Filtra
Çmimi
790.00ALL 22,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 
KAPACITETI
 
KAPACITETI I HARD DISKUT
 
KAPACITETI I USB-SE
 
KLASI I SHPEJTESISE
 
MARKA
 
MARKA
 
MARKA
 
TIPI I HARD DISKUT
 
TIPI I USB-SE
 

Kërko: Patriot (24 Produkte)

SSD Patriot Burst 240Gb Sata3 2.5
Asnjë vlerësim

SSD e markes Patriot Burst 240 Gb Sata 3 madhesi 2.5" Teknologjia SSD eshte deri 10 here me e shpejt sesa... Lexo më shumë

from 5,290.00ALL
at 1 stores
USB Patriot Slate 128 Gb Usb 3.1
Asnjë vlerësim

USB Patriot Slate me kapacitet 128 GB USB eshte e tipi 3.1 Shpejtesi ne transferimit e te dhenave Mund... Lexo më shumë

from 2,890.00ALL
at 1 stores
Karte Memorie Patriot EP Series 128Gb Micro SDXC V30
Asnjë vlerësim

Karte Memorie Patriot EP Series 128 Gb Micro SDXC V30 Klasi  V30 per video 4k dhe klasi A1 e ben... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Karte Memorie Patriot 64 GB LX Series MicroSDHC
Asnjë vlerësim

Karte Memorie Patriot 64 GB LX Series MicroSDHC UHS-I/Class 10 Klasi 10 per video Full HD,   Kompatibel per cfaredolloj pajisje android,  Ideale per te ruajtur te dhenat tuaja nga telefoni juaj Android ose nga tablet... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
USB Patriot 1 TB Supersonic Rage Elite USB 3.1 Generation
Asnjë vlerësim

USB Patriot  Supersonic Rage Elite 1TB USB 3.1 Generation Ruajtje maksimale e te dhenave si dhe shpejtesi e siguruar Shpejtesia e transferimit ne lexim eshte 400 MB / s  Shpejtesia e transferimit ne shkrim esht... Lexo më shumë

from 22,990.00ALL
at 1 stores
USB Patriot 512 GB Supersonic Rage Elite USB 3.1 Generation
Asnjë vlerësim

USB Patriot  Supersonic Rage Elite 512gb USB 3.1 Generation Ruajtje maksimale e te dhenave si dhe shpejtesi e siguruar Shpejtesia e transferimit ne lexim eshte 400 MB / s  Shpejtesia e transferimit ne shkrim eshte ... Lexo më shumë

from 11,990.00ALL
at 1 stores
USB Patriot 256 GB Supersonic Rage Elite USB 3.1 Generation
Asnjë vlerësim

USB Patriot  Supersonic Rage Elite 256gb USB 3.1 Generation Ruajtje maksimale e te dhenave si dhe shpejtesi e siguruar Shpejtesia e transferimit ne lexim eshte 400 MB / s  Shpejtesia e transferimit ne shkrim eshte ... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 1 stores
USB Patriot Supersonic Rage2 128 Gb Usb 3.1
Asnjë vlerësim

USB Patriot Supersonic Rage2 128 Gb Usb 3.1 Ruajtje maksimale e te dhenave si dhe shpejtesi e siguruar Shpejtesia e transferimit ne lexim eshte 400 MB / s  Shpejtesia e transferimit ne shkrim eshte 300 MB / s  Dizanj me ... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
USB Patriot Supersonic Rage2 256 Gb Usb 3.1
Asnjë vlerësim

USB Patriot Supersonic Rage2 256 Gb Usb 3.1 Ruajtje maksimale e te dhenave si dhe shpejtesi e siguruar Shpejtesia e transferimit ne lexim eshte 400 MB / s  Shpejtesia e transferimit ne shkrim eshte 300 MB / s  Dizanj me ... Lexo më shumë

from 8,990.00ALL
at 1 stores
SSD Patriot Memory P300 M.2 Pcie Gen 3 x4 1TB
Asnjë vlerësim

SSD e markes  Patriot P300 M.2 PCIe Gen 3 x4 1TB SSD Teknologjia SSD M.2  eshte deri 3-4 here me e shpejt sesa nje SSD dhe 15 here me e shpejte sesa nje HDD normal Shpejtesi te shkruar deri 2100MBS/1650MBS E pershtatshm... Lexo më shumë

from 19,990.00ALL
at 1 stores
SSD Patriot Memory P300 M.2 Pcie Gen 3 x4 512GB
Asnjë vlerësim

SSD e markes  Patriot P300 M.2 PCIe Gen 3 x4 512GB SSD Teknologjia SSD M.2  eshte deri 3-4 here me e shpejt sesa nje SSD dhe 15 here me e shpejte sesa nje HDD normal Shpejtesi te shkruar deri ne 1100 MB/s dhe 1700... Lexo më shumë

from 10,990.00ALL
at 1 stores
Patriot P300 M.2 PCIe Gen 3 x4 256GB SSD
Asnjë vlerësim

SSD e markes  Patriot P300 M.2 PCIe Gen 3 x4 256GB SSD Teknologjia SSD M.2  eshte deri 3-4 here me e shpejt sesa nje SSD dhe 15 here me e shpejte sesa nje HDD normal Ofron shpejtesi te transferimit te te dhenave te l... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores
SSD Patriot Burst 480Gb Sata3 2.5
Asnjë vlerësim

SSD e markes Patriot Burst 480 Gb Sata 3 madhesi 2.5" Teknologjia SSD eshte deri 10 here me e shpejt sesa nje Hard Disk normal Ofron shpejtesi te transferimit te te dhenave te leximit deri ne 560 MB/s Shpejtesi te sh... Lexo më shumë

from 9,490.00ALL
at 1 stores
Karte Memorie Patriot EP Series 256Gb Micro SDXC V30
Asnjë vlerësim

Karte Memorie  Patriot EP Series 256Gb Micro SDXC V30 Klasi  V30 per video 4k dhe klasi A1 e ben kompatibel per cfradolloj paisje android Ideale per te ruajtur te dhenat tuaja nga telefoni juaj Android ose nga tablet... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores
Karte Memorie Patriot EP Series 64Gb Micro SDXC V30
Asnjë vlerësim

Karte Memorie  Patriot EP Series 64 Gb Micro SDXC V30 Klasi  V30 per video 4k dhe klasi A1 e ben kompatibel per cfradolloj paisje android Ideale per te ruajtur te dhenat tuaja nga telefoni juaj Android ose nga tablet... Lexo më shumë

from 1,790.00ALL
at 1 stores
USB Patriot Slate 64 Gb Usb 3.1
Asnjë vlerësim

USB Patriot Slate  64 Gb Usb 3.1 Ruajtje maksimale e te dhenave si dhe shpejtesi e siguruar E shpejte ne leximin dhe shkrimin e materialeve  Punon me skedare te ndryshem  Perputhet me USB 3.1 Kapaciteti eshte 64 GB ... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Patriot Burst 960 GB SATA3 2.5
Asnjë vlerësim

Patriot Burst 960 GB SATA3 2.5 Teknologjia SSD eshte deri 10 here me e shpejt sesa nje Hard Disk normal Ofron shpejtesi te transferimit te te dhenave te leximit deri ne 560 MB/s Shpejtesi te shkruar deri ne 540 MB/s ... Lexo më shumë

from 15,990.00ALL
at 1 stores
USB Patriot 16GB PUSH+ USB 3.2 Generation 1
Asnjë vlerësim

Përshkrimi USB Patriot 16GB PUSH+ USB 3.2 Generation 1 USB Patriot vjen si aksesori i pershtatshem dhe praktik per pajisjet tuaja elektronike Zgjidhja ideale per transferimin e te dhenave ne PC apo laptop 10 here me i shp... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores
USB Patriot Slate 16 Gb Usb 3.1
Asnjë vlerësim

USB Patriot Slate me kapacitet 16 GB USB eshte e tipi 3.1 Shpejtesi ne transferimit e te dhenave Mund te shkarkoni foto, dokumente, video, kenget tuaja te preferuara etj Me ngjyre te zeze dhe me kapak... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores
Karte Memorie Patriot LX 32Gb MicroSDHC Clas 10 + USB Patriot Slate 32 Gb Usb 3.1
Asnjë vlerësim

Karte Memorie Patriot LX Series 32Gb MicroSDHC W + ADP Clas 10 Klasi 10 per video Full HD,   Kompatibel per cfaredolloj pajisje android, vjen sebashku me SD Adapter Ideale per te ruajtur te dhenat tuaja nga telefoni ju... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores