Filtra

Kërko: Philips (24 Produkte)

Tharese flokesh Philips BHD360/20
Asnjë vlerësim

Sistem IonizimiTeknologji Thermo Protect (mbrojtje nga djegia)6 nivele temperature dhe shpejtesieKoke stilimi... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Tharese flokesh Philips BHD340/10
Asnjë vlerësim

Aksesor Thermo Protect(per mbrojtjen nga djegia)6 nivele temperature/nxehtesieAjer I ftohteGjatesia e kabllit:... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Pjaster Philips BHS376/00
Asnjë vlerësim

Pllaka QeramikëTemperatura max: 230 °C 6 nivele temperatureMbrojtje e flokut nga nxehtesiaNxehje e shpejtë në 30 sec... Lexo më shumë

from 4,290.00ALL
at 1 stores
Pjaster Mashe Philips BHH811/00
Asnjë vlerësim

Pllaka Qeramike Temperatura max: 210 °C Mashe me diameter 25mm Arritje e temperatures ne 60 sec Udhezues stilimi Gjatesia e kabllit 1.8m... Lexo më shumë

from 5,290.00ALL
at 1 stores
Piaster flokesh Philips BHS376/00
Asnjë vlerësim

Piaster flokesh Philips BHS376/00 Ju mund t'i jepni vetes nje hairstyle perfekte per çdo rast me pjasterin e sheshte Philips Essential BHS376/00. Pjatat e hekurosjes qeramike nxehen shpejt dhe ne menyre te barabarte p... Lexo më shumë

from 4,490.00ALL
at 1 stores
Pjaster Philips BHS378/00
Asnjë vlerësim

Teknologjia Thermo protect e shperndan nxehtesine pergjate pllakave ne menyre te njetrajtshme per te parandaluar mbinxehjen dhe per te mbrojtur floket. Teknologji Ionic per floke te shendrritshem dhe jo te elektrizuar Pllaka... Lexo më shumë

from 6,890.00ALL
at 1 stores
Tharese flokesh Philips BHD272/00
Asnjë vlerësim

3 Nivele nxehtësieMbrojte te mbinxehtesisThermoProtect Temperature (Mbron floket nga djegia)Gjatësia e kabllit 1.8 m... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores
Tharese flokesh Philips BHD501/00
Asnjë vlerësim

Sistem Ionizimi 2X (floke te shendritshem pa elektrizim) Teknologji ThermoShield (optimizon dhe kontrollon... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores
Pjaster Philips BHS375/00
Asnjë vlerësim

Pjaster Philips BHS375/00 Me pllaka qeramike dhe teknologji ThermoProtecte Mbron floket nga mbinxehja dhe ju jep shkelqim maksimal  Me kratine e cila ben te mundur te drejtoje ne menyre te thjeshte dhe te shpejte  ... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Kreher stilues Philips BHH880/00
Asnjë vlerësim

Veshje qeramike me tourmaline (rreshqitje e lehte/ efekt antibakterial/ jonizim) Temperatua max: 200 ˚CThermoProtect teknologji (Mbron floket nga djegia)2 Nivele temperatureDizajni ne forme furceArri... Lexo më shumë

from 7,890.00ALL
at 1 stores
Tharese flokesh Philips BHD512/00
Asnjë vlerësim

Sistem Ionizimi 4X (floke te shendritshem pa elektrizim) Teknologji ThermoShield (optimizon dhe kontrollon... Lexo më shumë

from 8,690.00ALL
at 1 stores
Tharese flokesh Philips BHD530/00
Asnjë vlerësim

Sistem Ionizimi 2X (floke te shendritshem pa elektrizim) Jonet minerale reduktojne demtimin nga rrezet UV duke... Lexo më shumë

from 9,990.00ALL
at 1 stores
Pjaster Philips HPS930/00
Asnjë vlerësim

Pllaka Titani 100mm per drejtim te shpejte Sistem jonizimi2 Nivele temperatureThermoProtect teknologji (Mbron floket nga djegia)Nxehje e shpejtë në 10 secTemperatura: 230 °CKapak mbrojtjes nga nxehtësia Gjatesia e ... Lexo më shumë

from 13,990.00ALL
at 1 stores
Tharese Flokesh Philips BHC010/10
Asnjë vlerësim

Tharese Flokesh Philips BHC010/10 Kompakte dhe e fuqishme duke treguar nje kujdes per floket tuaj  Fuqia eshte 1200 W e cila ju lejon qe te thani floket me kujdes dhe shpejt E vogel e cila mund te meret kudo me vete duke m... Lexo më shumë

from 1,790.00ALL
at 1 stores
Tharese flokesh Philips BHD274/00
Asnjë vlerësim

Tharese flokesh Philips BHD274/00 Me Philips DryCare Pro BHD274/00 mbroni floket tuaj gjate tharjes. Kjo tharese flokesh ka nje përcaktim te temperatures ThermoProtect qe siguron qe nxehtesia nga tharesja e flokeve te mos ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Stilues Flokesh Philips BHB864
Asnjë vlerësim

Stilues flokesh i markes Philips modeli BHB864 Per stilimin e flokeve tuaj me onde ose kacurrela Pllake qeramike qe nuk djeg apo demton flokun tuaj Diametri i stiluesit 25mm, temperature 200 grade celsius Ekr... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Stilues Flokesh Philips BHB862
Asnjë vlerësim

Stilues flokesh i markes Philips modeli BHB862 Per stilimin e flokeve tuaj me onde ose kacurrela Ndryshoni modelin e flokeve tuaj cdo mengjes me nje perdorim mjaft praktik qe jua mundeson stiluesi Philips Pllake qer... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tharese Flokesh Philips BHD029/00
Asnjë vlerësim

Tharese flokesh e markes Philips modeli BHD029/00 Me fuqi 1600W. Dizenjo e re dhe inovative do tju lejoje  te arrini nje performance shume te mire ne tharjen e flokut Kursen enegji deri ne 23%. Me dy nivele shpejtesie d... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Stilues Flokesh Philips BHB872/00
Asnjë vlerësim

Stilues per floket e markes Philips modeli BHB872/00 Ben floket kacurrela dhe me onde sipas deshires Nxehet shpejt perreth 45 sec dhe shkon ne nje temperature mbi 210°C   (13°C-210°C) Mbron floket nga nxehtesia.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tharese Philips BHD002
Asnjë vlerësim

Tharese Philips BHD002 Krijon nje rrjedhje ajri optimale per trajtim gentil te flokeve tuaj 1600W Perdor teknologjine e jonizimit 3 nivele shpejtesie 3 nivele temperature Produkt origjinal... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores