Filtra
Çmimi
3,590.00ALL 84,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Kërko: Philips (14 Produkte)

Thekese buke Philips HD2581/00
Asnjë vlerësim

Thekese buke Philips HD2581/00 Thekje e njetrajtshme nga te dyja anet. Fuqia 750 watts Me 2 hapsira per te vendosur fetat e bukes. Ka nje depozite tek pjesa e poshtme qe mbledh therrimet.... Lexo më shumë

from 3,690.00ALL
at 1 stores
Thekese buke Philips HD2515/00
Asnjë vlerësim

Thekese buke e markes Philips modeli HD2515/00 Me 2 xhepa per thekjen e dy fetave buke, si dhe mund tei vendosni ne pjesen e siperme  Thekje e njetrajtshme nga te dyja anet. Fuqia 830 watts E ruan shijen e bukes pa e thare ... Lexo më shumë

from 4,490.00ALL
at 1 stores
Thekese buke Philips HD2516/90
Asnjë vlerësim

Thekese buke Philips HD2516/90 Permasa e thekeses eshte 33 x 25 x 25 cm Fuqia e saj eshte 830 W 8 nivele per thekje sipas preferencat individuale Me 8 nivelet ju mund te thekni lloje te ndryshme te bukes pa r... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Ekspres Philips EP1224/00
Asnjë vlerësim

Fuksionon me kafe kokerr si dhe kafe te bluarMulli bluarje me 12 niveleSistem kapucino LatteGoSistem... Lexo më shumë

from 61,990.00ALL
at 1 stores
Thekese buke Philips HD2650/80
Asnjë vlerësim

Thekese buke Philips HD2650/80 Me thekesen e bukes Philips HD2650 / 80 ju mund te beni buke te thekur, te prere vete ose te prere paraprakisht. Zgjidhni nga opsione te ndryshme per rrezitje dhe perdorni mbajtesin e integru... Lexo më shumë

from 6,190.00ALL
at 1 stores
Ekspres Philips EP2231/40
Asnjë vlerësim

Kontrolli: AutomatikMulli bluarje me 12 niveleSistem kapucino Funksion vetfikje Sistem vetpastrimi Sistem ECO Rregullator avulliDepozite ujit e lëvizshme 1.8 LDepozite qumeshti 0.26 LEkran dixhital Teknologjie AquaCle... Lexo më shumë

from 84,990.00ALL
at 1 stores
Ibrik Philips HD9305/21
Asnjë vlerësim

Ibrik i markes Philips modeli HD9305/21 Ngrohes uji praktik dhe shume fuksional Me nje konsum mjaft te ulet te energjise elektrike Me kapacitet 1.5 litra Ngroh ujin ne temperatura mjaft te larta per nje kohe te shku... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Shtrydhese Philips HR1855/80
Asnjë vlerësim

Shtrydhese Philips HR1855/80  Cilesore, praktike dhe shume ekonomike. Shtrydhese frutash dhe perimesh ideale per lengje te shendetshme dhe salca te shijshme.. Mban deri ne 2 l. Pjese te cmontueshme lehtesisht per tu past... Lexo më shumë

from 13,990.00ALL
at 1 stores
Grirese Philips HR1393/00
Asnjë vlerësim

Grirese Philips HR1393/00 Nje aleat me shume ne kuzhinen tuaj. Mjafton nje prekje tek pjesa e siperme per ta vene ne pune. Mund te lahet ne lavastovilje. Kapaciteti 700 ml Tehe te mprehta prej celiku Fuqia 450W M... Lexo më shumë

from 3,590.00ALL
at 1 stores
Tostier Philips HD2395/00
Asnjë vlerësim

Tostier Philips HD2395/00 Tostjera e duhur per rezultate te shijshme. Ka hapsire te madhe dhe nuk ngjit. Fuqia 820W. Vendosje vertikale qe ju kursen hapsire. Mund te mbyllet lehtesisht me nje buton. Gati per t'u perdoru... Lexo më shumë

from 4,790.00ALL
at 1 stores
Mikser Philips HR3745/00
Asnjë vlerësim

5 nivele shpejtesieFunksion Turbo2 aksesore brumi2 rrahese vezeshEne per perzierje

from 8,690.00ALL
at 1 stores
Mikser dore set Philips HR2621/90
Asnjë vlerësim

Thika inoksi Bosht metalikFunksion TurboGotë plastike GrirëseRrahëse vezësh

from 11,290.00ALL
at 1 stores
Blender Philips HR2100/00
Asnjë vlerësim

Mikser Philips HR2100/00 Nje mikser cilesor per pergatitje te shijshme Mikseri Philips HR2100 me nje motor prej 400 W eshte ideal per pergatitje te buta gjithashtu per perzierje , grirje dhe coptim te ushqimit N... Lexo më shumë

from 5,490.00ALL
at 1 stores
Ibrik Philips HD9350/91
Asnjë vlerësim

Ibrik i markes Philips modeli HD9305/21 Ngrohes uji praktik dhe shume fuksional Me nje konsum mjaft te ulet te energjise elektrike Me kapacitet 1.7 litra Ngroh ujin ne temperatura mjaft te larta per nje kohe te shku... Lexo më shumë

from 4,190.00ALL
at 1 stores