Kërko: Rroje (164 Produkte)

Makine Rroje DSP 60021
Asnjë vlerësim

Blini online makinen e rrojes DSP. Ajo realizon nje prerje dhe nje modelim perfekt te mjekres suaj fale teheve... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 2 stores
Makine Rroje DSP 60019
Asnjë vlerësim

Porosisni online makinen e rrojes DSP shume cilesore. Ajo realizon heqjen dhe modelimin e mjekres ne forme te... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 2 stores
Makine Rroje DSP 60017
Asnjë vlerësim

Bli online makine per heqjen apo stilimin e mjekres per meshkujt DSP. Makina perbehet nga 3 kokat lundruese qe... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 2 stores
Makine Rroje & Qethje 3in1 DSP 60013
Asnjë vlerësim

Blini online makine rroje dhe qethje 3ne1 DSP. Ky produkt eshte nje makine rroje elektrike me rimbushje e... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 2 stores
Makine Rroje DSP 60012
Asnjë vlerësim

Blini online makine rroje DSP, per heqjen dhe stilimin e mjekrres tuaj. Kjo makine eshte e pershtatshme per te... Lexo më shumë

from 2,290.00ALL
at 2 stores
Maine Rroje XT5100 Black/Metal Silver
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Maine Rroje XT5100 Black/Metal Silver E Lehte e shpejte dhe e rehatshme ne çdo goditje edhe ne zona te ndërlikuara. Per fytyren (kreherat 1 2 3 5 mm) dhe trupin (kreher 0 mm). Teknologjia 4D-Blade: nje teh me 4... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Makine Qethje Dhe Rroje Goldmaster Gm-8102
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Makine Qethje Dhe Rroje Goldmaster Gm-8102 Mund te realizoni nje prerje flokesh sipas deshires ne shtepine tuaj Vjen ne paketim me 4 krehera per precizion (3 6 9 dhe 12 mm). Koka e prerjes se rregullueshme ... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Makine Rroje XT5100 Black/Metal Silver
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Makine Rroje XT5100 Black/Metal Silver Makine rroje Braun per precizion dhe per te arritur stilin e deshiruar Me tehe 4D (me 4 elemente preres) me 2 prerese anesore dhe 2 zona qendrore duke ofruar 450 levizje n... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Makine rroje - Braun 50-W1500s Precise&Beard Triming
Asnjë vlerësim

Makine rroje - Braun 50-W1500s Precise&Beard Triming Brisk elektrik i papërshkueshëm nga uji 100% për përdorim të lagur dhe të thatë Përfshin një shtojcë Trimmer të Mjekrës për stilet e mjekrës nga 0,5 mm deri në ... Lexo më shumë

from 9,990.00ALL
at 1 stores
Makine qethje / rroje - Braun BT7020
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Makine Qethje - Rroje Braun BT7020 Ideale per stilimin e mjekres dhe flokut tuaj Me 39 nivele rregullimi te prerjes per nje rezultat me te mire Kreheri preres eshte 0.5-20 mm i ndare me 0.5 mm Punon... Lexo më shumë

from 7,690.00ALL
at 1 stores
Makine qethje&rroje - Lexical 3W/LHC-5601
Asnjë vlerësim

Makina rroje dhe qethese Lexical LHC-5601 4 pozicione te ndryshme te kokes te cilat mundesojne prerje me gjatesi... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Makine qethese / rroje lexical LHC-5602
Asnjë vlerësim

Makine qethese / rroje lexical LHC-5602 Nje makine e tille do te jete thjesht e pazevendesueshme per ata njerez qe perpiqen te duken perfekt. Ka nje dizajn elegant dhe eshte i lehte per t’u perdorur. Tehu i çelikut lej... Lexo më shumë

from 1,690.00ALL
at 1 stores
Makine rroje Philips S3233/52
Asnjë vlerësim

Makine rroje Philips S3233/52 Shijoni nje rruajtje te paster qe ndjek konturet e fytyres tuaj me levizje te varur me 5 drejtime, fl ekspoze dhe fl lenie. Makine rroje elektrik per lekure te lagur ose te thate Philips Series ... Lexo më shumë

from 9,990.00ALL
at 1 stores
Makine Rroje Braun 3000TS
Asnjë vlerësim

Makine rroje e markes Braun modeli 3000TS  Makina eshte elektrike dhe me bateri Dizenjo ergonomike dhe perdorim te thjeshte Per lekure te bute. Heq qimet e mjekres dhe i jep asaj formen qe deshironi fale kokes dopjo qe ka ... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 1 stores
Makine Rroje Braun 300TS + Cante
Asnjë vlerësim

Makine rroje e markes Braun modeli 300TS Dizenjo ergonomike dhe perdorim te thjeshte Me nje mekanizem te perbere nga 3 brisqe Koka eshte e levizeshme fleksibel dhe kjo ju garanton rezultate te shkelqyera edhe ne zonat me te v... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores
Makine Rroje DSP 60014
Asnjë vlerësim

Porosit online makine rroje DSP. Kjo makine eshte e pershtatshme per heqjen e qimeve te thata dhe te lagura duke... Lexo më shumë

from 2,890.00ALL
at 1 stores
Makine rroje - Braun S7 360° Flex Shaver & Travel
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Makine rroje - Braun S7 360° Flex Shaver & Travel Produktet Braun jane krijuar per perdorim te lehte. Koka fleksibel 360 ° e briskut eshte e lehte per t'u perdorur me prekjen e nje butoni. Dizajni i mire eshte i do... Lexo më shumë

from 24,990.00ALL
at 1 stores
Makine qethese & rroje Braun MGK7021
Asnjë vlerësim

Makine Qethese Braun MGK3045 Set 10 ne 1 me disa koka me gjatesi 0.5-21 mm Kreheri preres i flokeve varion nga 3 - 11 mm ndersa per mjekren 13 - 21 mm Stilon mjekren, shkurton floket, si dhe trimer per hunden,veshet ... Lexo më shumë

from 7,490.00ALL
at 1 stores
Makine Rroje Aeg HR 5655
Asnjë vlerësim

Makine rroje Aeg HR 5655. Funksionon me energji ose bateri te rikarikueshme. Ka 2 koka per prerje te ndryshme dhe 3 nivele shpetesie. Kokat mund te lahen lehtesisht.   Mbrojtje nga uji (IPX5). Kapaciteti i baterise ... Lexo më shumë

from 3,190.00ALL
at 1 stores