëm 10 minuta. * Testet e pavarura tregojnë se rastet v... Lexo më shumë

from 15,990.00ALL
at 1 stores
LG TONE Free FN4 Kufje Wi-fi
Asnjë vlerësim

Zgjidhje e zërit Hi-Fi nga Meridian me barazues premium të integruar Mikrofona të Dyfishtë në Secilin Earbud Modaliteti i tingullit të ambientit ofron një mënyrë më të sigurt për të shijuar muzikë IPX4 Vlerësuar... Lexo më shumë

from 9,490.00ALL
at 1 stores
Televizor LG LED 43UP75003LF.AEU
Asnjë vlerësim

Televizor Smart LG LED 43UP75003LF.AEU * Me permasa 43 inch, 109 cm, LED LCD, per te ofruar nje ekran plot ngjyra Karakteristikat e produktit: Sistemi i operimit webOS 6.0 Pixelat horizontale 3840 px Pixelat vertikale 2160 px ... Lexo më shumë

from 49,990.00ALL
at 1 stores
Televizor LED LG 55" 4K 55NANO823QB
Asnjë vlerësim

Televizor LED LG 55" 4K 55NANO823QB

from 109,900.00ALL
at 1 stores
Televizor LED LG 55" 4K 55NANO883PB
Asnjë vlerësim

Televizor LED LG 55" 4K 55NANO883PB Rezolucioni: Ultra HD 4K (3840x2160) Frekuenca: 200 TM (TruMotion). Hybrid... Lexo më shumë

from 129,900.00ALL
at 1 stores
Televizor LG 49" FHD 49LJ515V
Asnjë vlerësim

Televizor LG 49" FHD 49LJ515V Smart. Shikoni programet, filmat apo sportet tuaja te preferuara. Ekran LED me rezolucion Full HD 1920 x 1080 pixels. Audio dhe volum i paster 100~240Vac 50-60Hz . Kornize e holle dhe el... Lexo më shumë

from 46,990.00ALL
at 1 stores
Monitor LG IPS Gaming 27 27MP59G-P PK
Asnjë vlerësim

Teknologji Ekrani: IPS LEDRezolucion Ekrani: Full HD 1920x1080 pixelsKontrasti Dinamik: 1000: 1Mbeshtetja e... Lexo më shumë

from 29,990.00ALL
at 1 stores
Hard Disk I Jashtem Western Digital My Cloud Home 4TB AM
Asnjë vlerësim

Capacity:4 TB System Requirements:My Cloud Home Desktop App (64-bit operating system required): Windows® 10+ operating systemsmacOS 11+ My Cloud Home Mobile App:iOS® 11 or higher operating systemsAndroid™ Marshmall... Lexo më shumë

from 29,990.00ALL
at 1 stores