Filtra
Çmimi
25,990.00ALL 114,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Kërko: Livin (2 Produkte)

Televizor Livin LED 75 SMART
Asnjë vlerësim

Televizor i markes livin, model LV75UHDS Shikoni programet, filmat apo sportet tuaja te preferuara Sistem operativ Android 9.0 DVB/T2 e integruar Wifi dhe Lan modeli LV75UHDS Ekran LED me rezolucion  4K Ful... Lexo më shumë

from 114,990.00ALL
at 1 stores
Televizor Livin LED 43
Asnjë vlerësim

Televizor i markes livin, model LV4300 . Garancia 1 vit  Shikoni programet, filmat apo sportet tuaja te preferuara DVB/T2 e integruar modeli LV4300 Ekran LED me rezolucion FULL HD Audio e paster dhe volum... Lexo më shumë

from 25,990.00ALL
at 1 stores