Filtra
Çmimi
149,990.00ALL 149,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Kërko: Sony (1 Produkte)

Televizor SONY 55 LED KD55XH9096BAEP
Asnjë vlerësim

TV Sony LED 55" SMART modeli KD55XH9096BAEP. Garancia 2 vite  Me cilesi 4K ULTRA HD dhe ekran LED ku cilesia e shikimit eshte shume e larte Ne brendesi TV ka te integruar marresin DVB-T2 / C / S2  Portat qe ofron jan... Lexo më shumë

from 149,990.00ALL
at 1 stores