Filtra
Çmimi
1,490.00ALL 2,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Kërko: Xiaomi (2 Produkte)

Mouse Xiaomi Silent Edition Wireless
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Mouse Xiaomi Silent Edition Mi Dual Mode Wireless. Mund te lidhet me Bluetooth ose me maresin e vogel USB 2.4 GHz. Mund te lidhet me dy pajisje vetem duke klikuar butonin ‘Mode’. Dy butona anesor per funksione ... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Router XIAOMI MI 4A 5GHz
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Router XAOMI MI 4A WIRELES 5GHZ Me shpejtesi 1167Mbps dhe me 4 antena 5 dBi te cilat sigurojne nje mbulim teper te madh te shtepise apo biznesit tuaj Sinjal i permiresuar i cili rrit ndjeshem forcen dhe stabi... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores