Filtra
Çmimi
1,790.00ALL 79,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Kërko: Philips (25 Produkte)

Tharese Flokesh Philips BHD004/00
Asnjë vlerësim

Tharese Flokesh Philips BHD004/00 Tharje e fuqishme dhe me pak zhurme Testuar me 75 femra ne France eshte... Lexo më shumë

from 2,390.00ALL
at 3 stores
Depilator Philips BRE225/00
Asnjë vlerësim

Kenaquni me kembe te lumuara per jave te tera me Philips Satinelle Depilator Philips BRE225/00 Nje depilator... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Makine Qethese Philips HC3505/15
Asnjë vlerësim

Makine Qethese Philips HC3505/15. Mund te realizoni nje prerje flokesh sipas deshires. Me nje dy koka njera per prerje ne gjatesi floku teper te vogel dhe nje tjeter per gjatesi me te madhe.  Kokat mund te nderrohen... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Tharese flokesh Philips BHD274/00
Asnjë vlerësim

Tharese flokesh Philips BHD274/00 Me Philips DryCare Pro BHD274/00 mbroni floket tuaj gjate tharjes. Kjo tharese flokesh ka nje përcaktim te temperatures ThermoProtect qe siguron qe nxehtesia nga tharesja e flokeve te mos ... Lexo më shumë

from 6,490.00ALL
at 1 stores
Piaster flokesh Philips BHS376/00
Asnjë vlerësim

Piaster flokesh Philips BHS376/00 Ju mund t'i jepni vetes nje hairstyle perfekte per çdo rast me pjasterin e sheshte Philips Essential BHS376/00. Pjatat e hekurosjes qeramike nxehen shpejt dhe ne menyre te barabarte p... Lexo më shumë

from 4,890.00ALL
at 1 stores
Makine Qethese Multifunksionale Philips BG7025/15
Asnjë vlerësim

Makine Qethese Multifunksionale Philips BG7025/15 Funksionale per procese te ndryshme ne te dy anet e saj  Ne njeren ane eshte per proces rroje ne fytyre ose zona te tjera te trupit dhe ana tjeter sherben si makine qethes... Lexo më shumë

from 11,990.00ALL
at 1 stores
Pjaster Philips BHS375/00
Asnjë vlerësim

Pjaster Philips BHS375/00 Me pllaka qeramike dhe teknologji ThermoProtecte Mbron floket nga mbinxehja dhe ju jep shkelqim maksimal  Me kratine e cila ben te mundur te drejtoje ne menyre te thjeshte dhe te shpejte  ... Lexo më shumë

from 3,290.00ALL
at 1 stores
Makine Qethese Philips BG3010 per te gjithe trupin
Asnjë vlerësim

Makine qethese e markes Philips model BG3010 Mund te punoni per 50 minuta pa nderpreje me nje karikim, por mund ta perdorni edhe gjate kohes qe eshte ne korent Koka lahet me uje te rrjedhshem Ka rreth 3 opsione per gjatesi... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Stilues Flokesh Philips BHB864
Asnjë vlerësim

Stilues flokesh i markes Philips modeli BHB864 Per stilimin e flokeve tuaj me onde ose kacurrela Pllake qeramike qe nuk djeg apo demton flokun tuaj Diametri i stiluesit 25mm, temperature 200 grade celsius Ekr... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Stilues Flokesh Philips BHB862
Asnjë vlerësim

Stilues flokesh i markes Philips modeli BHB862 Per stilimin e flokeve tuaj me onde ose kacurrela Ndryshoni modelin e flokeve tuaj cdo mengjes me nje perdorim mjaft praktik qe jua mundeson stiluesi Philips Pllake qer... Lexo më shumë

from 3,290.00ALL
at 1 stores
Tharese Flokesh Philips BHD029/00
Asnjë vlerësim

Tharese flokesh e markes Philips modeli BHD029/00 Me fuqi 1600W. Dizenjo e re dhe inovative do tju lejoje  te arrini nje performance shume te mire ne tharjen e flokut Kursen enegji deri ne 23%. Me dy nivele shpejtesie d... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Stilues Flokesh Philips BHB872/00
Asnjë vlerësim

Stilues per floket e markes Philips modeli BHB872/00 Ben floket kacurrela dhe me onde sipas deshires Nxehet shpejt perreth 45 sec dhe shkon ne nje temperature mbi 210°C   (13°C-210°C) Mbron floket nga nxehtesia.... Lexo më shumë

from 7,490.00ALL
at 1 stores
Makine rroje Philips S3233/52
Asnjë vlerësim

Makine rroje Philips S3233/52 Shijoni nje rruajtje te paster qe ndjek konturet e fytyres tuaj me levizje te varur me 5 drejtime, fl ekspoze dhe fl lenie. Makine rroje elektrik per lekure te lagur ose te thate Philips Series ... Lexo më shumë

from 11,290.00ALL
at 1 stores
Tharese Philips BHD002
Asnjë vlerësim

Tharese Philips BHD002 Krijon nje rrjedhje ajri optimale per trajtim gentil te flokeve tuaj 1600W Perdor teknologjine e jonizimit 3 nivele shpejtesie 3 nivele temperature Produkt origjinal... Lexo më shumë

from 2,790.00ALL
at 1 stores
Depilator Philips Lumea BRI956/00
Asnjë vlerësim

Depilator Philips Lumea BRI956/00 Epilator me lazer ideale per largimin pergjithmone te qimeve ne kembe, krahe, linjen e bikinit etj. Eshte shume i shpejte ne saje te siperfaqes se gjere te llambes (4.1 cm²) per pjeset e... Lexo më shumë

from 79,990.00ALL
at 1 stores
Tharese Philips HPS920/03
Asnjë vlerësim

Tharese  flokesh Marka: Philips Modeli: HPS920/03 Fuqia: 2300 W Me perqendrim ajri dhe funksion Ionik Me 2 nivele temperature dhe shpejtesie Me buton per ajer te ftohte. U jep flokeve volumin dhe shkelqimin e des... Lexo më shumë

from 13,990.00ALL
at 1 stores
Tharese Flokesh Philips BHC010/10
Asnjë vlerësim

Tharese Flokesh Philips BHC010/10 Kompakte dhe e fuqishme duke treguar nje kujdes per floket tuaj  Fuqia eshte 1200 W e cila ju lejon qe te thani floket me kujdes dhe shpejt E vogel e cila mund te meret kudo me vete duke m... Lexo më shumë

from 1,790.00ALL
at 1 stores
Pjaster Philips HP8323/00
Asnjë vlerësim

Piaster flokesh Marka: Philips Modeli: HP8323/00 Nivelet e temperatures: Nga 150°C deri ne... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Stilues Philips 3N1 BHH822/00
Asnjë vlerësim

Stilues i markes Philips modeli BHH822/00 Ky model eshte 3 ne 1. Nje nje paketim te vetem do te keni pjaster,... Lexo më shumë

from 8,190.00ALL
at 1 stores
Trimer Philips NT3160/10
Asnjë vlerësim

Trimer per te prere qimet e vesheve, hundes, vetullat. Shume praktike ne perdorim  Mund te lahet koka ne uje pa e demtuar pajisjen Dy funksione ne nje, levizje lineare dhe rrethore. Precizion i larte ne prerje. Produ... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores