Kërko: Tefal (74 Produkte)

Thekese buke Tefal TT420D30
Asnjë vlerësim

Thekese buke Tefal TT420D30 Me 2 xhepa per thekjen e dy fetave buke, si dhe mund tei vendosni ne pjesen e siperme  Thekje e njetrajtshme nga te dyja anet. Fuqia 900 watts E ruan shijen e bukes pa e thare ate.... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Mikser dore Tefal HB121838
Asnjë vlerësim

1 Nivel shpejtesie Thika inoksi Aksesore: gote plastike per perzierje

from 3,390.00ALL
at 1 stores
Peshore Tefal BC5122V1
Asnjë vlerësim

Kapaciteti: 5Kg Ekran LCD Siperfaqe xham i temperuar Fikje automatike Bateri: CR2032 Garancia: 24 muaj

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Tigan Bergner Mercury WP28cm BG-30548-MBG
Asnjë vlerësim

Kategoria: Aksesore kuzhine Materiali: Alumin Diametri:28cm Doreze ergonomikeVeshje jo ngjitese E pershtatshme... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Hekur Tefal FV1710E0
Asnjë vlerësim

Sistem vetpastrimi Sistem kunder pikimi Sistem antikalkar Gjatesia e kabllit 1.8 Metra

from 3,590.00ALL
at 1 stores
Hekur Tefal FV1711E0
Asnjë vlerësim

Sistem vetpastrimiSistem kunder pikimiSistem antikalkar Gjatesia e kabllit 1.8 Metra

from 3,670.00ALL
at 1 stores
Pjaster Rowenta SF1810F0
Asnjë vlerësim

Funksioni: Drejtim StilimTemperatura: 180°C - 210°CPerdorimi: Te gjithe llojet e flokevePllaka: qeramikeGjatesia e kabllit: 1.8 mNxhehje e shpejte... Lexo më shumë

from 3,670.00ALL
at 1 stores
Peshore Tefal PP1503V0
Asnjë vlerësim

Siperfaqe xham i temperuar Dizajn ultra i holleKapaciteti: 160 KgEkran LCDFikje automatike

from 3,690.00ALL
at 1 stores
Thekese Tefal TT 360131
Asnjë vlerësim

Thekese Tefal TT 360131 2 xhepa per thekjen e bukes. Thekje e njetrajtshme nga te dyja anet. Gradim sipas deshires. Fikje automatike. E ruan shijen e bukes pa e thare ate. Thekni shpejt dhe lehtë Thekësja ka... Lexo më shumë

from 5,190.00ALL
at 1 stores
Hekur Tefal FV2839E0
Asnjë vlerësim

*Deri në 20% më shumë avull për hekurosje më të shpejtë dhe më të lehtë *Sistem vetpastrimi *Sistem kunder pikimi *Sistem antikalkar *Sistem vetefikje Hekurosje Vertikale Gjatesia e kabllit 1.9 Metra... Lexo më shumë

from 4,490.00ALL
at 1 stores
Tigan Tefal G26 G7314055
Asnjë vlerësim

Diametri: 26 cm Siperfaqe jo-ngjiteseMateriali: Celik-InoxKategoria: Tigan GrilleI pershtatshem per te gjitha... Lexo më shumë

from 4,890.00ALL
at 1 stores
Hekur Tefal FV2836E0
Asnjë vlerësim

• Sistem vetpastrimi• Sistem kunder pikimi• Sistem antikalkar • Gjatesia e kabllit 1.8 Metra

from 5,250.00ALL
at 1 stores
Hekur Tefal FV5718E0
Asnjë vlerësim

Presioni i avullit: Automatik Sistem kundër pikimi Sistem antikalk Sistem vetpastrimiSistem VetefikjeGjatësia e kabllit 1.9 Metra... Lexo më shumë

from 5,540.00ALL
at 1 stores
Mikser dore Tefal HT310838
Asnjë vlerësim

5 Nivele shpejtesie Funksion turbo 2 perzierse brumi/ 2 rrahese veze inoksi

from 5,890.00ALL
at 1 stores
Hekur Tefal FV5717E0
Asnjë vlerësim

Sistemi i avullit: 45-195 g/min Avull vertikal Sistem vetpastrimi Sistem kunder pikimi Sistem antikalk Gjatesia... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores
Mikser Tefal HT450B38
Asnjë vlerësim

5 nivele shpejtesieFunksion Turbo2 aksesore brumi celik-inox2 rrahese vezesh

from 5,990.00ALL
at 1 stores
Blender Tefal BL2C0130
Asnjë vlerësim

Coptim fruta perime Coptim akulli Depozite plastike Dy nivele shpejtesie Funksion pulse

from 5,990.00ALL
at 1 stores
Tigan set Benetton 22cm+26cm BE-0704
Asnjë vlerësim

Kategoria: Aksesore kuzhine Materiali: Alumin I farketuar2 tigane 26cm I verdhe/22cm jeshilDoreze ergonomikeVeshje... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores
Berese Buke Tefal PF210138
Asnjë vlerësim

Berese buke Marka: Tefal Modeli: PF210138 Fuqia:650W Kapaciteti Maksimal:500-1000 G 12 funksione gatimi Pjesa... Lexo më shumë

from 14,990.00ALL
at 1 stores
Hekur Tefal FV6812E0
Asnjë vlerësim

Sistem antikalk Sistem kunder pikimi Sistem vetepastrimi Gjatesia e kabllit 2 m

from 8,250.00ALL
at 1 stores