Filtra

Kërko: Geta (10 Produkte)

Geta Gatta BABETTE
Asnjë vlerësim

Geta sensuale ne ngjyre te zeze Dizenjuar me shirita ne pjesen e pasme  Sensuale dhe joshese ne mbremjet tuaj intime  Trashesia 20 den  Material  85% poliester ,15% elastik... Lexo më shumë

from 693.00ALL
at 1 stores
Geta GATTA GW LAVINIA
Asnjë vlerësim

Geta ne formen e corapeve te gjata me ngjyre te bardhe Model klasik dhe elegant Te dizenjuara ne pjesen anesore me lule te vogla Pjesa e siperma eshte dantell elastike e cila siguron qendrueshmeri Material i bute 15-20 den... Lexo më shumë

from 903.00ALL
at 1 stores
Geta Omsa Perfect Body 50 Den
Asnjë vlerësim

Geta Omsa Perfect Body 50 Den Geta perfekte per cdo rast. Me korse shume te lehte tek pjesa e vitheve, anekseve... Lexo më shumë

from 483.00ALL
at 1 stores
Geta SISI MISS 15 Den
Asnjë vlerësim

Geta SISI MISS 15 Den Getat SISI MISS jane mjaft cilesore dhe komode. Ato vijne ne ngjyren nude, ne te gjitha... Lexo më shumë

from 413.00ALL
at 1 stores
Geta Omsa Super 20
Asnjë vlerësim

Geta te tejdukshme te markes Omsa Jane 20 Den Shume te rehatshme Masat S, M, L, X Mund te zgjidhni ngjyren qe deshironi: natyrale ,te zeza, gri... Lexo më shumë

from 413.00ALL
at 1 stores
Geta Omsa Attiva 70D
Asnjë vlerësim

Geta te tejdukshme te markes Omsa. 70 Den. Shume te rehatshme. Kane jetgjatesi te larte. Ngjyrat ne... Lexo më shumë

from 483.00ALL
at 1 stores
Geta Omsa Attiva 40D
Asnjë vlerësim

Geta te tejdukshme te markes Omsa 40 Den, te holla dhe transparente Shume te rehatshme, pasi bejne te mundur... Lexo më shumë

from 413.00ALL
at 1 stores
Geta rrjete Baci 281
Asnjë vlerësim

Geta rrjete Baci 281 Keto geta rrjete jane mjaft emocionuese per mbremjet tuaja,te cilat jane te perbera nga material 100% najloni Dizajni i afërt-meshed i jashtëzakonshëm i jep pamjes suaj nje look krejt ndryshe ... Lexo më shumë

from 1,673.00ALL
at 1 stores
Geta Omsa Super 15
Asnjë vlerësim

Geta Omsa Super 15 Geta te tejdukshme. 15 Den. Shume te rehatshme. Permasat S, M, L, XL. Ngjyrat ne dispozicion:natyrale ,te zeza, gri ,karamel.... Lexo më shumë

from 413.00ALL
at 1 stores