Filtra
Çmimi
8,250.00ALL 18,749.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Kërko: Chanel (2 Produkte)

Pour Monsieur Chanel EDT 50ml
Asnjë vlerësim

Dallimi i meshkujve sipas Gabrielle Chanel. Një selvi e freskët e rafinuar dhe e përjetshëme, i mbyllur në një kuti gri e thell : elegant, diskret, i matur. Parfumi i vetëm per mashkuj i krijuar nga Mademoiselle, n�... Lexo më shumë

from 8,250.00ALL
at 1 stores
Allure Homme Ed.Blanche CHANEL EDP 150ml
Asnjë vlerësim

Një dimension tjetër i joshjes, një ekuilibër perfekt midis elegancës zyrtare dhe veçorisë së afirmuar. Një alkimi shpërthyese e nxehte dhe e ftohte. Një afresk oriental i mbyllur në një shishe që ndërthur s... Lexo më shumë

from 18,749.00ALL
at 1 stores