Kërko: Bosch (17 Produkte)

Fshese Dore Bosch BHN14090
Asnjë vlerësim

Fshese dore e markes Bosch modeli BHN14090 Pastron pluhurat ne te gjitha siperfaqet ku nuk futet fshesa e... Lexo më shumë

from 9,990.00ALL
at 2 stores
Blender Bosch MSM66120
Asnjë vlerësim

Blender dore e markes Bosch modeli MSM66120 Me aksesore shtese qe do ju ndihmojne ne kuzhinen tuaj per gatime... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 1 stores
Shtrydhese agrumesh Bosch MCP3
Asnjë vlerësim

Shtrydhese agrumesh Bosch MCP3 Ideale per supa apo salca te legshme. Fuqia 25 W. Kapaciteti deri ne 0.8 litra. Me dy shpejtesi veprimi. Shume praktike per tu pastruar pas perdorimit fale pjeseve te cmontueshme. Produkt o... Lexo më shumë

from 3,290.00ALL
at 1 stores
Shtrydhese Bosch MES25GO
Asnjë vlerësim

Shtrydhese Bosch MES25C0 Gyp i gjere per te vendosur frutin e plote 73mm. Veshje alumini dhe celiku cilesore... Lexo më shumë

from 14,990.00ALL
at 1 stores
Shtrydhese Bosch MES25C0
Asnjë vlerësim

DripStop DripStop parandalon rrjedhjen e pikave dhe mban vendin të pastër. Gyp i gjerë Gyp shumë i madh për mbushjen me fruta dhe perime të cilat nuk kanë nevojë për para-prerje.Kapaciteti i gotes se lengut 2... Lexo më shumë

from 14,990.00ALL
at 1 stores
Blender Dore Bosch MSM14000
Asnjë vlerësim

Blender me forme ergonomike dhe shume praktike ne perdorim Ideale per salcat dhe pergatitjen e superave te ndryshme Ergonomike me 4 prerese çeliku te cilat japin rezultate te shkelqyera Nje buton per fikje dhe ... Lexo më shumë

from 3,190.00ALL
at 1 stores
Blender Bosch MSM14100
Asnjë vlerësim

Blender dore i markes Bosch modeli MSM14100 Ideal per salcat dhe pergatitjen e superave te ndryshme Blenderi ka edhe goten per pregatitjen e ushqimeve Ergonomike me prerese çeliku te cilat japin rezultate te shkelqye... Lexo më shumë

from 3,290.00ALL
at 1 stores
Grirese Bosch MMR08R2
Asnjë vlerësim

Grirese Bosch MMR08R2 Nje aleat me shume ne kuzhinen tuaj. Mund te lahet ne lavastovilje. Kapaciteti 800 ml Tehe te mprehta prej celiku Fuqia 400W Material plastik.... Lexo më shumë

from 3,690.00ALL
at 1 stores
Blender Bosch MMB21P0R
Asnjë vlerësim

Blender Bosch MMB21P0R Bosch MMB21P0R blender i qendrueshem i thjeshte dhe i pershtatshem: Nje çeles qendror me 2 shpejtesi. Mos u shqetesoni per pastrimin pas gatimit: kapaku dhe kupa matese jane te sigurta per larjen... Lexo më shumë

from 9,490.00ALL
at 1 stores
Fshese Korenti Bosch BGS05A220
Asnjë vlerësim

Fshese Korenti Bosch BGS05A220 E fuqishme, e pastër dhe e shpejtë me kosh plastik. Motor i ri Inovativ "HiSpin" me aerodinamikë ultra-të shpejtë dhe shpejtësi të lartë të ajrit për performancë të lartë të thithjes,... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Fshese Bosch BGC05AAA1
Asnjë vlerësim

Fshese me korent Bosch BGC05AAA1 E fuqishme, e paster dhe e shpejte me kosh plastik. Motor i ri Inovativ "HiSpin" me aerodinamikë ultra-të shpejtë dhe shpejtësi të lartë të ajrit për performancë të lartë të thithjes,... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Fshese korenti Bosch BGL3A230
Asnjë vlerësim

Fshese me korent Bosch BGL3A230 Fshese me depozite pluhuri te pajisur me qese mikrofilter. Tipi i filtrit: HEPA Kapaciteti i depozites: 4 L Fuqia e motorrit: 2500 W Fuqia thithese: 600 W Funksion mbledhje kordoni. Gjat... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Qese Fshese Bosch BBZ41FP
Asnjë vlerësim

Qese per fshese korenti Bosch modeli BBZ41FP, tipi P E pershtatshme per fshesat e... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Qese fsheseBosch BBZ41FGALL
Asnjë vlerësim

Qese per fshese me korrent Bosch BBZ41FGALL me PowerProtect deri ne 60% me shume fuqi thithese edhe kur qesja eshte e mbushur.  I përshtatshëm per te gjitha versionet aktuale te fsheses me kor... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Fshese Korenti Bosch BGL2UA2008
Asnjë vlerësim

Fshese me korent e markes Bosch modeli BGL2UA2008 Me depozite pluhuri qese eze +gote  dhe filter qe lahet Fuqia thithese 600W Per pastertine e shtepise tuaj pa shume mundim Funksion mbledhje kordoni. Ngjyra e k... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores