Kërko: Apartament 1 1 (671 Produkte)

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane.
Asnjë vlerësim

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 103 m2 dhe siperfaqe totale 190 m2 ku perfshihen verand... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Apartament 3+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRS-418-12L)
Asnjë vlerësim

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri prane me rrugen kryesore. Me siperfaqe totale prej 160 m2 dhe siperfaqe te brendeshme 141 m2 organizohet ne sallon ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Apartament 3+1 ne shitje tek Liqeni ne Tirane (TRS-215-13m)
Asnjë vlerësim

Apartament 3+1 ne shitje tek Liqeni ne Tirane ,ne ane te kopshtit Zoologjik. I pozicionuar ne kat te 4 te nje pallati te ri dhe me pamje te mrekullueshme nga Liqeni . Ka nje siperfaqe prej 137 m2dhe perbehet nga sallon... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Apartament 2+1 per shitje prane rruges Ali Demi ne Tirane
Asnjë vlerësim

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Taulantia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4t te nje pallati ekzistues pa ashensor. Ka nje siperfaqe prej 78.9 m2 te organizur ne dhome ndenje, aneks kuzhine, dy dhoma gjumi, nje ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Apartament 2+1 per shitje prane Gardes ne Tirane, (TRS-418-8a)
Asnjë vlerësim

Apartament per zyre per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane, ngjitur me Xheko Imperial Hotel. Pallati eshte i ri dhe i mirembajtur, me hyrje direkt nga rruga kryesore, apartamenti ndodhet ne katin e katert me pamje nga rr... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRS-115-54b)
Asnjë vlerësim

Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues prane rruges kryesore. Ka mundesi per te shfrytezuar dhe ambjentin... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Apartament 2+1 per shitje prane rruges Myslym Shyri ne Tirane
Asnjë vlerësim

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Siperfaqja e brendshme eshte 110 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy ballkone ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Apartament 3+1 per shitje prane rruges Bardhyl ne Tirane (TRS-418-7L)
Asnjë vlerësim

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Odhise Paskali ne Tirane Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati te vjeter... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane
Asnjë vlerësim

Apartament per shitje ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat te ndertuar ne vitin 2000, buze rruge kryesore. Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 135 m2 te shperndare ne: s... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Apartament 1+1 per shitje prane zones se Bllokut ne Tirane
Asnjë vlerësim

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Marco Bocari ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 6-katesh ekzistues pa ashensor. Ka nje siperfaqe prej 56.8 m2 te organizuar ne sallon bashke me kuzhine, dhome gjumi, ba... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Apartament 3+1 per shitje ne fillim te Tregut Elektrik ne Tirane (TRS-418-1L)
Asnjë vlerësim

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Zonja Curre  ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te dhe te fundit te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Pallati eshte i ri ofron administrim, 2 ashensor, kamera sigure dhe sheshpushime te gj... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Apartament 2 + 1 per shitje ne krah te rezidences Kodra e Diellit ne Tirane (TRS-115-22b)
Asnjë vlerësim

Apartament per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Apartament modern 3+1 per shitje ne zonen e Xhamllikut ne Tirane
Asnjë vlerësim

Apartament 3+1 modern per shitje tek Profarma ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te dhe te fundit te nje pallati te ri dhe modern. Siperfaqja totale  e shtepise eshte 257 m2 dhe e brendshme 2... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Apartament 2+1 per shitje perballe shkolles Harry Fultz ne Tirane , (TRS-318-76R)
Asnjë vlerësim

Apartament per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane, perballe me shkollen Harry Fultz. Pozicionohet ne katin e katert dhe te parafundit te nje pallati te vjeter. Siperfaqe te brendshme prej 88 m2 organizohet ne sallon ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Apartament 2+1 per shitje ne Unazen e Re ne Tirane (TRS-115-1r)
Asnjë vlerësim

Apartament per shitje ne rrugen  Aleksandri I Madh ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje godine te re 8-kateshe, afer rruges kryesore. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110 m2 te shperndare ne :sallon se bashku m... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Apartament 3+1 per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRS-319-61L)
Asnjë vlerësim

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit ne nje pallat te ri buze rruge kryesore. Ka siperfaqe totale  prej 139 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 121.30 m2 te ndare... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane (TRS-318-69R)
Asnjë vlerësim

Apartament per shitje prane Gjimnazit A. Z. Cajupi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ndertuar rreth viteve 2000 ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Siperfaqja totale prej 106 m2 eshte e ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane (TRS-1214-50r)
Asnjë vlerësim

Apartament per shitje afer zones se Freskut ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 5-kateshe ,buze rruges. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 153 m2 te shperndare ne :sallon te madh se bashku me kuzhinen, 3  ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Apartament 1+1 tek sheshi Karl Topia, Zogu i Zi ne Tirane
Asnjë vlerësim

Apartament 1+1 per shitje tek Zogu i Zi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e katert te nje pallat te ri dhe shume te mirembajtur ne sheshin Karl Topia. Katet e para te ketij pallati jane qendra biznesi me zyra te ndryshme av... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Apartament 2+1 per shitje prane rruges Ali Demi ne Tirane (TRS-318-58L)
Asnjë vlerësim

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Millosh Shutku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri qe ofron kushte moderne, ashensor, adminstrim dhe kamera sigurie 24-ore. Me siperfaqe totale prej 100m2 dhe si... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores