Filtra
Çmimi
490.00ALL 1,690.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Dyqane
 

Kërko: Peshqir plazhi (9 Produkte)

Peshqir plazhi Svilanit Nautic 80x160 cm
Asnjë vlerësim

Peshqir plazhi Svilanit Nautic Nje peshqir modern plazhi eshte i domosdoshem ne plazh, pishine ose sauna. Peshqiri cilesor i plazhit Nautic dallohet vetem nga filli me i mire pambuku i dyfishte. Mund te lahet n... Lexo më shumë

from 1,690.00ALL
at 1 stores
Peshqir plazhi Watermelon 150 cm
Asnjë vlerësim

Peshqir plazhi Watermelon  Peshqiri modern i plazhit Lubenica eshte nje zgjedhje e pagabueshme per plazh, pishine, piknik. Peshqiri cilesor i plazhit Lubenica eshte bere teresisht nga mikrofibra dhe thith lagesh... Lexo më shumë

from 1,690.00ALL
at 1 stores
Peshqir plazhi Cupcake 108 x 150 cm
Asnjë vlerësim

Peshqir plazhi Cupcake Peshqir plazhi Cupcake i bere nga mikrofibra me cilesi te larte, me thithje te shkelqyeshme te ujit. Nje peshqir te lehte qe mund ta merrni ku te doni. Pelhura e bute siguron reha... Lexo më shumë

from 1,500.00ALL
at 1 stores
Peshqir Plazhi me vija 70X140
Asnjë vlerësim

Peshqir Plazhi me vija bardhe e zi Përmasa: 70X140 Materiali: 100% Poliester

from 490.00ALL
at 1 stores
Peshqir Plazhi me vija
Asnjë vlerësim

Peshqir Plazhi me Vija Përmasa: 70x140 cm Përbërja: 100% poliestër Peshqirja ka teknologjinë microfibër që lejon që ajo të jetë më absorbuese.... Lexo më shumë

from 490.00ALL
at 1 stores
Peshqir Plazhi RTL-1653 75x150 cm
Asnjë vlerësim

Peshqir Plazhi RTL-1653 Permasa 75x150 cm Materiali Pambuk

from 1,090.00ALL
at 1 stores
Peshqir Plazhi Shark 50x100 cm
Asnjë vlerësim

Peshqir Plazhi Shark Permasa 50x100 cm Materiali Pambuk

from 690.00ALL
at 1 stores
Peshqir Plazhi Akullore 70×140 cm
Asnjë vlerësim

Peshqir Plazhi Akullore Permasa 70×140 cm Materiali 100% pambuk

from 599.00ALL
at 1 stores