Filtra
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Kërko: Philips (4 Produkte)

Makine Qethese Philips BG3010 per te gjithe trupin
Asnjë vlerësim

Makine qethese e markes Philips model BG3010 Mund te punoni per 50 minuta pa nderpreje me nje karikim, por mund ta perdorni edhe gjate kohes qe eshte ne korent Koka lahet me uje te rrjedhshem Ka rreth 3 opsione per gjatesi... Lexo më shumë

from 4,190.00ALL
at 1 stores
Makine rroje Philips S3233/52
Asnjë vlerësim

Makine rroje Philips S3233/52 Shijoni nje rruajtje te paster qe ndjek konturet e fytyres tuaj me levizje te varur me 5 drejtime, fl ekspoze dhe fl lenie. Makine rroje elektrik per lekure te lagur ose te thate Philips Series ... Lexo më shumë

from 9,990.00ALL
at 1 stores
Makine Qethese Multifunksionale Philips BG7025/15
Asnjë vlerësim

Makine Qethese Multifunksionale Philips BG7025/15 Funksionale per procese te ndryshme ne te dy anet e saj  Ne njeren ane eshte per proces rroje ne fytyre ose zona te tjera te trupit dhe ana tjeter sherben si makine qethes... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Trimer Philips NT3160/10
Asnjë vlerësim

Trimer per te prere qimet e vesheve, hundes, vetullat. Shume praktike ne perdorim  Mund te lahet koka ne uje pa e demtuar pajisjen Dy funksione ne nje, levizje lineare dhe rrethore. Precizion i larte ne prerje. Produ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores