Filtra
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Kërko: Maxpuls (2 Produkte)

MaxPuls Korrese Bari Elektrike MP-LM30
Asnjë vlerësim

Korrese bari elektrike e markes MaxPuls Lartesia e prerjes eshte e ndryshme 25-85 mm Me fuqi 1800 W dhe... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
MaxPuls Trapan Shpues me Bateri MP-CDL012
Asnjë vlerësim

Trapan shpues i markes MaxPuls modeli MP-CDL012 Punon me bateri  10,8V/1300mAh Li-On 0-550 rrotullime per... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores