Filtra
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Kërko: Samsung (10 Produkte)

TELEVIZOR SAMSUNG 43" SMART UE43TU7172UXXH
Asnjë vlerësim

TELEVIZOR SAMSUNG 43" SMART 43TU7022 CRYSTAL DISPLAY 2020 Shikoni programet, filmat apo sportet tuaja te preferuara. Ekran LED me rezolucion 4K Ultra HD 3,840 x 2,160 pixels. Audio dhe volum i paster Dolby... Lexo më shumë

from 44,990.00ALL
at 1 stores
Televizor Samsung 50` SMART 50TU7092UXXH
Asnjë vlerësim

Televizor Samsung 50' SMART 50TU7092UXXH Shikoni programet, filmat apo sportet tuaja te preferuara. Ekran LED me rezolucion 4K Ultra HD 3,840 x 2,160 pixels. Audio dhe volum i paster Altoparlantë Stereo, Dolby Digita... Lexo më shumë

from 62,990.00ALL
at 1 stores
Televizor Samsung 65` SMART 65TU7092UXXH
Asnjë vlerësim

Televizor Samsung 65' SMART 65TU7092UXXH Smart Televizori perdor sistemin Smart  Tizen   Shikoni programet, filmat apo sportet tuaja te preferuara. Ekran LED me rezolucion 4K Ultra HD 3,840 x 2,160 pixels. Audio dhe... Lexo më shumë

from 107,990.00ALL
at 1 stores
TELEVIZOR SAMSUNG 55" SMART 55TU7022
Asnjë vlerësim

TELEVIZOR SAMSUNG 55" SMART 55TU7022 CRYSTAL DISPLAY 2020 Shikoni programet, filmat apo sportet tuaja te preferuara. Ekran LED me rezolucion 4K Ultra HD 3,840 x 2,160 pixels. Audio dhe volum i paster Dolby... Lexo më shumë

from 67,990.00ALL
at 1 stores
Televizor SAMSUNG QE55Q60AAUXXH 4K QLED
Asnjë vlerësim

Televizori Smart SAMSUNG QE55Q60AAUXXH 4K QLED qe ofron ngjyrat perfekte kombinuar me funksionet shtese per eksperiencen e duhur Nje miliard nuanca ngjyrash me Quantum Dot Me Quantum Dot ju do te merrni nuancat e... Lexo më shumë

from 114,990.00ALL
at 1 stores
Televizor SAMSUNG UE43AU8072UXXH
Asnjë vlerësim

Televizori 43' Smart TV me nje miliarde nuanca ngjyrash dhe rezolucion 4K Per ngjyra qe tregojne jete, te pastra kristal Me Dynamic Crystal Color do te keni nje miliard nuanca ngjyrash qe te shihni qarte cdo objekt dhe cdo ... Lexo më shumë

from 68,990.00ALL
at 1 stores
TELEVIZOR SAMSUNG 43" SMART 43TU7022
Asnjë vlerësim

TELEVIZOR SAMSUNG 43" SMART 43TU7022 CRYSTAL DISPLAY 2020 Shikoni programet, filmat apo sportet tuaja te preferuara. Ekran LED me rezolucion 4K Ultra HD 3,840 x 2,160 pixels. Audio dhe volum i paster Dolby... Lexo më shumë

from 44,990.00ALL
at 1 stores
Televizor Samsung 55` SMART UE55RU7092UXXH
Asnjë vlerësim

Televizor Samsung 55' SMART UE55RU7092UXXH Shikoni programet, filmat apo sportet tuaja te preferuara. Ekran LED me rezolucion 4K Ultra HD 3,840 x 2,160 pixels. Audio dhe volum i paster Altoparlantë Stereo, Dolby D... Lexo më shumë

from 69,990.00ALL
at 1 stores
Televizor SAMSUNG UE55AU7172UXXH
Asnjë vlerësim

Deshironi nje televizor qe ofron nje pamje elegante pa korniza te gjera dhe me me shume ekran? Televizori Smart SAMSUNG UE55AU7172UXXH vjen me nje stil minimalist dhe me detaje te standartizuara Fale PurColor, ju do te ken... Lexo më shumë

from 73,990.00ALL
at 1 stores
Televizor Samsung 43" 4K Smart 43RU7092
Asnjë vlerësim

Televizor i markes Samsung 43" 4K 43RU7092. Garancia 2 vite. Rezolucioni UHD 4K (3840 x 2160). Ngjyra te pastra dhe te theksuara, mega kontrast. Cilesi e larte e videos HDR10+. Shijoni gjithçka me cilesi te larte imazhi 4... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores