Filtra
Çmimi
560.00ALL 600.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Kërko: Lavazza a modo mio (6 Produkte)

Kapsula Puro Arabica kompatibel Lavazza A Modo Mio
Asnjë vlerësim

Kapsula Pure Arabica përmban tetë kafe të zgjedhura me kujdes te llojit Arabica. Aroma është mjaft frutore dhe anon nga petalet e jaseminit dhe te trëndafilit, shija është e plotë, me një ëmbëlsi të theksuar. ... Lexo më shumë

from 600.00ALL
at 1 stores
Kapsula Espresso Bar kompatibel Lavazza A Modo Mio
Asnjë vlerësim

Kapsula Espresso Bar përmban një përzierje të karakterizuar nga një prani më e madhe e kafesë Robusta e cila i jep kafes një trup korpoz dhe vendimtar. Shtimi i kualiteteve Arabica të pjekura individualisht, be... Lexo më shumë

from 600.00ALL
at 1 stores
Kapsula Deciso kompatibel Lavazza A Modo Mio
Asnjë vlerësim

Deciso është një përzierje kafesh Robusta. Kjo kafe është pjekur në mënyrë te tille që të përftoni ne filxhan një rezultat plot densitet dhe kremozitet. Kafe shume e forte me retrogusto pjekjeje dhe frutash ... Lexo më shumë

from 560.00ALL
at 1 stores
Kapsula Qualita Oro kompatibel Lavazza A Modo Mio
Asnjë vlerësim

Qualita Oro është një përzierje kafesh mjaft intensive e pjekur shume. Në qiellzën është e pelqyeshme, ka hidhesi dhe kremozitet. Në filxhan ka një krem ​​të trashë dhe të dendur. Kompatibel me cdo ekspr... Lexo më shumë

from 560.00ALL
at 1 stores
Kapsula Intenso kompatibel Lavazza A Modo Mio
Asnjë vlerësim

Intenso është një përzierje me perqindje me te madhe Robusta. Në qiellzë është shumë intensive dhe këmbëngulëse. Në filxhan ka një krem ​​të theksuar dhe të trashë. Marka tregtare Lavazza a mo... Lexo më shumë

from 560.00ALL
at 1 stores
Kapsula Classico kompatibel Lavazza A Modo Mio
Asnjë vlerësim

Classico është një përzierje kafeje me përbërës të barabarte Arabica dhe Robusta. Pjekja me metodat tradicionale e kësaj kafeje rrit aromaticitetin,dhe nxjerr ne pah aromat frutore tipike për arabiket e Am... Lexo më shumë

from 560.00ALL
at 1 stores