Filtra
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Kërko: Nokia (14 Produkte)

Nokia 5130
Asnjë vlerësim

Mos humbisni asnjë ritëm me Nokia 5310. Lëreni muzikën të rrjedhë me luajtesin MP3 dhe radion FM dhe dëgjoni çdo telefonatë me altoparlantët e fuqishëm të dyfishtë përpara. Qëndroni të lidhur me një jetëgjatësi ... Lexo më shumë

from 6,700.00ALL
at 1 stores
Nokia 150
Asnjë vlerësim

I vogel dhe i bukur ne pamje. Me ekran 2.4 inch me ngjyra, i pajisur me kamera dhe bateri qe zgjat per nje kohe te gjate. ... Lexo më shumë

from 3,900.00ALL
at 1 stores
Nokia 210 TA-1139
Asnjë vlerësim

I perbere me polikarbonat te forte. Ka te njejten ngjyre si materiali dhe si pasoje gervishtjet duken me pak. I vogel dhe i lehte ne peshe e ben perfekt per tu mbajtur gjithe kohen me vete.  Bateria jete gjate eshte vecan... Lexo më shumë

from 4,900.00ALL
at 1 stores
Nokia 220 4G
Asnjë vlerësim

Tani pjese e rrjeteti 4G. Telefonatat me ze te qarte si asnjehere me pare. Ekran me plote ngjyra. Bateri qe zgjat... Lexo më shumë

from 4,100.00ALL
at 1 stores
Nokia 8 SIROCCO
Asnjë vlerësim

Ekran 5.5 inch Quad HD me panel ekrani pOLED i mbrojtur me Gorilla Glass 5. Hapsire e madhe memorie, bateri e madhe 3260 mAh qe zgjat gjithe diten. ... Lexo më shumë

from 45,000.00ALL
at 1 stores
Nokia N105
Asnjë vlerësim

Telefonatat nuk do te ndrepriten me asnjehere. Bateri qe zgjat per kohe te gjate. 

from 2,100.00ALL
at 1 stores
Samsung Guru Music 2
Asnjë vlerësim

I perbere me polikarbonat te forte. Ka te njejten ngjyre si materiali dhe si pasoje gervishtjet duken me pak. I vogel dhe i lehte ne peshe e ben perfekt per tu mbajtur gjithe kohen me vete.  Dy karta SIM. Bateria jete gja... Lexo më shumë

from 3,200.00ALL
at 1 stores
Nokia 105 (2017)
Asnjë vlerësim

Celular shume praktik dhe rezistent i markes Nokia modeli 105 (Viti i prodhimit 2017) Me Nokia 105 mund te kryeni... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Nokia 6.1 Plus
Asnjë vlerësim

Nokia i ri 6.1 Plus eshte prodhuar per te terhequr vemendjen. Ekran pothuajse pa korniza ku mund te shihni cdo... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Nokia 5.1 PLUS
Asnjë vlerësim

Cmim i arsyeshem dhe performance e larte ne nje pajisje. Dy kamera kryesore. Ekran 5.8 inch me rezolucion HD+. Bateri 3060 mAh. ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Nokia 7 PLUS
Asnjë vlerësim

Ekran 6 inch me mbrojtje Gorilla Glass. Dy kamera kryesore 12MP + 13MP. Fuqizohet nga bateri 3800 mAh qe zgjat gjithe diten. ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores