Filtra
Çmimi
5,990.00ALL 37,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 
CPU PROCESOR
 
GJENDJA
 
MADHESIA E EKRANIT
 
MARKA
 
RAM
 

Kërko: Toshiba (6 Produkte)

Laptop Toshiba NB Portege Z30
Asnjë vlerësim

Laptop Toshiba NB Portege Z30 (I perdorur) Procesor Intel Core i5-4210U 1.70 GHz Madhesia e... Lexo më shumë

from 37,990.00ALL
at 1 stores
Laptop Toshiba Tecra Z40-A-140 Intel Core i5-4200U
Asnjë vlerësim

Laptop i markes Toshiba Tecra Z40-A-140 Seria Tecra eshte seria biznes e laptopeve Toshiba.Cilesia dhe... Lexo më shumë

from 28,990.00ALL
at 1 stores
Toshiba HDD 1TB, SATA 6Gb/s, 7200rpm, 64MB
Asnjë vlerësim

Toshiba HDD 1TB, SATA 6Gb/s, 7200rpm, 64MB Memorie Toshiba me kapacitet 1 TB madhesia 3.5 Hard disku eshte i brendshem per kompjuter  Tipi i hard diskut eshte SATA III 6Gb/s , 3.5inch Shpejtesia e leximit te te dhena... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores
TOSHIBA HDD INT 3.5" 2TB SATA 6GB/S 64MB
Asnjë vlerësim

Memorie HDD e markes Toshiba me kapacitet 2 TB Hard disku eshte i brendshem per kompjuter , 3.5inch Tipi i hard diskut SATA III me shpejtesi 6Gb/s  Shpejtesia e leximit te te dhenave 7200 RPM , 64MB... Lexo më shumë

from 8,990.00ALL
at 1 stores
TOSHIBA HDD INT 3.5" 3TB SATA3 64MB
Asnjë vlerësim

Memorie HDD e markes Toshiba me kapacitet 3 TB Hard disku eshte i brendshem per kompjuter , 3.5inch Tipi i hard diskut SATA III me shpejtesi 6Gb/s  Shpejtesia e leximit te te dhenave 7200 RPM , 64MB Seria është... Lexo më shumë

from 11,990.00ALL
at 1 stores
TOSHIBA HDD INT 3.5" 1TB SATA
Asnjë vlerësim

Memorie HDD e markes Toshiba me kapacitet 1 TB Hard disku eshte i brendshem per kompjuter , 3.5inch Tipi i hard diskut SATA III me shpejtesi 6Gb/s  Shpejtesia e leximit te te dhenave 7200 RPM , 64MB... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores