Filtra
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Kërko: Gucci (3 Produkte)

Gucci Premiere Gucci EDP 75ml
Asnjë vlerësim

Aromë premierë nga Gucci.Shënimet kryesore të bergamotit dhe lules së portokallit.Zemrën nga lule të bardha dhe myshk.Shënime bazë prej lëkure dhe druri.75ml EDP Vjen në një shishe metalike me markë të zbukuruar dh... Lexo më shumë

from 9,900.00ALL
at 1 stores
Gucci Guilty EDP 75ml
Asnjë vlerësim

Një zemër e lulezuar, seksi dhe me shije te leht frutash: jargavan dhe pjeshk, të përpunuara me sensualitet, zbulojnë një feminitet modern që shkon drejt shkeljes te te gjitha rregullave.Nënshkrimi intensivisht "Gucc... Lexo më shumë

from 9,750.00ALL
at 1 stores
Set Parfum Gucci Bloom per Femra Origjinal
Asnjë vlerësim

Set Parfum Gucci Bloom per Femra  Nje arome e mrekullueshme me Jasmine, lule e kerpudhes Tuberose dhe Rangoon Creeper, nje bime qe ndryshon ngjyren kur ajo lulezon Ne teresi, nje arome shume seksuale dhe e sofistikuar ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores