Filtra
Çmimi
13,990.00ALL 40,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 
Marka
 

Kërko: Samsung (5 Produkte)

Mikrovale Samsung MS23F301TAK/
Asnjë vlerësim

Praktike dhe shume funksionale ne kuzhinen tuaj Perdoret per ngrohje Komandimi: elektronik Kapaciteti:... Lexo më shumë

from 13,990.00ALL
at 3 stores
Mikrovale Samsung
Asnjë vlerësim

Gatim i thjeshtëzuar me përbërës të freskët Zëvendësoni ushqimet e gatshme... Lexo më shumë

from 14,990.00ALL
at 3 stores
Mikrovale Samsung MG23K3575AS
Asnjë vlerësim

Mikrovale e markes Samsung, modeli MG23K3575AS Perdorimi i mikrovales ju ben qe te kurseni energji dhe kohe Per vetem pak caste do te keni ne tryezen tuaj nje vakt te ngrohte Kjo mikrovale ka funksion ngrohje por edhe grile... Lexo më shumë

from 23,990.00ALL
at 1 stores
Mikrovale Samsung MS23K3513AK
Asnjë vlerësim

Mikrovale e markes samsung, modeli MS23K3513AK Perdorimi i mikrovales ju ben qe te kurseni energji dhe kohe Per... Lexo më shumë

from 19,990.00ALL
at 1 stores
Mikrovale Samsung FG87SUB/BOL
Asnjë vlerësim

Mikrovale e markes Samsung, modeli FG87SUB/BOL Perdorimi i mikrovales ju ben qe te kurseni energji dhe kohe Per... Lexo më shumë

from 40,990.00ALL
at 1 stores