Kërko: Ngro (119 Produkte)

Ngrohese Luxell LX-2820 M
Asnjë vlerësim

Ngrohese e markes Luxell  modeli LX-2820 M Fuqia e saj eshte 1500 Watt Per te pasur ngrohtesine e deshiruar ne te gjitha ambjentet e shtepise. Me buton per ndezje dhe fikje. Me 3 shufra kuarz per ngrohje. Shperndan... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Ngrohese me Gaz Elektra ENL- PC08
Asnjë vlerësim

Ngrohese e markes Elektra modeli ENL- PC08 Black Ngrohese me gaz e pershtatshme per lokale apo ambjente te tjera... Lexo më shumë

from 16,990.00ALL
at 1 stores
Ngrohese Luxell LX-2811-6
Asnjë vlerësim

Ngrohese e markes Luxell modeli LX-2811-6 Me fuqi 2200 W 6 shufra kuarz per ngrohje, 4 ne pjesen ballore dhe 2 ne pjesen e siperme Ndizen bashke ose vecmas Shperndan ngrohtesi ne menyre uniforme Sistem sigurie ... Lexo më shumë

from 4,290.00ALL
at 1 stores
Ngrohese Kumtel KS 2765
Asnjë vlerësim

Ngrohese Kumtel KS 2763  5 shufra kuarz per ngrohje Ndizen njekohesisht ose vecmas Fuqi: 2200 W Termostat e rregullueshme, me valvul sigurie Dizajn praktik... Lexo më shumë

from 3,290.00ALL
at 1 stores
Ngrohese murale Renova PTC-2000 A
Asnjë vlerësim

Ngrohese shume e fuqishme me 1000W/2000W e cila gjithashtu arrin te kurseje energjine. Ngrohet shume shpejt dhe eshte e pershtateshme per dhoma ose ambjente zyre  Me pllake qeramike qe ngroh dhe freskon ne siperfaqe 20 ... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Panel ngrohes Eelektra EPN-DL01S
Asnjë vlerësim

PANELE NGROHES ELEKTRA EPN-DL01S Me fuqi 2000W dhe 3 nivele nxehtesie Me mbrojtes nxehtesie Paneli kontrollit: Termostat + Celesa Qendron vete pa patur nevoje per mbajtese ose pozicionim ne mur ose ... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Ngrohese Panel Fuego PN2500
Asnjë vlerësim

Ngrohese panel e markes Fuego modeli PN2500 Me fuqi 2500W dhe rregullator te nxehtesise. Me mbrojtje ndaj pikave te ujit IPx4 Per te pasur ngrohtesine e deshiruar dhe per te ruajtur temperaturen konstante ne çdo ambient qe j... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Ngrohese Kumtel KS-2710
Asnjë vlerësim

Ngrohese e markes Kumtel modeli KS-2710 Fuqia e saj eshte 2800 W Me termostat te rregullueshem. Me 4 opsione te ndryshme te perdorimit te nxehtesise. 5 shufra kuarz per ngrohje Ndizen bashke ose vecmas Permasa: 23 x... Lexo më shumë

from 4,290.00ALL
at 1 stores
Ngrohese Kumtel LX2830
Asnjë vlerësim

Ngrohese Kumtel LX2830 Fuqia e saj eshte 1800 wat Ka 3 tuba kuarci per ngrohje te te gjithe hapesires tuaj te shtepise Me valvul sigurie... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Ngrohese Luxell LX 2850
Asnjë vlerësim

Reflektor elektrik i markes Luxell Me fuqi 1500W Ka 3 tuba kuarci per ngrohje te te gjithe hapesires tuaj te shtepise Me valvul sigurie  Ventilator per shperndarjen e ajrit te ndrohet Ne pjesen anesore ka nje dopozit... Lexo më shumë

from 1,690.00ALL
at 1 stores
Ngrohese Kumtel KS-2760
Asnjë vlerësim

Ngrohese Kumtel KS-2760 4 shufra kuarz per ngrohje Ndizen njekohesisht ose vecmas Fuqi: 2200 W Termostat e rregullueshme Dizajn praktik... Lexo më shumë

from 3,290.00ALL
at 1 stores
Ngrohese Kurrizi Esperanza EHB003
Asnjë vlerësim

Ngrohese Kurrizi Esperanza EHB003 Gjate qendrimit ju mund te mbani ngroht edhe zonen e shpines  Mbahet rreth qafes dhe mbulon te gjith zonen  Fuqia e tij eshte 60 W dhe tensioni 230 V, 50Hz  Material poliester dhe ... Lexo më shumë

from 1,690.00ALL
at 1 stores
Ngrohes Aerotherm Elektra ENA-F04
Asnjë vlerësim

Ngrohes Aeroterm marka Elektra modeli ENA-F04 Fuqia(Watt):1000- 2000 W. Ngjyra e bardhe Me 2 nivele fuqie ngrohese. Mbrojtje nga mbinxehja Termostat dhe drite treguese. E vogel dhe praktike per dhoma te vogla S... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Pellush I Ngrohte Point.Gr 52802-22
Asnjë vlerësim

I punuar ne material te bute ne formrmat pellushi,me astar material i plote.Me kapuc,mbyllja me kopsa, me xhepa funksional, me rrip lekure ne mes gje qe i jep me shume bukuri dhe formon me mire pjesen e belit. Teper prakti... Lexo më shumë

from 8,500.00ALL
at 1 stores
Ngrohese Fuego PTC3000
Asnjë vlerësim

Ngrohese e markes Fuego modeli PTC3000 Shperndan ngrohtesi ne menyre uniforme Fuqia e saj eshte 3000 wat. ... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Ngrohese Fuego IF-12R
Asnjë vlerësim

Ngrohes Elektrik Mural Fuego IF-12R Montohet ne mur dhe jep nje ngrohje me reflektim Fuqia 1200 W  Tensioni 220-240V Shkalla e mbrojtjes IP34 Mbulon nje siperfaqe 18 m²... Lexo më shumë

from 14,990.00ALL
at 1 stores
Ngrohese me gaz Fuego Patio 1107SSE
Asnjë vlerësim

Ngrohese me gaz Fuego Patio 1107SSE Ideale per ngrohjen e ambienteve tuaj ne ditet e ftohta duke perfshire edhe ambientet e hapura Ne forme kerpudhe e cila punon me gaz Ngjyra: Argjend, material inoks Me nje dizanj moder... Lexo më shumë

from 19,990.00ALL
at 1 stores
Ngrohese Fuego BPT-2000B 5406L ERP
Asnjë vlerësim

Ngrohese murale e markes Fuego BPT-2000B 5406L ERP Eshte nje imitim i kondicionerit dhe montohet ne mur Me... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Ngrohese Mica RI4899
Asnjë vlerësim

Ngrohese Mica RI4899 Me funksion Panel Radiant, me 2 nivele nxehtesie. Fuqia e saj eshte 1200 W

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Ngrohes Fuego FH15
Asnjë vlerësim

Ngrohes ajri per çdo dhome ne shtepinë tuaj Me 2 nivele te ngrohjes dhe termostat te rregullueshem Dritë treguese per ndezjen dhe fikjen Me fuqi1000W-2000W dhe volt 230, 50Hz Ngjyre e bardhe... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores