Filtra
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Kërko: Sete (34 Produkte)

Parfum LA RIVE Set per Femije LUNA TOUCH EDP+GEL
Asnjë vlerësim

Nje set me Luna Touch nga La Rive Arome delikate e agrumeve, kedri dhe druri I sandalit. Nje xhel lares dhe deodorant ne nje paketim me dizajn Luna Tuoch. Sasia e parfumit: 75 ml Sasia e xhelit lares: 250 ml.  ... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Katër majat romanore të Ismail Kadaresë – set 4 libra
Asnjë vlerësim

Ky set është për të gjithë lexuesit që duan të prekin vetëm disa prej majave të tij në prozë; Katër romanet janë përzgjedhur sipas shijes tonë, por njëherësh edhe sipas vlerësimeve që ka bërë kritika a... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Libra para fillimit te biznesit
Asnjë vlerësim

Seti me dy libra permban: 1. "Fillo me pse" nga Simon Sineku Pse e bëni atë që bëni? Pse disa njerëz dhe organizata janë më novatorë, më influencues dhe më fitim-prurës se të tjerët? Pse disa krijojnë besni-... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Libra per shekullin e XXI
Asnjë vlerësim

Seti me dy libra, permban: 1. "21 leksione per shekullin e 21" nga Yuyal Noah Harare Autori i dy librave më të shitur të momentit në mbarë botën, "Sapiens" dhe “Homo Deus”, Youval Noah Harari vjen me librin m... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Libra te femrave qe motivojne ndryshimin
Asnjë vlerësim

Seti me dy libra permban: 1. "Vajza, mjaft me shfajsime" nga Rachel Hollis Pas librit “Vajza, lani fytyren” autorja bestseller Rachell Hollis, dhe një nga spikeret motivuese më të kërkuara në botë vjen me një boti... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Libra per lidership te suksesshem
Asnjë vlerësim

Seti me dy libra permban: 1. "Si te behesh udheheqes i zoti" nga Dale Carnegie Ky libër i shqyrton këto aspekte të udhëheqësisë apo lidershipit - dhe jo vetëm kaq - për të ofruar strategji që na ndihmojnë të bëjmë ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Libra qe te bejne te pushtetshem
Asnjë vlerësim

Seti me dy libra permban: 1. "48 ligjet e pushtetit" nga Robert Green Për të gjithë që e duan PUSHTETIN, duan ta kuptojnë PUSHTETIN dhe duan të mbrohen nga PUSHTETI 48 LIGJET E PUSHTETIT është studimi më i mi... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Autore shqiptare 2 Bashkim Shehu – Ylljet Alickaj
Asnjë vlerësim

Seti me dy libra permban: 1. Triptiku i magjistareve nga Bashkim Shehu Rrëfimet e këtij triptiku nuk vijnë njëri pas tjetrit në mënyrë drejtvizore. Struktura e tij i ngjan asaj të ndërthurjes së serialeve telev... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Autore shqiptare 1 Mira Meksi – Tom Kuka
Asnjë vlerësim

Seti me dy libra permban: 1. “Diktatori në kryq” nga Mira Meksi Me një penë mjeshtërore dhe me detaje nga më fantastiket, Mira Meksi ka ndërtuar prototipin e Diktatorit të Luftës së Ftohtë dhe Vetminë e tme... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Autore shqiptare 3 Besnik Mustafaj – Fatos Kongoli
Asnjë vlerësim

Seti me dy libra përmban: 1. “Genjeshtare te vegjel” nga Fatos Kongoli Fatos Kongoli, një nga autorët bashkëkohorë më të vlerësuar, vjen me një roman të ri për lexuesit: Gënjeshtarët e vegjël 2. Demt... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Sagat e vitit 2019
Asnjë vlerësim

Seti me dy libra permban: 1. “Gruaja e Tonit” – Ombra nga Adriana Trigiani Nje sinfoni epike e mrekullueshme e jetes, e nje familje tradicionale italiane ne rrjedhen e ndryshimeve dhe ritmeve te sh... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Autore shqiptare 4 Anisa Makarian – Mimoza Hysa
Asnjë vlerësim

Seti me dy libra permban: 1.“15 ditë prilli” nga Anisa Markarian Romani rrëfen ngjarje të një kohe që duket si e pakohë, por që i referohet qartë kohës së një sistemi totalitar, siç ishte Shqipëria e një t... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Autore shqiptare 5 Thanas Medi – Virion Graci
Asnjë vlerësim

Seti me dy libra permban: 1. “Valsi i nje dasme fantazme” nga Thanas Medi Thanas Medi rikthehet pas disa vitesh me nje roman te ri para lexuesit. Fitues i cmimit vjetor per romanin me te mire, dhene nga Ministria e... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Rrefimet e zonjave te para
Asnjë vlerësim

Seti me dy libra permban 1. Te behesh nga Michelle Obama Ka ende shumë gjëra që nuk i di për Amerikën, për jetën, për atë çka e ardhmja mund të të sjellë. Por njoh mirë veten time. Im atë, Fraser-i, më pati më... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Libra per demokracine dhe kombin sot
Asnjë vlerësim

Seti me dy libra permban: 1. “Pse deshtojne kombet” nga Daron Acemoglu dhe James Robins ORIGJINA E PUSHTETIT, PROSPERITETIT DHE VARFËRISË. I zgjedhur si një nga librat më të mirë të vitit nga Washington Post, Financia... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Biografite e vitit 2019
Asnjë vlerësim

Seti me dy libra permban: 1. “Einstein” nga Walter Isaacson Nga autori i bestseller-it të njohur, Benjamin Franklin, kjo është biografia e pare e plotë e Albert Ajnshtajnit, qëkur të gjitha tezat e tij u bënë pub... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Nobelistet shqip te vitit 2019
Asnjë vlerësim

Seti me dy libra permban: 1. Shtergjet nga Olga Tokarczuk Shtergjet perbet nga nje mozaik karaktersh qe jane ne levizje te panderprere. Duket se bota moderne leviz ne menyre te coroditur dhe se kaosi eshte i gjithepran... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Dy romancat e vitit 2019
Asnjë vlerësim

Seti me dy libra permban: 1. “Me prano sic jam”, i dashur nga Anna Premoli Ky libër vjen nga autorja e romancës më të shitur në Itali, “Të lutëm më lër të urrej”. Autorja është fituese e çmimit B... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Dy thrillera te vitit 2019
Asnjë vlerësim

Seti me dy libra permban: 1. “Dhe nuk mbeti me askush” nga Agatha Christie Nje tjeter thriller i Agatha Christie vjen në shqip nën përkthimin e Virgjil Muçit: Dhjetë vrasës, të izoluar, viktima tashmë t... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores