Kërko: Kenwood (12 Produkte)

Mikser Kenwood KVL65.001WH
Asnjë vlerësim

6 nivele shpejtesie Peshore te integruar Funksion Pulse Kapak kunder sperkatjes Aksesor rrahese brumi Aksesor... Lexo më shumë

from 85,990.00ALL
at 1 stores
Thike Elektrike Kenwood KN650A
Asnjë vlerësim

Thike Elektrike Tehe te dhembezuara Celik-Inox 2 Thika me tehe per prerje te produkteve te ngrira te gjithe llojet... Lexo më shumë

from 5,490.00ALL
at 1 stores
Bokse Kenwood KFC-E1355 13 cm
Asnjë vlerësim

Bokse makine te markes Kenwood, modeli KFC-E1355 Kthejeni makinen ne nje ambjente argetuaes duke degjuar... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Bokse Kenwood KFC-S1066 10 cm
Asnjë vlerësim

Bokse makine te markes Kenwood, modeli KFC-S1066 Kthejeni makinen ne nje ambjente argetuaes duke degjuar... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Blender Kenwood BLP31.A0WH
Asnjë vlerësim

Përzierje fruta Perime Coptim akulli2 Nivele shpejtesieFunksion PulsDepozitë plastikeE lehte per tu pastruar

from 6,990.00ALL
at 1 stores
Shtrydhese frutash Kenwood JE850
Asnjë vlerësim

Shtrydhje me kokërr të plotë XXL Teknologji APEX "Me shume leng dhe pak tul" Sistem kundër pikimit Kapaciteti I mbetjeve: 3 L Larje e shpejtë në 1 min E lashme në lavastovilje... Lexo më shumë

from 31,990.00ALL
at 1 stores
Kasetofon Bluetooth Kenwood KMM-BT205
Asnjë vlerësim

Kasetofon Kenwood modeli KMM-BT205 Me USB/AUX/3,5mm mini-jack, ekran LCD. Suporton format MP3, WMA, WVA, FLAC Dalja e perparme USB mund te perdoret edhe per te karikuar telefonin tuaj Funksionon gjithashtu edhe si radio... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Bokse Kenwood KFC-E1366
Asnjë vlerësim

Bokse Kenwood KFC-E1366 Kthejeni makinen ne nje ambjent argetues duke degjuar kenget tuaja te preferuara Bokset kane nje ndertim te thjeshte dhe diametri i tyre eshte 13 cm Me fuqi muzike 260 W  dhe 30 W RMS me SISTER  ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Bokse Kenwood KFC-E1356
Asnjë vlerësim

Bokse Kenwood KFC-E1356 Kthejeni makinen ne nje ambjent argetues duke degjuar kenget tuaja te preferuara Bokset kane nje ndertim te thjeshte dhe diametri i tyre eshte 13.3 cm Me fuqi muzike 260 W  dhe 30 W RMS pa SISTER  ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Bokse Kenwood KFC-S6966
Asnjë vlerësim

Bokse makine te markes Kenwood, modeli KFC-S6966. Kthejeni makinen ne nje ambjente argetuaes duke degjuar kenget tuaja te preferuara. 50mm Tweeter & 12mm Super Tweeter. Diametri i tyre eshte 224 x 156 mm. Me fuqi muzike 400W... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Bokse Kenwood KFC-E1066 9.4 cm
Asnjë vlerësim

Boks per makinen Kenwood modeli KFC-E1066 220W Peak Power, 21W RMS Power Rezistenca: 4 OM Ndjeshmeria: 88dB/W/m. Frekuenca: 50Hz - 18000Hz       Diametri 9.4 cm Permasat me... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Bokse Kenwood KFC-E1056 9.4 cm
Asnjë vlerësim

Boks per makinen Kenwood modeli KFC-E1056 220W Peak Power, 21W RMS Power Rezistenca: 4 OM Ndjeshmeria: 88dB/W/m. Frekuenca: 50Hz - 18000Hz       Diametri 9.4 cm Permasat ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores