Kërko: Rowenta (58 Produkte)

Pjaster Rowenta SF1611LF0
Asnjë vlerësim

Pllaka Qeramike me Turmaline per floke me me teper shkelqim Nxehje e shpejtë Temperatura: 200 °CGjatesia e kabllit 2.5m... Lexo më shumë

from 3,120.00ALL
at 1 stores
Depilator Rowenta EP1115F1
Asnjë vlerësim

2 nivele shpejtesieSistem masazhimi24 piskatoreE pershtatshme per trupin (kembet dhe krahet)Tehe higjenik... Lexo më shumë

from 3,190.00ALL
at 1 stores
Tharese flokesh Rowenta CV1623F0
Asnjë vlerësim

2 nivele temperature 2 nivele shpejtesie Ajër i ngrohtë dhe i ftohtë Funksion Jonizues Gjatësia e kabllit : 1.8 m... Lexo më shumë

from 3,590.00ALL
at 1 stores
Depilator Rowenta EP2900F1
Asnjë vlerësim

2 Nivele shpejtësie24 DhëmbëzaKokë masazhimiPërdorimi me kabëllAksesor:Furce pastrimiKoke e lashme

from 3,890.00ALL
at 1 stores
Tharese flokesh Rowenta CV5830F0
Asnjë vlerësim

3 nivele temperature2 nivele shpejtesieAjër i ngrohtë dhe i ftohtëFunksion JonizuesShume e fuqishme dhe kompaktKoke krehje/difuzorGjatësia e kabllit : 1.8 m... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Makine Qethese Rowenta TN1300F0
Asnjë vlerësim

Makine qethese e markes Rowenta modeli TN1300F0 Prerese profesionale per floke dhe mjeker te dizenjuar sipas... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Tharese flokesh Rowenta CV4753F0
Asnjë vlerësim

*3 nivele temperature *2 nivele shpejtesie*Doreza e palosshme*Ajër i ngrohtë dhe i ftohtë*Gjatësia e kabllit : 1.8 m... Lexo më shumë

from 5,350.00ALL
at 1 stores
Fshese Korenti - Rowenta RO4881EA
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Fshese Korenti - Rowenta RO4881EA Fshese me korent Rowenta Compact Power XXL ofron kapacitet mbreselenes ne nje format kompakt. Nje fshese me korrent per performancen e perditshme tepastrimit dhe ... Lexo më shumë

from 18,990.00ALL
at 1 stores
Depilator Rowenta EP4920F0
Asnjë vlerësim

24 piskatore 2 Nivele shpejtësie Kokë e lashmeAksesor per zonat delikateBateri Lion me karikim 90 minKohe pune 40 minPraktike ne përdorim... Lexo më shumë

from 6,390.00ALL
at 1 stores
Pjaster Rowenta SF7660F0
Asnjë vlerësim

Materiali i pllakave: Cashmere/KeratinDimensionet e pllakes: 25 x 90 mmTemperature 130° 150° 170° 175° 200°CSistem per onde kacurrelaSistem IonikEkran LCDNxehje ne 30 secondaGjatesia e kabllit 1.8L... Lexo më shumë

from 9,590.00ALL
at 1 stores
Hekur Rowenta DW5310D1
Asnjë vlerësim

Presioni i avullit: Automatik Sistem kundër pikimi Sistem antikalk Sistem vetpastrimiSistem VetefikjeGjatësia e kabllit 1.9 Metr... Lexo më shumë

from 10,790.00ALL
at 1 stores
Ngrohese Rowenta CO3035F1
Asnjë vlerësim

Ngrohese Rowenta CO3035F1 Ngrohesi i fuqishem konvektor Rowenta siguron ngrohje efikase per dhoma te mesme. Me cilesime te rregullueshme dhe nje termostat per te rregulluar temperaturen e dhomes, siguron nje shperndar... Lexo më shumë

from 9,990.00ALL
at 1 stores
Tharese flokesh Rowenta CV7920F0
Asnjë vlerësim

Motorr profesional AC Sistem Ionik (Butesi dhe shkelqim)Performance silencioze3 nivele temperature2 nivele... Lexo më shumë

from 12,990.00ALL
at 1 stores
Fshese Rowenta RO2933EA
Asnjë vlerësim

Teknologji multiciklonikeKapaciteti: 1.5 LSistem filtrimi i dyfishteAksesore: Koke 2 ne 1 (Dysheme/... Lexo më shumë

from 13,270.00ALL
at 1 stores
Hekur Rowenta DW6040D1
Asnjë vlerësim

* Sistemi Eco Steam kursen deri në 30% energji *Pllaka Microsteam 400 HD 3DE siguron shpërndarje optimale të avullit pllakë rezistente ndaj gervishtjeve*Hekurosje vertikale*Sistem kundër pikimi *Sistem antikalk *Siste... Lexo më shumë

from 13,270.00ALL
at 1 stores
Hekur Rowenta DW9210D1
Asnjë vlerësim

Presioni i avullit: Automatik Sistem kundër pikimi Sistem antikalk Sistem vetpastrimiSistem VetefikjeGjatësia e kabllit 2.5 Metra... Lexo më shumë

from 13,590.00ALL
at 1 stores
Fshese Rowenta RO4825EA
Asnjë vlerësim

Teknologji multiciklonikeDepozita e pluhurit: Kosh plastikKapaciteti: 2.5 LSistem filtrimi i dyfishteAksesore:... Lexo më shumë

from 13,690.00ALL
at 1 stores
Fshese Rowenta RO2981EA
Asnjë vlerësim

Teknologji Power CiklonikDepozita e pluhurit: Kosh plastikKapaciteti: 1.5 LNiveli i zhurmes: 77 dB

from 15,590.00ALL
at 1 stores