Filtra
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Kërko: Skoda (3 Produkte)

Tapete Gome Petex Skoda Superb 2008-2015/ Superb SW 2010+
Asnjë vlerësim

Tapete Gome te markes Petex shume rezistente Cilesi e larte dhe rezistente ndaj gervishtjeve Material gome, mat shume i lehte per tu pastruar Ngjyre e zeze dhe i pershtatet interiorit te makines Skoda Superb 2008-20... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tapete Gome Petex Skoda Roomster 2006+
Asnjë vlerësim

Tapete Gome te markes Petex shume rezistente Cilesi e larte dhe rezistente ndaj gervishtjeve Material gome, mat shume i lehte per tu pastruar Ngjyre e zeze dhe i pershtatet interiorit te makines Skoda Roomster 2006+... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tapete Gome Petex Skoda Fabia II (Type 54) 2007-2014
Asnjë vlerësim

Tapete Gome te markes Petex shume rezistente Cilesi e larte dhe rezistente ndaj gervishtjeve Material gome, mat shume i lehte per tu pastruar Ngjyre e zeze dhe i pershtatet interiorit te makines Skoda Fabia II (Type... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores