Kërko: Platinet (17 Produkte)

Cante Shpine dhe Laptopi Platinet 15.6" Chester Collection
Asnjë vlerësim

Canta Platinet Chester eshte zgjidhja perfekte per ata qe nuk pelqejne te mbajne Laptopin ne cante krahu apo ne... Lexo më shumë

from 4,490.00ALL
at 1 stores
Cante Laptopi Platinet Felt Collection Mint
Asnjë vlerësim

Cante per laptop-notebook 15.6" Stil cante krahu. Nje ndarje e brendshme e cila mbyllet me zinxhire. Xhepa te brendshem per aksesore. Permasat e cantes: 44.5 x 25 x 4 cm Ngjyra gri me mente.... Lexo më shumë

from 1,790.00ALL
at 1 stores
Cante Laptopi Platinet Felt Collection Rainbow
Asnjë vlerësim

Cante per laptop-notebook 15.6" Stil cante krahu. Nje ndarje e brendshme e cila mbyllet me zinxhire. Xhepa te brendshem per aksesore. Permasat e cantes: 44.5 x 25 x 4 cm Ngjyra gri me dekore ylberi.... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Ndricues Tavoline 3,5W Platinet
Asnjë vlerësim

Llampe tavoline, portative e markes Platinet Llampa ka ndricim LED te bardhe me fuqi 3.5W dhe ka aftesine per te rregulluar intensitetin e ndricimit Mund ta vendosni ne tryezen tuaj ku studioni apo punoni. Tupi i llam... Lexo më shumë

from 2,190.00ALL
at 1 stores
Ndricues Tavoline 12W Platinet
Asnjë vlerësim

Llampe tavoline e markes Platinet Llampa ka ndricim LED te bardhe me fuqi 12W dhe ka aftesine per te rregulluar... Lexo më shumë

from 7,490.00ALL
at 1 stores
Ndricues Tavoline 7W Platinet
Asnjë vlerësim

Llampe tavoline e markes Platinet Llampa ka ndricim LED fuqi 7W Mund ta vendosni ne tryezen tuaj te punes ku studioni apo punoni Kendi i ndricimit 120 grade, e pershtatshme per zyra apo tryeza pune brenda shtepise tua... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores
Ndricues Tavoline Portative 3,5W Platinet
Asnjë vlerësim

Llampe tavoline, portative e markes Platinet Llampa ka ndricim LED te bardhe me fuqi 3.5W dhe ka aftesine per te rregulluar intensitetin e ndricimit Mund ta vendosni ne tryezen tuaj ku studioni apo punoni. Tupi i llam... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Mbajtese Sporti Per Smartphone Platinet Waist Bag
Asnjë vlerësim

Mbajtese sportive per smartphone Platinet Ne forme cante te vogel, me nje rrip per tu lidhur ne mes Material poliester, cilesi e larte e pa pershkueshme nga uji Me dy xhepa ku mund te fusni dhe sende te ndryshme perve... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Mbajtese Sporti per Smartphone Platinet Sport Armband
Asnjë vlerësim

Mbajtese sportive per smartphone Platinet Ne forme cante te vogel, me nje rrip per tu lidhur te krahu Material poliester, cilesi e larte e pa pershkueshme nga uji Canta ka 8 drita LED dhe per kete i duhen bateri 2 x CR203... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Platinet Llampe Tavoline Portative 4,5W
Asnjë vlerësim

Llampe tavoline, portative e markes Platinet Llampa ka ndricim LED te bardhe me fuqi 4.5W Mund ta vendosni ne... Lexo më shumë

from 2,190.00ALL
at 1 stores
Karikues Platinet me 4 Porta USB 6,8A
Asnjë vlerësim

Karikues universal, i markes Platinet, me kater porta USB. Mund te karikoni kater pajisje njekohesisht. Intensiteti maksimal eshte USB -6.8A. Input 100 ~ 240VAC 50 / 60Hz. Mbrojtja e qarkut te shkurter, OVP... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Karikues Platinet me 2 Porta USB 3,4A
Asnjë vlerësim

Karikues universal, i markes Platinet, me dy porta USB Mund te karikoni dy pajisje njekohesisht Intensiteti... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 1 stores
Boks Bluetooth Platinet Glosniki PMG5 LED IPX4 5W
Asnjë vlerësim

Boks me bluetooth i markes Platinet modeli Glosniki PMG5 LED IPX4 Praktik dhe lehtesisht i perdorshem dhe i... Lexo më shumë

from 2,790.00ALL
at 1 stores
Platinet Llampe Tavoline 12W
Asnjë vlerësim

Llampe tavoline e markes Platinet Llampa ka ndricim LED te bardhe me fuqi 12W dhe ka aftesine per te rregulluar... Lexo më shumë

from 9,990.00ALL
at 1 stores
USB 32GB PLATINET PENDRIVE USB 2.0 X-Depo
Asnjë vlerësim

USB me kapacitet 32GB tip 2.0 Me ngjyre te zeze  Platinet Pen Drive Dizenjo elegante me kapak Fisha lidhese me kompjuterin eshte e mbrojtur Per te gjithe dokumentet tuaja te rendesishme... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
USB 2ne1 16GB Android Pendrive Platinet
Asnjë vlerësim

USB me memorje  16GB Mund te perdoret per PC dhe njekohsisht per pajisje Andorid si Telefona ose Tableta Dalje USB dhe dalje micro USB USB 2.0... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Cante Shpine Platinet 15,6"
Asnjë vlerësim

Cante Shpine Platinet 15,6" Xhep i dedikuar per laptop deri ne 39.6 cm (15.6 inch) Xhepa organizator per stilolaps, telefon celulare dhe aksesore Xhep i jashtem vertikal per aksesore te ndryshem Material i q... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores