Kërko: Philips (112 Produkte)

Qese Fshese Philips FC8022/04
Asnjë vlerësim

Qese Fshese Philips  FC8022/04 Permban1 filter antialergjik. Permban 1 filter HEPA. Paketimi permban 4 cope. Produkt origjinal Philips.  ... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 3 stores
Depilator Philips BRE235/00
Asnjë vlerësim

Depilator Philips BRE235/00 Nje depilator qe kujdeset per lekuren tuaj Dizenjuar enkas per depilimin perfekt ne te gjitha zonat edhe ne pjeset intime Me piskatore cifte te buta Tweezig per heqjen e shpejte dhe efektive... Lexo më shumë

from 4,190.00ALL
at 3 stores
Depilator Philips BRE245/00
Asnjë vlerësim

Kenaquni me kembe te lemuara per jave te tera me Philips Satinelle. Depilator Philips BRE245/00. Nje depilator qe kujdeset per lekuren tuaj. Dizenjuar enkas per depilimin perfekt te kembeve tuaja.  Me piskatore cifte te ... Lexo më shumë

from 4,690.00ALL
at 2 stores
Thekese buke Philips HD2581/00
Asnjë vlerësim

Thekese buke Philips HD2581/00 Thekje e njetrajtshme nga te dyja anet. Fuqia 750 watts Me 2 hapsira per te vendosur fetat e bukes. Ka nje depozite tek pjesa e poshtme qe mbledh therrimet.... Lexo më shumë

from 3,690.00ALL
at 1 stores
Filter fshese Philips FC8038/01
Asnjë vlerësim

Filtër i pastrueshëm HEPA 13 Modele PHILIPS - ELECTROLUX - AEG - TORNADO - VOLTA

from 3,190.00ALL
at 1 stores
Thekese buke Philips HD2515/00
Asnjë vlerësim

Thekese buke e markes Philips modeli HD2515/00 Me 2 xhepa per thekjen e dy fetave buke, si dhe mund tei vendosni ne pjesen e siperme  Thekje e njetrajtshme nga te dyja anet. Fuqia 830 watts E ruan shijen e bukes pa e thare ... Lexo më shumë

from 4,490.00ALL
at 1 stores
Thekese buke Philips HD2516/90
Asnjë vlerësim

Thekese buke Philips HD2516/90 Permasa e thekeses eshte 33 x 25 x 25 cm Fuqia e saj eshte 830 W 8 nivele per thekje sipas preferencat individuale Me 8 nivelet ju mund te thekni lloje te ndryshme te bukes pa r... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Ekspres Philips EP1224/00
Asnjë vlerësim

Fuksionon me kafe kokerr si dhe kafe te bluarMulli bluarje me 12 niveleSistem kapucino LatteGoSistem... Lexo më shumë

from 61,990.00ALL
at 1 stores
Thekese buke Philips HD2650/80
Asnjë vlerësim

Thekese buke Philips HD2650/80 Me thekesen e bukes Philips HD2650 / 80 ju mund te beni buke te thekur, te prere vete ose te prere paraprakisht. Zgjidhni nga opsione te ndryshme per rrezitje dhe perdorni mbajtesin e integru... Lexo më shumë

from 6,190.00ALL
at 1 stores
Depilator Philips BRE225/00
Asnjë vlerësim

Kenaquni me kembe te lumuara per jave te tera me Philips Satinelle Depilator Philips BRE225/00 Nje depilator... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Depilator Philips Lumea BRI955/00
Asnjë vlerësim

Deri ne 92% reduktim te qimeve vetem pas 3 trajtimeveKohezgjatja e procedures deri ne 15 min ne te gjithe trupin... Lexo më shumë

from 65,990.00ALL
at 1 stores
Soundbar Philips HTL3325/10
Asnjë vlerësim

Model: HTL3325/10Fuqia: 300 WNumri i Kanaleve: 3.1USB

from 30,900.00ALL
at 1 stores
Ekspres Philips EP2231/40
Asnjë vlerësim

Kontrolli: AutomatikMulli bluarje me 12 niveleSistem kapucino Funksion vetfikje Sistem vetpastrimi Sistem ECO Rregullator avulliDepozite ujit e lëvizshme 1.8 LDepozite qumeshti 0.26 LEkran dixhital Teknologjie AquaCle... Lexo më shumë

from 84,990.00ALL
at 1 stores
Televizor LED Philips 43" 43PFS6805/12
Asnjë vlerësim

Televizor Philips 43" 43PFS6805/12 Saphi TV - programi Smart TV qe permban nje shumellojshmeri programesh si: Online video stores Internet browser YouTube Netflix TV EtjGjithashtu ka opsionet: SimplyShare Screen mirror... Lexo më shumë

from 34,900.00ALL
at 1 stores
Televizor LED Philips 43" 43PFS6855/12
Asnjë vlerësim

Televizor LED Philips 43" 43PFS6855/12

from 34,900.00ALL
at 1 stores
Fshese Dore Philips FC6150/01
Asnjë vlerësim

Fshese dore e markes Philips Modeli: FC6150/01 Lloji i depozites se pluhurit: Plastike Kapaciteti i depozites:... Lexo më shumë

from 6,490.00ALL
at 1 stores
Ibrik Philips HD9305/21
Asnjë vlerësim

Ibrik i markes Philips modeli HD9305/21 Ngrohes uji praktik dhe shume fuksional Me nje konsum mjaft te ulet te energjise elektrike Me kapacitet 1.5 litra Ngroh ujin ne temperatura mjaft te larta per nje kohe te shku... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Tharese flokesh Philips BHD360/20
Asnjë vlerësim

Sistem IonizimiTeknologji Thermo Protect (mbrojtje nga djegia)6 nivele temperature dhe shpejtesieKoke stilimi... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Tharese flokesh Philips BHD340/10
Asnjë vlerësim

Aksesor Thermo Protect(per mbrojtjen nga djegia)6 nivele temperature/nxehtesieAjer I ftohteGjatesia e kabllit:... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Televizor LED Philips 43" 4K 43PUS7506/12
Asnjë vlerësim

Televizor LED Philips 43" 4K 43PUS7506/12

from 41,900.00ALL
at 1 stores