Filtra
Çmimi
9,350.00ALL 15,000.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Kërko: Chanel (3 Produkte)

Chance Eau Tendre Chanel EDP 35ml
Asnjë vlerësim

Një interpretim edhe më i butë i Shansit. Një prani delikate, një aromë tepër femërore dhe mbështjellëse. Një shans i ri për tu shfrytëzuar.Një përbërje me një zemër mbështjellëse të forcuar nga thelbi i jasem... Lexo më shumë

from 9,350.00ALL
at 1 stores
Coco Chanel EDP Rechargeable 60ml
Asnjë vlerësim

Thelbi i një gruaje të lirë dhe të guximshme. Një arome orientale femërore me një karakter të fortë, por tepër të freskët. Aroma zgjon shqisat me shkëndija të freskëta dhe të gjalla të portokallit, të cilat b... Lexo më shumë

from 15,000.00ALL
at 1 stores
Coco Chanel EDP Recharge 60ml
Asnjë vlerësim

Thelbi i një gruaje të lirë dhe të guximshme. Një arome orientale femërore me një karakter të fortë, por tepër të freskët. Aroma zgjon shqisat me shkëndija të freskëta dhe të gjalla të portokallit, të cilat b... Lexo më shumë

from 11,625.00ALL
at 1 stores