Filtra

Kërko: Cizme (11 Produkte)

Cizme Adventure Low
Asnjë vlerësim

Pjesa e jashtme Siperfaqe e siperme lekure e vajisur Gome e personalizuar me densitet te dyfishte specifike per... Lexo më shumë

from 23,200.00ALL
at 1 stores
Cizme per femra DOCA k 73206
Asnjë vlerësim

Cizme per femra DOCA koleksioni vjeshte-diner FW20-21. Cizmet vijne ne ngjyre kafe te erret me teksture gjarpri.... Lexo më shumë

from 5,100.00ALL
at 1 stores
Cizme per femra DOCA k 73205
Asnjë vlerësim

cizme per femra DOCA koleksioni vjeshte-diner FW20-21. Cizmet vijne ne ngjyre te zeze me teksture gjarpri. ... Lexo më shumë

from 5,100.00ALL
at 1 stores
Cizme per Vajza me Pellush
Asnjë vlerësim

Cizme per vajza me pellush Te ngrohta komode dhe te pershtatshme edhe ne ditet me shi Dizenjuar ne anesore me zemer te shnderritshme nga xixat  Me detaj pellushi ne qafen e cizmeve  Materiali lekure e perpunuar ... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Cizme me Pellush Perle Marina
Asnjë vlerësim

Cizme pellush per femra Cizmet UGG vijne me versionin me te te kendshem  Pellush teper i bute ne pjesen e siperme  Ne pjesen anesore te tyre ka nga nje perle si detaj  Me push ne brendesi per ngrohtesi dhe reh... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Cizme Kastori Kafe per Meshkuj
Asnjë vlerësim

Gjysem çizme te sheshta per meshkuj Material kastor me llastik ne pjesen e qafes ne te dy anet e tyre Ne ngjyre kafe ku jep lehtesi ne kombinim Te thjeshta ne dizanj dhe me qepje per te xjerre ne pah cilesine e tyre... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Cizme Dizajn me Lule
Asnjë vlerësim

Materiali poshte: Gome Materiali brenda: Pelhure dhe pellush Ngjyra: Te zeza Cizme per dite te ftohta pa shi Lartesi: 33 mm Dizajn me lule Numri:38 Shume te ngrohta dhe praktike.  Mase EURO Mase UK Mase... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores