Kërko: Lim (109 Produkte)

Shtrydhese Limoni Iskra CJ-8005-LI
Asnjë vlerësim

Shtrydhese Limoni Iskra CJ-8005-LI Shtrydhese limoni per lengje plot vitamina. Shume e lehte per tu perdorur,... Lexo më shumë

from 1,590.00ALL
at 2 stores
Smart Watch Maxcom Fitness Band Fit Fw20 Soft Lime
Asnjë vlerësim

Smart Watch Maxcom Fitness Band Fit Fw20 Soft Lime

from 1,590.00ALL
at 1 stores
Libra para fillimit te biznesit
Asnjë vlerësim

Seti me dy libra permban: 1. "Fillo me pse" nga Simon Sineku Pse e bëni atë që bëni? Pse disa njerëz dhe organizata janë më novatorë, më influencues dhe më fitim-prurës se të tjerët? Pse disa krijojnë besni-... Lexo më shumë

from 1,440.00ALL
at 1 stores
Tostier dhe Grill Ariete Slim 1911
Asnjë vlerësim

Tostier dhe Grill Ariete Slim 1911 Tostier dhe Grill nga Ariete, me pllaka jo ngjitese per tju ndihmuar ne gatimet e ushqimeve tuaja te preferuara. Permasa praktike qe nuk ze shume vend ne kuzhinen tuaj. Specifika: Modeli 1911 ... Lexo më shumë

from 4,790.00ALL
at 1 stores
Jastek Aloe Vera ClimaFill, 50X70 cm
Asnjë vlerësim

Jastek klasik Aloe Vera ClimaFill me siguri do t'ju binde sepse eshte i pershtatshem per te gjitha pozicionet dhe te gjithe ata qe duan te perkulen dhe te kthejne jastekun gjate gjumit. Thelbi i Aloe Veres shtohet ne ... Lexo më shumë

from 1,690.00ALL
at 1 stores
1+1 FALAS Bielenda Krem Depilim per heqjen e qimeve te trupit me ullinj te zinj 100 ml
Asnjë vlerësim

Me blerjen e Krem Depilim per heqjen e qimeve per fytyre dhe bikini me ullinj te zinj 100ml nga Bielenda  do te perfitoni dhe 1 tjeter Falas Bielenda Krem Depilim per heqjen e qimeve te trupit me ullinj te zinj 100 ml... Lexo më shumë

from 300.00ALL
at 1 stores
Qerues limoni Tescoma Grandchef
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Qerues limoni Tescoma Grandchef Bere prej çeliku inox te cilesise se larte. Permasa 17 cm.

from 690.00ALL
at 1 stores
ARGITAL Pastë dhëmbësh homeopatike me limon & argjilë
Asnjë vlerësim

PASTË DHËMBËSH NATYRALE DHE BIOLOGJIKE PA FLUOR Zbardhues i dhëmbëve Forcon mishrat e dhëmbëve Parandalon krijimin e gurëzave Eleminon bakteret orale dhe erën e pakëndshme të gojës Omeokombatibël Pasta e dhëmb�... Lexo më shumë

from 850.00ALL
at 1 stores
Krem Depilimi per fytyre dhe bikini me Sheqer Bielenda 100ml
Asnjë vlerësim

Krem Depilim per heqjen e qimeve per fytyre dhe bikini me Sheqer 100ml nga Bielenda  Efekti: Lekura e bute dhe me lageshti te persosur dhe te rigjeneruar. Karakteristika e produktit: -E jashtezakonisht e bute. -A heq me ... Lexo më shumë

from 249.00ALL
at 1 stores
Jorgan Aloe Vera ClimaFill, 200x200 cm
Asnjë vlerësim

Jorgan Aloe Vera ClimaFill, 200x200 cm Mikrofibrat me cilesi te larte ClimaFill ne mbushjen e jorganit sigurojne butesine dhe vellimin e jorganit, ai siguron ajrosje te jashtezakonshme, gje qe ben qe jorgani t'ju ofroje gjum... Lexo më shumë

from 4,500.00ALL
at 1 stores
Jorgan Aloe Vera ClimaFill, 140x200 cm
Asnjë vlerësim

Jorgan Aloe Vera ClimaFill, 140x200 Mikrofibrat me cilesi te larte ClimaFill ne mbushjen e jorganit sigurojne butesine dhe vellimin e jorganit, ai siguron ajrosje te jashtezakonshme, gje qe ben qe jorgani t'ju ofroje g... Lexo më shumë

from 2,890.00ALL
at 1 stores
Limuese per Kembet 3 ne 1
Asnjë vlerësim

Tregoni kujdesin e duhur per kembet tuaja Nje set me lima 3 ne 1 Hiqni lekuren e vdekur pa shume mundim dhe do... Lexo më shumë

from 169.00ALL
at 1 stores
Pako librash dhurate per zhvillimin personal II
Asnjë vlerësim

SETI PËRMBAN KËTO LIBRA: 1. “Zgjoni gjigantin e brendshëm” nga Anthony Robbins Anthony Robbins është një nga motivuesit e mëdhenj të kësaj breznie. Zgjoni Gjigantin e Brendshëm është një paraqitje magjep... Lexo më shumë

from 3,060.00ALL
at 1 stores
Sapun natyral për akne & lëkurë të yndyrshme, me limon & humulus
Asnjë vlerësim

PËR LËKURË TË YNDYRSHME DHE ME AKNE Pastrues për lëkurë të papastër dhe me akne. Për fytyrë dhe trup. I testuar dermatologjikisht. Frymëzuar nga birra Radler, ky sapun me bazë vaj ulliri ekstra i virgjër ësht�... Lexo më shumë

from 425.00ALL
at 1 stores
Aspirator Elica Slimmy STD GRIX/A/60
Asnjë vlerësim

Aspirator Elica Slimmy STD GRIX/A/60  I pershtatshem per kuzhinen tuaj pasi fuqia thithese eshte 304 m³/h keshtu ai do te eleminoje ererat dhe avujt e padeshiruar ne shtepi Tipi teleskopik me shine 60 cm dhe nive... Lexo më shumë

from 10,990.00ALL
at 1 stores
Xhinse per Meshkuj Slim Fit Madmext
Asnjë vlerësim

Xhinse per Meshkuj Slim Fit Madmext Materiali: 98 % pambuk dhe 2% elastik Keshillohet te lahet ne 30 grade Xhins ne ngjyre te hapur  Permasat e modelit ne foto: 1.83 m i gjate dhe peshon 85 kg, Mban te veshur numrin 33.... Lexo më shumë

from 3,190.00ALL
at 1 stores
Cante Laptopi Dell Pro Slim 15” -PO1520PS ,15"
Asnjë vlerësim

Cante Laptopi Dell Pro Slim 15” -PO1520PS,15" * Fale dizajnit te brendshem krijuar per nje organizim me te mire, ne canten e laptopit Dell Pro Slim do te mbani te sigurta te gjitha mjetet e nevojshme, si: dokument... Lexo më shumë

from 6,490.00ALL
at 1 stores
Spraj kunder insekteve Insettivia Lime Amaro Zig Zag 100 ml
Asnjë vlerësim

Spraj kunder insekteve Insettivia Lime Amaro Zig Zag 100 ml Sperkateni sprajtin ne lekure, ai do te largoje insektet apo mushkonjat. Sprajtin kunder mushkonjave nuk rekomandohet per femijet nen 2 vjeç dhe per njer... Lexo më shumë

from 290.00ALL
at 1 stores