Filtra
Çmimi
11,295.00ALL 17,950.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Kërko: Dolce & Gabbana (2 Produkte)

Syze dielli per femra D&G 6104
Asnjë vlerësim

Syze dielli per femra Dolce & Gabbana. *Materiali eshte metalik, ne ngjyre Gold ne skelet si dhe ne detaje. Pjesa... Lexo më shumë

from 11,295.00ALL
at 1 stores
Syze dielli per femra D&G 4267
Asnjë vlerësim

Syze dielli per femra DG. Dy dizenjuesit italiane ofrojne per ju serish stilin me shik me koleksionin me te fundit te syzeve. Duke pare kete model, mund te themi se Dolce & Gabbana ka bere nje pune fantastike ne zbulimin e te g... Lexo më shumë

from 17,950.00ALL
at 1 stores