Kërko: Fisher price (18 Produkte)

Fisher Price Zebra Hapat e Pare
Asnjë vlerësim

Nje zeber qe do te ndihmoje femijet ne hapat e tyre te pare Nga Fisher Price rekomandohet per femije 6-36 muajsh... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores
Fisher Price Kopshti i Perimeve 6-36m
Asnjë vlerësim

Dielli po shkëlqen dhe lulet marrin jetë… cila do të jetë e perzgjedhja e foshnjës tuaj sot? Me 7 aktivitete të ndryshme dhe një diell shkëlqyes, Fisher-Price's First Discoveries Laugh and Learn® Ga... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Fisher Price Pista Blaze në Ishull
Asnjë vlerësim

Drejtpërdrejt nga episodet "Wild Wheels" të Blaze dhe Monster Machines, kjo shfaqje emocionuese e pistave përmban katër personazhe super që fëmija juaj të interpretojë Monster Machine, Lion Blaze. Kaloni m... Lexo më shumë

from 4,490.00ALL
at 1 stores
Fisher Price Flutura Edukative 6-36m
Asnjë vlerësim

Flutura argëtuese vjen me gjashtë forma shumëngjyrëshe për mbushje dhe renditje argëtuese! Ndërsa bebet rritet, blloqet e montimit te vendosen ne vendet e duhura ndihmojnë atë të zhvillojë aftësi të rëndësi... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 1 stores
Fisher Price Loder Krevati 3 ne 1 me Muzike
Asnjë vlerësim

Loder per krevatin e bebes tuaj Nje produkt nga marka Fisher Price Me muzike 3 lodra te vogla ne 1. Femija shikon nje zog, nje luan nje elefant dhe nje zeber Ndihmon në zhvillimin e aftësive motorike dhe njohje... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Fisher Price Kameleoni qe Ngjyros
Asnjë vlerësim

Kameleoni i markes Fisher Price inkurajon fëmijët të eksplorojnë botën përreth tyre për të mësuar ngjyrat dhe numrat. Thjesht shtypni butonin në bishtin e kameleonit për të njohur ngjyrat! Kameleoni do të ndryshoj... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Fisher Price Loder Baby`s First
Asnjë vlerësim

Nje kove me forma te ndryshme per bebe Nga marka Fisher Price qe do te argetoje femijen tuaj Do ju jape mundesine te njohin format dhe ngjyrat Me nje doreze praktike per ta mbajtur ate kudo dhe me sistemin e m... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Fisher Price Lodër Krevati me 3 Arusha
Asnjë vlerësim

Krijojini femijeve nje ambjent argetues dhe qetesues edhe kur ata jane te shtrire ne krevat Nje atmosfere mes yjeve te magjepsur dhe galaktikave te largeta  Te gjitha projektohen ne dhome... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores
Fisher Price Gira Stervitu dhe Meso 6-36 m
Asnjë vlerësim

Gira stervitu dhe meso e markes Fisher Price esht per te apasionuarit pas stervitjes. Ngrini, uluni, dhe shkundni! Punoni ata bicepsa te vegjel dhe dëgjoni gjithçka për numrat, të kundërtat dhe duke e mbajtur trupin të shë... Lexo më shumë

from 1,090.00ALL
at 1 stores
Fisher Price Qenushi Hapat e Pare
Asnjë vlerësim

Nje qenush qe do te ndihmoje femijet ne hapat e tyre te pare Nga Fisher Price rekomandohet per femije 6-36 muajsh Mund ta perdorni ne dy menyra per te ecur dhe per te luajtur me numrat dhe shkronjat qe ka si dizenjo ne pjesen e... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Fisher Price Tapeti i Kercimit
Asnjë vlerësim

Tapeti interaktiv i kercimit dhe roboti do ti argetoje femijet ne cdo kohe Me ngjyra terheqese, i markes Fisher Price Nje loje argetuese dhe edukuese ne te njejten kohe. Mesoni numrat, shkronjat, ngjyrat etj Mjafton te sh... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tren qe Fryhet Fisher Price
Asnjë vlerësim

Treni qe fryhet do te ofroje argetim pa fund per femijet Ai sherben edhe si nje rreshkitese ku femijet dalin ne... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Fisher Price Qenushi Robot
Asnjë vlerësim

Qenushi si robot nga marka Fisher Price Një qen shumë i bukur hyn në botën e muzikës dhe dritave të robotit. Koka dhe bishti janë motorizuar dhe lëvizin. Pjesa e përparme e trupit ndriçon me drita LED që ndryshojnë ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Fisher Price Tavoline Edukative
Asnjë vlerësim

Tavoline edukative nga Fisher Price  Le të mësojmë së bashku! Tavolina Fisher-Price inkurajon zhvillimin e aftësive bazë motorike Inkurajon fëmijën që të ngrihet dhe të eksplorojë tryezën në 360 °. Të... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Fisher Price Loder Stack & Explore
Asnjë vlerësim

Fisher Price Loder Stack & Explore Psese blloqe qe femija te argetohet duke ndertuar nje kulle ose duke i vendosur brenda njeri-tjetrit Blloqet kane ngjyra te gjalla, karaktere te kendshme, numra dhe objekte te perditshme Femij... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Fisher Price Kubi Multi Color
Asnjë vlerësim

Kubi shumengjyresh me kafshe, nga Fisher Price Ne secilen faqe kane aktivitete dhe mini lojra te ndryshme ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Fisher Price Telefoni Chatter
Asnjë vlerësim

Me fytyrën e tij miqësore, tingujt zbavitës të telefonit dhe sytë që lëvizin lart e poshtë ndërsa e tërheqni. Telefoni i Fiter-Price Chatter ndihmon që fëmija juaj të bisedojë - dhe të shëtisë - si ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Fisher Loder Price Brilliant Basics
Asnjë vlerësim

Nje loje e vecante me unaza, e markesFisher Price Loja klasike qe nuk duhet te mungoje ne grumbullin e lodrave Me ngjyra te forta per te terhequr vemendjen Kjo ben te mundur stimulimin ne perceptimin e ngjyrave dhe te fo... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores