Filtra
Çmimi
41,900.00ALL 129,900.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Kërko: LG (13 Produkte)

Televizor LG LED 43UP75003LF.AEU
Asnjë vlerësim

Televizor Smart LG LED 43UP75003LF.AEU * Me permasa 43 inch, 109 cm, LED LCD, per te ofruar nje ekran plot ngjyra Karakteristikat e produktit: Sistemi i operimit webOS 6.0 Pixelat horizontale 3840 px Pixelat vertikale 2160 px ... Lexo më shumë

from 49,990.00ALL
at 1 stores
Televizor LED LG 55" 4K 55NANO823QB
Asnjë vlerësim

Televizor LED LG 55" 4K 55NANO823QB

from 109,900.00ALL
at 1 stores
Televizor LED LG 55" 4K 55NANO883PB
Asnjë vlerësim

Televizor LED LG 55" 4K 55NANO883PB Rezolucioni: Ultra HD 4K (3840x2160) Frekuenca: 200 TM (TruMotion). Hybrid... Lexo më shumë

from 129,900.00ALL
at 1 stores
Televizor LG 49" FHD 49LJ515V
Asnjë vlerësim

Televizor LG 49" FHD 49LJ515V Smart. Shikoni programet, filmat apo sportet tuaja te preferuara. Ekran LED me rezolucion Full HD 1920 x 1080 pixels. Audio dhe volum i paster 100~240Vac 50-60Hz . Kornize e holle dhe el... Lexo më shumë

from 46,990.00ALL
at 1 stores