Filtra
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Kërko: Dior (2 Produkte)

Parfum Dior Sauvage Men 100 ml
Asnjë vlerësim

Parfum per meshkuj Dior Sauvage 100 ml Arome e fresket dhe pikante e cila nxjerr ne pah aspekte te reja sensuale dhe misterioze Perzierje e aromes se vanilje, lules se bergamonit, drurit te qelibarit dhe agrumesh te ndryshme... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Parfum Dior Sauvage Men 60 ml
Asnjë vlerësim

Parfum per meshkuj Dior Sauvage 60 ml Arome e fresket dhe pikante e cila nxjerr ne pah aspekte te reja sensuale dhe misterioze Perzierje e aromes se vanilje, lules se bergamonit, drurit te qelibarit dhe agrumesh te ndryshm... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores