Filtra
Çmimi
44,990.00ALL 239,900.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Kërko: Samsung a 72 (39 Produkte)

TV LED SAMSUNG UE75AU7172UXXH
Asnjë vlerësim

Bli online televizor te markes Samsung ne madhesi 75 inch. Televizori eshte Smart, me wireless dhe bluetooth.... Lexo më shumë

from 177,990.00ALL
at 2 stores
Samsung TV 4K 55″ UE55RU7172UXXH
Asnjë vlerësim

Procesori UHD, cilesi e fuqishme e imazhit. HDR, shihni me shumë detaje. Elegant me thjeshtesi moderne. Kontroll me ane te asistenteve virtual si Google dhe Alexa. Transmetim te pamjes nga celulari apo tableti me ane te Air P... Lexo më shumë

from 63,900.00ALL
at 2 stores
Samsung TV 4K 50″ 50RU7172UXXH
Asnjë vlerësim

Procesori UHD, cilësi e fuqishme e imazhit. HDR, shihni më shumë detaje. Elegant me thjeshtësi moderne.

from 56,500.00ALL
at 2 stores
Samsung TV 4K 75″ UE75RU7172UXXH
Asnjë vlerësim

Procesori UHD, cilësi e fuqishme e imazhit. HDR, shihni më shumë detaje. Elegant me thjeshtësi moderne.

from 141,900.00ALL
at 2 stores
Samsung TV 4K 65″ UE65RU7172UXXH
Asnjë vlerësim

Procesori UHD, cilësi e fuqishme e imazhit. HDR, shihni më shumë detaje. Elegant me thjeshtësi moderne.

from 89,900.00ALL
at 2 stores
Samsung TV 4K 43″ UE43RU7172UXXH
Asnjë vlerësim

Nuk keni qene kurre me afer. Me ekran me te madh, me shume detaje do ju dalin ne pah. Do te perjetoni cdo moment... Lexo më shumë

from 52,800.00ALL
at 2 stores
Samsung UE55AU9072, 55` (138cm), 4K UHD, i zi
Asnjë vlerësim

Ky me diagonale 55 inç ofron rezolucion 3840 x 2160 (4K UHD) dhe altoparlantë me kapacitet 20 W. Mbështet teknologjitë HDR10, HDR10 +, HLG, LED, Smart dhe pranuesit DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC). Ka konektorët vi... Lexo më shumë

from 99,990.00ALL
at 1 stores
TELEVIZOR SAMSUNG 43" SMART UE43TU7172UXXH
Asnjë vlerësim

TELEVIZOR SAMSUNG 43" SMART 43TU7022 CRYSTAL DISPLAY 2020 Shikoni programet, filmat apo sportet tuaja te preferuara. Ekran LED me rezolucion 4K Ultra HD 3,840 x 2,160 pixels. Audio dhe volum i paster Dolby... Lexo më shumë

from 44,990.00ALL
at 1 stores
Frigorifer Samsung RB34T672FEL/EK
Asnjë vlerësim

Teknologjia SpaceMax™ - Ruani më shumë ushqime në frigoriferin ekstra të madh 385 litra me një dizajn me thellësi standarde 600 mm që do të gërshetohet në mënyrë të përkryer me kabinetet e kuzhinës. Izolim... Lexo më shumë

from 89,990.00ALL
at 1 stores
Televizor LED Samsung 50" 4K UE50AU7172UXXH
Asnjë vlerësim

Televizor LED Samsung 50" 4K UE50AU7172UXXH Rezolucioni: ULTRA HD 4K (3840x2160) Frekuenca: 2000 PQIKontrasti:... Lexo më shumë

from 52,900.00ALL
at 1 stores
Televizor Samsung 55" Curved 55RU7372UXXH
Asnjë vlerësim

Televizor i markes Samsung 55" Curved 55RU7372UXXH. Garancia 2 vite.SMART Ekran super ultra wide me rezolucion 3840 x 1080. Ngjyra te pastra dhe dinamike . televizori eshte smart dhe lidhet me int... Lexo më shumë

from 89,990.00ALL
at 1 stores
Televizor LED Samsung 43" 4K UE43BU8072UXXH
Asnjë vlerësim

Televizor LED Samsung 43" 4K UE43BU8072UXXH

from 55,900.00ALL
at 1 stores
Televizor LED Samsung 43" 4K UE43TU7172UXXH
Asnjë vlerësim

Televizor Samsung 43" 4K UE43TU7172UXXH Crystal Display- Zhytuni brenda në figurë me një gamë të gjerë ngjyrash. Crystal Display siguron shprehje të optimizuar ngjyrash në mënyrë që ta shikoni më qartë.C... Lexo më shumë

from 56,900.00ALL
at 1 stores
Televizor LED Samsung 43" 4K UE43AU7172UXXH
Asnjë vlerësim

Televizor LED Samsung 43" 4K UE43AU7172UXXH Rezolucioni: Ultra HD 4K (3840x2160)Frekuenca: 2000 PPITv Tuner:... Lexo më shumë

from 56,900.00ALL
at 1 stores
Televizor LED Samsung 55" 4K UE55AU7172UXXH
Asnjë vlerësim

Televizor LED Samsung 55" 4K UE55AU7172UXXH Rezolucioni: Ultra HD 4K (3840x2160)Frekuenca: 2000 PPITv Tuner:... Lexo më shumë

from 57,900.00ALL
at 1 stores
Televizor LED Samsung 40" UE40T5372AUXXH
Asnjë vlerësim

Televizor LED Samsung 40" UE40T5372AUXXHMadhësiae setit me mbajtësen (GJxLxTh) 917.1 x 552.4 x 170.3 mmMadhësia e setit pa mbajtësen (GJxLxTh) 917.1 x 527.7 x 77.0 mm... Lexo më shumë

from 59,900.00ALL
at 1 stores
Televizor LED Samsung 50" 4K UE50BU8072UXXH
Asnjë vlerësim

Televizor LED Samsung 50" 4K UE50BU8072UXXH

from 65,900.00ALL
at 1 stores
Televizor LED Samsung 55" 4K UE55BU8072UXXH
Asnjë vlerësim

Televizor LED Samsung 55" 4K UE55BU8072UXXH

from 69,900.00ALL
at 1 stores
Televizor LED Samsung 43" 4K UE43AU8072UXXH
Asnjë vlerësim

Televizor LED Samsung 43" 4K UE43AU8072UXXH

from 78,900.00ALL
at 1 stores
Televizor LED Samsung 43" 4K UE43AU9072UXXH
Asnjë vlerësim

Televizor LED Samsung 43" 4K UE43AU9072UXXH Rezolucioni: Ultra HD 4K (3840x2160)Frekuenca: 2800 PPITv Tuner:... Lexo më shumë

from 82,900.00ALL
at 1 stores