Kërko: Set (507 Produkte)

Set pjatash 18 cope + FALAS 4 Shtroje Tavoline
Asnjë vlerësim

Set pjatash 18 cope modeli Pama Blue Nje set ideal per nje tavoline te kuruar Material porcelani Vijne me motive blu rreth e perqark Ne paketim vijne 3 madhesi te ndryshme pjatash secila me 6 cope  Falas me blerjen e setit t... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Set Pierre Lannier 378B466
Asnjë vlerësim

Marka Pierre Lannier ka te vecante pjesen e zinxhirit/rripave qe jane lehtesisht te ndryshueshem dhe mund ti... Lexo më shumë

from 14,400.00ALL
at 1 stores
Set pjatash blu mat 18 pc
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Set pjatash blu mat 18 pc Set pjatash ne material qeramik me nje pamje moderne veçanerisht ne nje ngjyre te zeze kombinuar me blu mat. Seti i pjatave perfshin: 6 pjata te rrumbullaketa te medha - 26 cm 6 pja... Lexo më shumë

from 2,190.00ALL
at 1 stores
Set Pierre Lannier per meshkuj 376C439
Asnjë vlerësim

Marka Pierre Lannier ka te vecante pjesen e zinxhirit/rripave qe jane lehtesisht te ndryshueshem dhe mund ti... Lexo më shumë

from 20,250.00ALL
at 1 stores
Kasetofon MP3/USB/SD Zappin S6245
Asnjë vlerësim

Kasetofon MP3/USB/SD  Zappin S6245 Kasetofon me Bluetooth per makinen tuaj. Vjen bashke me pultin dhe fishat per instalimin. Features: Dizajn elegant me display LCD Suporton shfaqjen e emrit te kenges ID3 qe eshte d... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Thika set WMF GRAND CLASS 6 cope 1891749992
Asnjë vlerësim

Celik Cromargan® Material i perpunuar i cilesise se larteRezistent ndaj gervishtjeveRezistent ndaj ndryshkut dhe te lashme ne lavastoviljeSeti permban:Mbajtese druriThike buke 19cmThike mishi 16cmThike perimesh 12cmThike mish... Lexo më shumë

from 74,990.00ALL
at 1 stores
Tigan set Benetton 20cm+24cm BE-0703
Asnjë vlerësim

Kategoria: Aksesore kuzhine Materiali: Alumin I farketuar2 tigane 24cm I kuq/20cm bluDoreze ergonomikeVeshje jo... Lexo më shumë

from 3,590.00ALL
at 1 stores
Tigan set Benetton 20cm+24cm BE-0853
Asnjë vlerësim

Kategoria: Aksesore kuzhine Materiali: Alumin I farketuar2 tigane 24cm blu/20cm jeshilDoreze ergonomikeVeshje jo... Lexo më shumë

from 3,590.00ALL
at 1 stores
Tenxhere set WMF Gourmet Plus 0720056030
Asnjë vlerësim

Celik Cromargan® Material i perpunuar i cilesise se lartëRezistent ndaj gervishtjeveCilesi superiore Inoxi 18/10Rezistent ndaj ndryshkut dhe e lashme ne lavastoviljePerdorim gaz/korent/induksion... Lexo më shumë

from 85,990.00ALL
at 1 stores
Set gotash Flora Lilla 6 pc
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Set gotash Flora Lilla 6 pc Set me 6 gota me ngjyre roze nga koleksioni "Flora" prodhuar nga Bormioli Rocco. Kapaciteti i gotave eshte 260 ml. Materiali qelq.... Lexo më shumë

from 390.00ALL
at 1 stores
Set pjatash qeramike 16 pcs Black
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Set pjatash qeramike 16 pcs Black Ene prej qeramike me nje pamje moderne veçanerisht ne nje ngjyre te zeze mat. Seti i pjatave perfshin: 4 pjata te rrumbullaketa te medha - 25 cm 4 pjata te rrumbullaketa te vo... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Set servisi Renberg Crete 24cp RB-4684-MT
Asnjë vlerësim

Seti permban:6 Luge 6 Pirunj 6 Thika 6 Luge cajiMateriali: Celik inoks Rezistente ndaj gervishtjes dhe ndryshkut... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Set Lenovo ThinkCentre M72 + Monitor 22 (i perdorur)
Asnjë vlerësim

Set Lenovo ThinkCentre M82 + Monitor 22 Set Desktop, Monitor, Tastiere dhe Mouse i kompletuar. Procesori i3-2100 3.10 GHz  RAM 4GB, HDD 250 GB Fale procesorit Core i3 funksionon shume mire per programet World,E... Lexo më shumë

from 14,990.00ALL
at 1 stores
Vegla Dore Set Iskra Ero HTWR-85. 85 COP.BOX
Asnjë vlerësim

Vegla Dore Set Iskra Ero HTWR-85. 85 COP.BOX Vegla pune te cilat do tjua bejne me te lehta punimet qe mund te jeni duke bere. Set me vegla pune dore Iskra, ne valixhe me 85 cope. Seti permban kacavida dhe pinca te llo... Lexo më shumë

from 9,290.00ALL
at 1 stores
Set servisi Benetton 16cp BE-0684-MT
Asnjë vlerësim

Set servisi Benetton 16cpMateriali celik4 Luge4 Pirunj4 Thika4 Luge caji

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Set Blender 3in1 Iskra HB-01
Asnjë vlerësim

Blender dore Marka Iskra Modeli: HB-01 Me 2 nivele shpejtesie Kapaciteti: 800 ml Ngjyra:E bardhe Fuqia 200W  Voltage: 220-240V ~ 50 / 60Hz  Prerese celiku  Pjesa siper plastike Mjaft ekonomike  Dimensionet e kut... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Set 4 ne 1 Gaming White Shark Cheyenne
Asnjë vlerësim

Set 4 ne 1  Gaming White Shark Cheyenne Seti perbehet nga 4 akeseore gaming  Seti ka te 4 aksesoret qe ju nevojiten per nje performance sa me te larte kur ju luani por jo vetem Tastiere gaming me ndricim led me ga... Lexo më shumë

from 5,190.00ALL
at 1 stores
Set 6 pjata supe Parma 23 cm
Asnjë vlerësim

Set me pjata Bormioli te linjes Parma Seti permban 6 pjata supe me ngjyre te bardhe Dizajn i thjeshte gjysme katror Te pershtatshme per mikrovale dhe pjatalarese Materiali qelq opal  Me permasa 23x23 cm... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores
Parfum La Rive Men Set Extreme Story 75/30 Ml
Asnjë vlerësim

Parfum La Rive Men Set Extreme Story Sasia 75/30 Ml

from 1,090.00ALL
at 1 stores